Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu...jen na chvilku, kuba snad usne...ale musím se šprtat, aspoň trošku! pokusím se prodat tu mou spodnici tak doufám, že uspěju
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze jo, uz jsem tu o ni slysela schánku.. ja zas musim vykoumat jak ty moje kruhy zvetsit..jelikoz jsou mensi nez na obrazku a ja chci jeste veeetsi sukni:-)) neeejvetsi:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pellu, spodnici určitě prodáš. Co se pořád učíš? Mě už by do toho nikdo nedostal, budu ráda když udělám po svatbě řidičák ALKA: JJ, BALONOVE SIKNE JSOU SUPER
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo sháněla se tady po ní misička ale už něco sehnala. mysak: teď se učím na zkoušku kterou budeme mít v pátek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou, a ta spodnice mi mela zarucit sisiovskou sukni... no a nic.. je to takovy klasická "A" a ja chtela takovy ten pooblouk..no vsak me asi chápes:-)) spodnice uz je v albu.. ale jak rikam..je mensi:.-) dolni kruh má jen 97cm.. to je trochu málo..ale vetsi jsem nikde nenasla..kazdopadne-diky bohu za to
Odpovědět
Profilova fotka
petu a jaky predmet? no me jestli pozvou na pohovor tak budu mit taky co uceni.. cca den dva na nauceni se asi 3zákonů.. teda sbirek... to bude asi hukot
Odpovědět
Profilova fotka
alka: teď jsme měli matiku, angličtinu a teď v pátek to bude speciální fytotechnika
Odpovědět
Profilova fotka
proboha pellu, na co se to ucis
Odpovědět
Profilova fotka
tak fytotechnika ani nevim co je:-))
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jsem na zemědělce, provozně ekonomická fakulta, obor podnikání a administrativa a ten prvák je o ničem. alka: to jsou rostliny, trávy a tak. prostě jak jsme pod zemědělkou tak musíme mít v prváku i tyhle předměty, takže máme i chov zvířat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu wau, zviratka..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky..jdu na ten urad a pripomenout se do toho salonu..snad tam nebudou mit poledni pauzu... jsem tu tak do 40min nejdýl
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé, ja jsem se učila na zemědělce v Kadani, ale jako Obchodník :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jako na vejšce? nebo střední? já mám střední Obchodní akademii
Odpovědět
Pellu: speciální fyto... takže kolik procent sušiny je v senu, v siláži a v senáži? :-D Já jsem na čzu na tomtéž dálkově ve třetím ročníku... taky zkouškový, akorát my už nemáme ty legrační předměty jako chov, fyto, zem. technika... to mě bavilo... teď už jen samý ekonomický šílenosti... proč jsem jen šla na ekonomku?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, na střední, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: tak já z obchodky ani nikam jinam nemohla, takže bohužel. Ale tohle mě teda fakt nebaví. A máte účetnictví a tak? ach jo holky, tak Kuba spal asi jen hoďku, takže zase musím letět.
Odpovědět
Pellu: jj, účetnictví, ekonomika agrárního sektoru, provoz a hospodaření podniků... na to všechno se teď chystám, fuj, to zase neba mě. Ale projekt hnojení, to joo... Já mám gympl, tam ekonomické věci moc neučili...
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu:-) tak klasika.. v salonu byla ta neprijemna -ta druha- a ta nevedela krterá bije:-/ tak jsem si nechala zavolat tu prijemnou drobnou, a tu mi odchytla nejaka jezedacka co mi prisla takova"jednodussi" a zacla si tam vybirat.. takze jsem tam prostála snad 20minut.. a pak mi jen rekla ze okej at klidne prijdu ale jestli tam nekdo bude tak budu muset cekat..tak snad tam nikdo nebude..abychom to vubec stihly na ten trenink... jinak slavnostne jsem podala prihlasku na ten urad, tak ted mi drzte palce..:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: o projektu hnojení mi vůbec nemluv, myslela sem že umřu!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si delas prdel!!! tak v radiu prej ze cr bude mit v sobotu státní smutek.. a prý ze v den státního smutku se asi nesmi delat svatby... tak to si doufam delaj prdel.. znam 2svatby na sobotu.. mam uplne husinu..snad to v tom radiu ted osvetlí... co to jako má byt.. no to s emi stát tak me klepne
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbec.. tak to jde.. a on tam takhle plasi.. tak mit v sobotu svatbu tak po tom jeho vystupu bych ho sla ukopat
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to byl nějakej debil ne? to mu jako přišlo vtipný si takhle vymýšlet nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nechapu, byl to polsky prezident, tak nevim co se do toho sereme, polakum se nedivim, ale my s tim nemame co delat, takhle pokracovat i ohledne jinych zemi, tak mame smutek cely rok
Odpovědět
Profilova fotka
petu nn on rekl ze to pri statnim smutku nejde ale ze se dozvime info zachvili kdy tam ma byt nejaky odbornik.. no pak dal pisen a pak prisel odbornik ze svatby samozdrejme jdou kdyz to clovek pripravuje nekolik mesicu dopredu, ale ze herny a ruzný provozy budou zavreny.. atd atd.. tak si rikam..to by byl soking smutek by mi nevadil, kdyby se provoz nejak neomezoval.. treba bych sla v cernym..neni problem, ale stát by mel fungovat tak jak vzdy:-)) no aspon ze je to objasnený:-) tak jsem ted dovolala a je to vse zarizeny:-)22 jedem zaplatit zámek tak se tesim, pani zase maximáálne prijemná, ja jsem z ni fakt hotová:-) Ale restaurace ma ten den vedouciho pryc tak tam asi 30 a nebo dýl.. ze prý plasim ze do srpna je to preci jen jeste brzo.. no nevim..ale konec dubna na domlouvani restaurace na srpen uz mi neprijde jako plaseni.. nereknu kdybych je obvolávala v září:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: tak třeba tam nemají tolik svateb, tak jim to přijde zbytečný to takhle zařizovat brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak se máte? já už mám hoňky, k tomu mě před 14dny vystrašila moje doktorka ale obvodní, že se mohlo jednat o potrat, jelikož sem dostala horečky z ničeho nic...tak sem lítala po ultrazvuku, a naštěstí je vše v pořádku a čekáme chlapečka.
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim za rok tam maji aspon podle webu tak 7svateb.. a vetsinu v srpnu.. tak nevim co jim prijde divný:-)rada bych vedela jestli mam neco schanet a nebo jak s cunikem atd.. pak me treba do srpna nemusi videt..ale ted by to chtelo schrnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jdu na zkoušku šatů...nějak se mi to přiblížilo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky misa, jezis nestras, hlavne ze je vsechno v poradku, tak to to je skvele ze mate chlapecka, gratuluji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?