Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak rozmer je 9x13cm -klasická obálka -ale nevim jak se to dá nastavit v pc aby se ti to vytisklo na tenhle rozmer.. thyjo mozná vim:-) ted jen sehnat ten spesl papir:-)to bude zas darda
Odpovědět
Profilova fotka
stejne me to mrzi.. dneska jsem ji to chtela zaplatit, ptz ten papir na kterým to je, je fakt uzasnej:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepsi na tohle je program HP photosmart, ten ma primo tyhle velikosti nastavny a muzes si dat 2 oznamka na A4, 9x13 se na A4 vejdou 4
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem si práve presne vzpomnela, ze tam to jde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A papir muzes koupit ten strukturovany, maji ruzny vzory
Odpovědět
Profilova fotka
no ten práve hledám na netu
Odpovědět
Profilova fotka
pockej poslu ti odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.luxusnipapiry.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
dííííík:-) zrovna si rikam jeste "kde" to vytisknout.. aby to cenove vyslo.. jestli v klasicky printu nebo nekde spesl.. to by vyslo celkem levne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
wáááu tak to je pecka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, neni zac, maji tam velky vyber, to muzes vytisknout i na obyc domaci tiskarny
Odpovědět
Profilova fotka
co je pecka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé ta mřížka to je presne ten papir na kterým máme my to oznámení te´d:-) tak to je suuuper:-) my doma nemáme tiskárnu..ale máme ji v práci =-) no ty stránky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to je super, tak hlavne ze si nasla to co potrebujes
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi stací jeden balík-tak to je suuuper:-) ted premýšlím jestli to nedat na jiný formát:-) jako rytinu:-) no a co myslis na to nase oznámení? máme to na bílým papiru, ale premýšlím o tom béžovým -nebude to lepší?:-) to musim napsat manzovi asi
Odpovědět
Profilova fotka
to ja nevim, vis co, na tohle by byl nejlepsi vzorek a pak to porovnat, ale je zbytecny kupovat jeden balik bilyhoa druhy balik bezovyho, podle me si myslim ze na tom bezovym to bude lehce tmavsi, hodi to jiny odstin
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se shodly na tmavým -bezovým, bude to víc delux:.-) tak to je super:-) ted jeste vybrat jestli puntikovanou strukturu a nebo pruhovanou:-D:-D no uz se tesim, vyjde mi to preeesne na ten jeden balik -coz me tesi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted mam dilema.. puntiky , mrizka a nebo kuze.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi ta kuze, tu jsem chtela taky
Odpovědět
Profilova fotka
ale na kazdy oznameni to taky nejde, musis si to tak trochu predstavit jak by to asi vypadalo
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze na to nase oznameni by to vypadalo jak vytazený z huby krávy,..takze vyhraly puntiky.. i kdyz.. thyyyjooo.. nevíím:-D:-Dtakze uz je ve hre mrizka a nebo puntiky.. me se ty puntiky(mozaika) hrozne libi, ale asi by k tomu nasemu slo nejlip ty pruhy:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz to slo nejlip, tak bych to nemenila, pak by se to mohlo taky pekne pos.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, manza rekl taky puntiky, tak jdem koupit puntiky:-) jezis se to nezblazni, stejne to kazdej pak zmuchlá a vyhodi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je pravda, hlavni je ze se to libi tobe a manzovi, ostatni at si skubnou
Odpovědět
Profilova fotka
stejne desný.. 130kč balík a 120kč doprava-fakt do je mazec jj no uvidime co z toho vyplyne..to bude asi nářez..thyjo aby to ta tiskárna vzala i mezi ty puntíky.. aby se na to blbě netisklo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
i to se muze stat, tak se zkus zeptat nekoho z tiskaren, nekomu napis email at ti poradi ne
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ty me nastvaly.. dneska je mimo provoz moje internetový bankovnictvi..jsem to chtela zaplatit-abych uz co nejdriv mohla tisknout:-)) stejne když to dám do obyšejnýho printu tak zaplatim 80kč -takže to je směšný, a kdyby se jim to nepovedlo tak jim to omlatim o hlavu..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn co nadelas, nic
Odpovědět
Profilova fotka
tak a ted jsem to jeste vytunila:-) a je to mnohem lepší než originál:-) jen me stve ze tu nemam ten program na zmensování:-/
Odpovědět
Profilova fotka
muzes to zmensit v zoneru, nebo i v obycejnym malovani
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?