Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je taky fakt.. tyjo ja jsem zas nastvana...carodejnice prisla stim ze jede do prahy na celý den, tak ja tady juchajdám ze bude klidecek a pohodicka.. no a ona za pul hodiny pritahne ze ji to ujelo a ze teda bude celej den tu.. no me klepne..se muze stát jen me:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to fakt nasere, tak jede dalsi autobus ne, tak pojede treba zitra a budes mit klidecek zitra
Odpovědět
Profilova fotka
táák papír zaplacen:-) to jsem zas uz na nule skoro.. to je fakt v riti:-D:-D nn to uz tam nepojede, ona tam jezdi k nejakymu doktorovi a to se vzdy domlouva na dlouho dopredu... takze asi ta pristi mesic:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je fakt naprd, no jo, uz mas jedenact, to uz vydrzis
Odpovědět
Profilova fotka
jj aspon ze do tyhle doby to docela letelo..dneska jdu s maminou na boticku uz se silene tesim:-) nevim jestli jsem to tu vcera rikala ale jak jsem byla u tech vietnamcu tak tam mely jedny naprosto luuuuuuxusni boty!! ale presne ty co potrebuju, z ty látky s tou maslý s tou barvou..no proste perfekt.. a nejvetsi velikost?38..si muzu dat leda tak na ruku:-/ tak doufam ze dneska najdu, jinak jsem solidne v couudu:-) mysa neumis s aukrem? umim vystavovat a prodávat predmety, ale neumim to nastavit tak, aby sem tam mela ze mam vic kusu a pri kezdy koupi se to odecetlo, nevis?
Odpovědět
Profilova fotka
nn, tak to nevim, ja na aukro vubec nechodim. jj, ja mam taky problem sehnat boty, ty je shanis na tu svatbu sestrenky ne? na svoji mas ty modry
Odpovědět
Profilova fotka
se koukni do deichmanu, maji tam akci na boty
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj ja mam toitz fialovy saty, cerny satenovy kabatek tak potrebuju cerný satenovy boty.. no jenze v deichmanu je maj za 600 a víc kdezto u vietnamcu je maji za 150-250kč.. a na to moje 2x pouzití to naprosto stačí...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no, kdyz si nevyberes nejaky ktery by jsi pouzivala i potom, tak staci boty od vietnamcu
Odpovědět
Profilova fotka
uz to mááám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co mas?
Odpovědět
Profilova fotka
no ty kusy na tom aurku:-) prodávám ty lucerny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, uz vim
Odpovědět
Profilova fotka
tady to asi vystavim taky:-) at se toho zbavim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam ze uz si je sem nahodila, se ti urcite nekdo ozve
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to i na aukru tak jeslti to neprodam ted tak uz nevim:-)a hned to bude castka na obalku-kytky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se taky na vyvazky ozvaly asi tak 4 holky, ale vetsinou to bylo je informativni
Odpovědět
Profilova fotka
jo? a ty si je teda fakt prodala? ja myslela ze si je nechas:-) -nu ja tam napsala snad vsechno, tak nemyslim ze by jeste nekdo nevedel..ale treba jsem na neco zapomnela
Odpovědět
Profilova fotka
nn, neprodala, jsem psala ze to bylo spis informativni
Odpovědět
Profilova fotka
jeste 3 hodiny :-x no ale ja myslela ze je ani nechces prodat, proto se ptam proc si to tam vyvesila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera tu takový rusno a dneska zas klid.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
protoze jsem si myslela ze je prodam a udelala bych jiny, jenze kdyz vidim ze to nejde, tak si je necham no
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme na to s kamoskou káply..pujdu prodat vlasy:-D za 55cm daji až 3000,- a to se pocitá:-D:-D ahá tak to jop
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych neprodala ani za pul mega, kazdy mi je chvali a to mi dela dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me kazdej rika ze jsem zarostlá jak cunik..a vim ze jsem..ale tak kdyz chci dlouuhý uces?:-D:-D a po svatbe jsme rikala ze pujdu na krátko. tak by se to fakt hodilo.. to teda fakt cumim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si te v kratkych vlasech neumim predstavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nosila do 18 jezka a pak jsem to mela takovy polokratký:-D zkusim nekde najit foto:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak ji sem koukej hodit
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nasla jen tu v tech krátkých (mimochodem o 20kg min)a dam to tam jen na chvili.. jezis to je staráá fotka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasnyyyyyyyyyy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?