Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak EDITH dala jsem ti do alba MM ukazky tech ucesu co jsme ti o nich rikala.. jsou takovy "slabsi" to proto ze to nebyly svatební:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, uces vypada hezky, slusi ti
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to vypadá fakt moc hezky... jeste zkusim zajit k tomu mymu kamaradovi co by mi na hlavě vytvořil on... Koho budete mit vy holky.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ja uz nevim, ale mela byc mit pi Podrouzkovou
Odpovědět
Ahoj ženský, mám dvě novinky. Dnes jsem si vybrala šaty, první salon, první šaty, tak to jsem fakt nečekala... Jenže jsem debil a celej den jsem s sebou tahala naší digizrcadlovku bez baterie, takzme mám foto jen u kamošky na iphonu a nevím kdy to z toho telefonu vypreparuje a pošle... Pak je sem samo dám.Jsou úplně něco jinýho než mám v albu, ale jsou super, výborně mě stáhnou a vůbec nemám takový pupík jako normálně. No a domluvila jsem se tam na obleku pro přítele a ten v poho souhlasil, ze tam dojdem. No jinak to mé krchlání se dnes zas zhoršilo, tak jsem si to vyběhala na plicním, páč moje doktorka tam vůbec není, no a dostala jsem antibiotika...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to vypadá že budu měnit fotografa
Odpovědět
Profilova fotka
edith ja budu mit tuhle moji kouzelnici co mi vytvorila tohle-ale samozdrejme to bude neco daleko propracovanejsiho..tohle bylo jen na nejaky akce:-) petu a procpak ? jinak u as je taky posun, kdyz jsem rikala manzovi o korsáži ( ze nemuze mit na uniforme)tak ze si teda myslel ze bude mit ten oblek.. to je taky prca.. se z nej zblaznim:-D:_D takze svolil ze si pujde ozkouset ten pruhovanej!! co o nich tvrdí ze to vypada jak manzestr, takze super-ptz ty se hodi k mým sateckum:-) tak ho musim vytahnout:-)tak mam radost-no uvidime jak tohle dopadne:-) hany tak to gratuluju!! a nemas je aspon nekde na nejaky modelce? nebo na netu? jsem zvedáváá:-)a z jakýho salonu je mas?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: na toho co sem vybrala slyším téměř jen samé negativní ohlasy..
Odpovědět
Profilova fotka
petu juj a kde si na ty negativa prisla? na netu? tady? a kolik jich je? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no od holek z tábora...tak to asi radši změním. Jako není toho moc, ale zase proč to riskovat že? a co kytička? promiň nedočítala jsem
Odpovědět
Profilova fotka
petu hm tak jestli na nej nejsou dobrý ohlasy tak s eti ani nedivim:-( a jak si na nej prisla? nebo cim ho "haní"? kyticka super- probehla jsem to tam, dohodly jsme se v behu, mam se stavit koncem cervence na totálním dohodnutí se, a predbezná cen je 3300,- coz mi prijde docela dost za 5kytek :-N ale zase kdyz se to rozpocitá... rekl mi ze si bere 500 za práci, mojí ze vidí tak na 1300 pak 3x po 300,- a jedna na auto odhad taky 1000...ale napsal si DO 3300,- a rekl ze to i hodne nadhodnocoval..takze si myslim ze do 3tis se vejdem..stejne je to hodne:-D ale budou urco uzasný, jelikoz mi presne rozumel co mam teda v planu:-)) a co ty a kytky?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no prý má na fotkách půlku hlavy atd., nevím přijde mi to přehnaný, ale našla jsem paní na kterou mi spousta lidí říkalo že je bezva a má na náš termín volno a ceny srovnatelné s tamtím. jinak když máš kytku na auto tak se to prodraží no.. já budu mít klasiku, krémový velký růže s pár malýma rudýma, maminky rudý růže a svědkyně mojí kytku v menším
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu a fotky ma jaký? aby si si pomohla.. zase fotky jsou docela dulezity(aspon pro me:-)) ja jsem si nadiktovala obyc, a jen do ni dodám svý koralky stuhy a peri-to mam já, tak si rikam co je na ni drahy..ale budu tam mit dooost tech kytek tak asi tim:-D:-D no maminam a svedkyni pujde stejna..vzhledem k tomu ze mam zlutý saty-mam zlutou, ale treba mamca se svyma tmave modrýma satama by byla uplne v cudu a co teprve ostatni, tak jim jsem si nadiktovala "chudsi" provedeni -bilý a zlutý karafitáy a palmový list... a na auto je to co mam v albu -2 palmovy listy a v tom koule z karafiatu..samo ze se to dá taky okuchat, ale tak co.. no a jsme dohodnutá ze se to pak prendá na stul jako vyzdoba..coz je fajn:-) jen me bude mrzet ze az si to potahnu domu, tak si tu tunu karafiátu ani neuziju:-D jestli teda ovsem nekam odjedem(svatebka):-) to to budu muset rozdat:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: fotky má hezký, fotila svatbu dvou mým známým tak zkusím asi jí
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz ji mas overenou tak neni co resit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: asi jo...uvidím co napíše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zdravím, je tu nekdo kdo bude mit svatbu 28.8.2010 v Bechyni?
Odpovědět
Profilova fotka
sarunka: já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ne přimo v bechyni, ale u bechyně v černickém zámečku (u golfovýho hřiště)
Odpovědět
Profilova fotka
sarunka: proč?
Odpovědět
Profilova fotka
Je tak to máme rovnou před Vámi :-) teda ne na černickém zamečku ale na uřadě řesily jsem tam denska nejspiš Vaší svatbu máte to nejak okolo 13:00 ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vubec nemám potuchy co všechno zařizovat :-(
Odpovědět
Ahoj, hlasím se jako další "Jihočeška 2010" :-) Obřad máme na Zvíkově... je tu také někdo takový?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé vítám nové nevěsty:-) A hned 2:-) to je krásný:-) jinak krásne ráno vsem..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, hezky se to tu rozmnozuje
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je průůůůůůser:-( tak ted mi napsala pani co delala nase oznamko ze se ji rozbila masina(zrejme) a ze je tisk dlouhodobe zastaven a vsechny objednávky zruseny..tak to je teda pekný nadělení.. a co etd já stim?:-(( tak to asi fakt vemu a přeškrtnu, nebo přebělim..thýjo..co stim?...mam za těžký prachy obálky, tak s emi to jinde zas nechce objednávat:-((
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda pekne blby, mas nekde obrazek bez textu? ze by si mi ho poslala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa já to mam celý -stihla mi poslat náhled..spis ted KDE si to vytisknout, a kde sezenu ten správný papir, a rozmer aby s emi to do tý obálky veslo..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, tak rozmery ti muze poslat ona. Je to fakt na pytel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?