Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
takze pokud nedostanou schvaleny volno tak je to vis kde, jakoby to bylo tuhle sobotu, kdyz tady byl obama, meli pohotovost
Odpovědět
Profilova fotka
jediny cas kdy opravdu nic nemaji je od posledniho tyne v cevnu do prvnich 14 dni v zari, to maji free
Odpovědět
Profilova fotka
ty budes mit slib? wau.. na tohle já vube cnejsem..me bude stacit to ANO a vic ze me nedostanou:-D:-D jinak- myslela jsem si to..:-) ja uz se tak tesim na tu hostinu.. me to zas chytlo jak jsem ze skrine sundala tu mega krabici kde je vsechno a ted jsem se v tom zacla hrabat jak mala holka v pokladech.. a tech balonku co tam mam.. premyslim jestli jeste neprikoupit a nezabalonkovat si to :-D:-D to byla takovy prca kdyz jsme si hrali s manzou, a ten nas trhac? ten byl z balonku uplne paf..:-)) no to nevim co se psem na svatebni den:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj, oba si chceme rict slib, je to takove osobnejsi co sis myslela? tak si vem hafana jako druzbu, plno jich to tady dela, akorat nechapu jak je muzou strojit do oblecku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych ji dala maximalne masly na obojek, ale ona by se nikam nehla:-D:-D ona je na sebe posuk hajsavá:-D to se mi vzdy libi, ja sem ji ze srandy uvazala kolem bricha masly(ted jak jsem v sobotu lepila) a ona se nahrbila jak kocka a ani se nehla-stala tam bez hnutí jak pribitá, a jeste ten trpitelskej pohled..no ja se rezala jak prastena.. magor:-)) no nevim nevim.. jako na obrad by to slo.. ale co ta hostina? ona absolutne neposloucha-teda posloucha ale jen panicka a jen v oploceným prostoru, jakmile vidi ptacka, jinyho psa, cloveka-tak ji rupne v kouli a nevidi neslysi.. a tam hned vedle restaurace je hlavni a mega polí.. takze je mi jasny ze by utekla nebo by nam ji prejelo auto nebo neco.. a kdo ji tam bude celou hostinu hlidat? a ja pak budu na prasky kde je, jestli neutekla apod.. tka nevím..nikdo mi ji pohlidat nemuze kdyz tam budou vsichni známý, tak jedine ji tam zavrit na pokoji coz teda se mi taky nelibi..takze je to dooost tezky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je blby no, kdyby jsi ji mela aspon komu dat, doma taky nevydrzi ze by jste ji nechali a co sousedi, ty by ji nepohlidali?
Odpovědět
Profilova fotka
sousedi? zrovna vcera jsme se s manzou schodli ze je az neuveritelný jak mame super panelák, ze jsou tam vsichni prijemny, vsichni se tam zdravi, ALE jediny nasi sousedi jsou naprostý mača, absolutní sobci, ani nás nezdravi tak to fakt ne..Hlavne ja jsem na ni jak na dite, ja bych ji proste jen tak nekomu nedala, mame tam jednu babcu která je z ni paf, ale ma taky psa-ten by ji furt sustil a jeste k tomu jí nic nerika voditko, takze stejnej problem.. no jsem fakt na prasky.. doma by vydrzela kdybychom vecer prijely..ale pres noc ji tam nenecham..to by se tam zblaznila.. uz takhle kdyz se setmi a mi prijdem(kino, parba, vecere) tak dela jak prastená ze jsme ji tam nenechaly..takovou radost jsem snad nikde jinde nezazila..prdelík..
Odpovědět
Profilova fotka
tak, je to "vyřešený" najmu si nekoho kdo tam ty psi bude proste hlidat a zodpovidat za ne.. jinak bude tam 4-5 psů :-N jelikoz je to takova situace u vsech.. nj ale kdo to bude.. hm hm..ze bych vyhlasila brigosku nekomu?..sakrys ted koho znam a kdo tam nejde-abych ho poverila.. nekdo zodpovednej.. hm tak to bude jest eorisek
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste se podely? =-) za hodku mizim..uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem zase tu. No jo te blby no, clovek kdyz ma psa, tak je dost omezeny, stejne jako u deti
Odpovědět
Profilova fotka
no my prave do tyhle situace omezeny nebyly.. dovca-byla u tchyne.. jdem nekam parit. je doma.. no ale takhle? no kazdopadne jsem se tu zacetla a nedoslo mi ze uz musim páádit na bus.. takze se asi zrychlene zvednu a poletim na bus...
Odpovědět
Tak mi dnes volala pani ze Štilce a odložila naší schůzku na příští pondělí, no co k tomu říct, zas nic nebudu vědět a to byla jediná piozitivní údálost v tomhle týdnu, takže teď mě čekaj už jen samý otravný záležitosti, jako je brigáda celý týden každý den až do 10 do noci a v pátek ještě k tomu suplování 5. a 6. hodinu. Dnes jsme měli mimo jiné poradu a budeme mít rodičák...já se toho pondělka fakt nedočkám
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky hoolkyyy:-) tak jsem konecne dorazila domu naprosto mrtvá.. a dnesek povazuju za jeden z neeejlepsich dnu:-) mam radost:-) tak jsme byly na tech sateckách a holky!! ja jsem fakt nadsena, dneska jsem zazila ten pocit "TO JSOU ONY" !!! fakt!! nekecám!! (asi mi to hold trva dyl mozna) no ale hoolky.. ta pani je proste bůh, na kazdy strane mi vzala asi 2,5cm z korzetu, udelala to tak sikovne aby vzadu ta snerovacka byla do V(proste hezky), udelaly jsme z ty snury na snerovacku naprosto slim ramínka a to vypadá uuuzasne!:-) trochu jsme poupravily slehajdu a to nejlepsi nakonec.. kdyz jsem ji rekla ze bych chtela knoflik na vlecku ze tam neni, tak mi udelala vzadu jakoby na 3knofliky, a ta "prdel" tech satuuuuuu- boze to je asi nejhezci cast z celých satu!! to vypadá tak uuuuuuuuuzasne!!!!!!! jsem nadsena! poprve se mi stalo ze jsem je nechtela sundat:-))) ale musela jsem:-) a dokonce jsme vnich i vypadala hubena!! no ja cumela jak pupen.. fakt uzasny.. ale nikdo me nevyfotil, mamina si vzpomnela ze ma fotak az na treninku.. takze bud ze zkousky a nebo az na ostro:-)) jinááč samo ze to bylo vsechno spatne:-) ale nebylo to tak hrozny:-) pani je fakt profik:-) a trenink taky super, hodinu a pul jsme tam skakaly a trepaly se jak sulcojdi..no jeste 2mesice a muzu si t saty nechat zabírat znova:-)) proste suuper:-) a to mi jeste mamka rekla ze mi ten trenink zaplati-taaakze mega super... jeezis ja zas svitim jako slunicko:-) mam radost- uz s ena ne tesim.. maji je tam mit do kvetna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš alka,to i moc preju, je dobre ze mas radost
Odpovědět
Profilova fotka
dekujuu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nemas prece za co dekovat, moc ti to preju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů...jsem z toho tky nadsená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaute holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je zas mrtvo...kde máme edith??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste ze si tu tak povidam sama pro sebe, tak ten vcerejsek dopadl jeste tak ze bolerko mit nebudu -dostane ho mamka-jí je akorat a hodi s eji perfektne k jednim satum, tak aspon neco:-) no a tim pádem jsem hrozne holá- tak nevim co semnou:-)) zkousela jsem si opet závoj, ale me to proste nejde, vypadala jsem v nem opet jako burína, i kdyz teda bylo to velice prijemný ho na sobe mít... ale fakt katastrofa:-( mozna ten super dlouhý ze by mi sel.. takze budu z tý preplacanosti naprosto holá nevesta..zavoj mit nebudu.. bolerko mit nebudu... nahrdelnik mit nebudu.. to je mazec:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky
Odpovědět
Profilova fotka
no ale budes mit zavoj ne,ten co sis nechala sit
Odpovědět
Profilova fotka
ha- ivan :-D:-D ahojkyyyyyy živý človíček-jupíí
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj ten jo, ale ten je malý a v prubehu focení ho sundám, takze nebudu mit vubec nic pak..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska je to tu fakt katastrofa...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je dneska moráálka.. ja se snad urazim a taky uz sem nepujdu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, alka promin, me spadl net a nemohla jsem ho nahodit, vis jaky jsem mela abstak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak nejspíš 20.4. pojedem do bechyně na matriku a na zámeček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted sem cetla zpravy a jako s tim smutkem to mysli vazne jo, no skvely, takze ten kdo ma svatbu ve 12 bude drzet minutu ticha, super
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a vis jaky jsme mela já kdyz tu nikdo nebyl?:-D:-D:-D mysa no to ma ta sestrenka.. ale svateb se to asi fakt netýká :-N doufejme..drzet minutu ticha a drzet smutek na svatbe je fakt psycho
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?