Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hm...luxusní autíčko. takže ty pojedeš v peugeotovi a on v humru? nebo jako to máte naplánované
Odpovědět
Profilova fotka
Peugeot je tridverak, tam by se mi asi spatne lezlo se satama, ja pojedu lizinou a pritel hondou s nasim oddavajicim, teda aspon to takhle melo byt a jak to vypada tak to asi tak i bude, na to bilym peugeotu by nevynikla zadna dekorace
Odpovědět
Profilova fotka
hm...to je asi dost nepraktické...a hlavně je to docela nízký auto, tak by se ti možná do toho i blbě lezlo :-S humr je dost vysokej :-D s tou dekorací máš pravdu, kupovat černou organzu :-D to by bylo spíš na pohřeb...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Teda co vy v tý práci děláte, že máte čas psát takový romány? :-D :-D Já se stihnu tak maximálně podívat na maila. U nás to teda chodí tak, že přání a svatební dary se dávají, když přijedeš k nevěstě nebo ženichovi domů. A před svatbou budeme spát s přítelem tak, jak to děláme už přes pět let- tedy u nás doma pěkně v jedný postýlce :-) Dopoledne odjede k rodičům pěkně s kytkama, ať se taky stará :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, mame stejne bilo modrou svatbu, takze bily serpy na bily kapote by byly asi k nicemu. a do Hummeru se dobre leze a se satama to bude super
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: já mám dneska volno, jdu celý víkend, tak je na to čas :-D ale ted mizuim na chvilku...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja se na dve hodky loucim, jdu ven a hlavne jdu si koupit to kostatko s lopatkou x-) x-) x-) , tak zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teď taky volno, chodím jdo práce enom brigádně na dopoledne, ale když odpoledne zasednu k počítači, tak už tu stejně nikdo není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky:-) teda mysa ja jsem se tu zase zacla priserne smát:-) máte uuuzasny vozový park..ale jak uz tu bylo jednou hovoreno:-) hned jsem si te predstavila v tom peugeotu ala slunce seno.. jak tam jede postavena a on ji zabrzdi a ona se tam sklátí:-D:-D:-D jezis ja se tu nesmím tak řezat:-d:-D:-D ale nechces to takhle?:-d:-D to by byla sranda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak máme prstýnky.... zítra si je půjdeme na poštu vyzvednout. Teda to byla rychlovka, za necelý 14 dní a to nám říkali 4 týdny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky oficialne bych mela jit za 16minut domu.. jelikoz cekam na sefika az mi dá ty penize (doufam ze v ty bance byl!!!) tak tu asi prekvapive opet stvrdnu daleko dýl:-/ uz me stvou stim ze pul hod pred koncem mi daji praci na 3hodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
edith wáu:-) tak to musí byt hodne radosti:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda tady je fakt morálka:-) se nedivim ze to slo do kopru:-D:-D uz zase odesla a to prisla v 9:-d:-D hoooolky ja nevim co na sebe na tu rozluckuu... juj
Odpovědět
Profilova fotka
suuuper ma penize.. tak aspon neco.. budu stim muset vyzit dýl... na firemnim ucte neni na vyplaty..tak to je pruser.. no holky..mejte se tu krasne..dneska uz sem nevlezu.. ale zitra tady asi budu smrdet cely den:-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
pa pa Alka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zpet
Odpovědět
Profilova fotka
Teda zensky vas docitat to je prace - ale fakt jsem se pobavila - hlavne s tim jak se Alky rodice tesi na to jak se nazerou popojedou a pak nazerou znova a s tim slunce, seno :) Ja budu teda taky jak tomu rikate utajena nevesta, nedokazu si predstavit jak si Craig vyklada s nasima (kdyz umi rict cesky jenom jedno pivo prosim hahaha) a taky se mi libi, to prekvapeni az zenich vidi nevestu "u oltare". Na ten unos jsem ani nepomyslela, ale snad kdyz nebudu chtit, tak me nikdo unyst nemuze, ne?! nebo to jako tu nevestu capnou a odnesou!!!?? :-o Dejte mi vedet - tomu fakt nerozumim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky lenkanz: s tou nevestou je to jen na domluve,pokud nechces a nejsou to nejaci burani, tak unesena nebudes. Je to fakt jen domluva mezi snobenci a rodinou nebo kamarady
Odpovědět
Profilova fotka
lenka nebylo to o mých rodicich ale o vsech...:-)) jinak ahojky:-) vcera to byl mazec ale prekvapilo me ze jsme odpadla dost brzo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka
Odpovědět
Profilova fotka
tak blok je hotovy..teda mam to docela upatlany ale co, bohate to staci:_) doufam ze mi to tam nebude nikdo zkoumat:-)) a ted delam krabici..taky vtipny:-D:-D a rovnou dodelam masle.. dneska jsem vsechno co máme vyndala a ráno jsme si s manzou udelaly párty, nafoukaly jsme pár balonku a to byla prca:-) ty budou asi nejlepsi, mozna jeste nejaky prikoupim:-)a ten mega balonek jsme ani nemohly nafoukat:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi sikovna ze si to takhle zvladla, ja jsem dnes uplne bez nalady a musim se drzet abych kazdou chvili nebrecela, musela jsem se furt nejak zamestnavat abych nemyslela
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to ti verim.. ja jsem si zase pobrecela za polskyho prezidenta.. tak to je opravdu smutny.. nevim, ale kazda takovahle zprava me ted hrozne zazdí :-S a ty nevim co ti poradit:-( jediny snad co te muze potesit je ze je hnusne..a ze budete mit urcite lepsi pocasí :-N jinac nevim:-( ale hlavne ze to bude, ne?:-) ted se peru s bednou, nejak mi to nejde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nejak premyslim o nejaky krabici, dnes jsem tady v bazarku nasla polstarek pod prstynky, tak jsem si ho hned koupila, ho hodim do alba no je to nestesti s tim prezidentem no
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky mam hotovo.. vypada to docela dobre.. hlavne je super ze to je vsechno stejný-.) bedna teda katastrofa ty kratsi boky jsem nejak nemohla dát dohromady, tak mi ty boky trochu odstavaji, ale ze to je zadarmo? tss neni co dodat, :-D:-D:-D jdu to zmensit a nahrat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kráásné "ráno" holky:-) teda i kdyz je hnusne tak o vikendu je tu pekne mrtvo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka, Rano? si torchu zaspala :-) , jj je tu mrtvo, jsem tu od rana a nikde nikdo
Odpovědět
Profilova fotka
jj ted jsem vstala a manza jeste chrápe:-) sem totiz ve snech vsechno premyslela a resila ohledne svatby- o bylo hrozne chrochtavý spaní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja taky cely vikend premyslim a je mi z toho divne, chvilkama najdu nejaky chybicky a kdyz se snazim je vyresit, tak se najde zase neco jineho. jsem se pred chvili zamyslela, ze by jsme byly v tuhle dobu v letadle smer pariz a pak hned Mauritius,
Odpovědět
Profilova fotka
jinak tu krabici s tou knizkou mas super, z ceho si to delala, ze satenu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?