Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D bože dneska se fakt musím tvým příspěvkům smát :-D :-D :-D formulace nažrat a jedem se nažrat dál je opravdu komická. úplně jsem si představila ty typický rodiče jak žerou ty párky, pak se odeberou k obřadu po tom úž zase žerou na obědě a zakončí to nafutrováním večer na rautu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith jenze nekdo je tak hrozne aktivni ze i kdyz ho upozornis tak ti rekne "to viiiis ze jooo!" no a stejne si dal pojede svou:-/ to je nejhorsi
Odpovědět
Profilova fotka
market:-D:-D no ja je znam takze mi ani jina formulace neprisla pod prsty:-D:-D ale je mi to jasnýýýýý a jak znam tchyni tak ta je schopna i na to ráno uvarit kachnu nebo neco jelikoz preci obrad je ažžž v 1 a buh vi kdy se dostanou k mísám...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj takhle se to dělá, kvůli tomu se ta nevěsta unáší...aby chlastali na účet ženicha do té doby než jí najde. čim dýl mu to trvá, tak má větší účet :-| edith: a jak jim to mám říct? po obřadu říct všem prosím neunášjte mě nepřeji si to? až každej dá nějakýho panáka, tak jim bude úplně jedno co chci nebo nechci... Alka: tak chvatů bych se bála, to máš pěknou nevýhodu...to my mít nebudem, ale i tak se toho bojim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ted nemyslim jen rodinu manzi, ale jako celkove vsechny:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja snad necham vytisknou oznameni s instrkcema...se tu tomu smeju, ale je to asi nejlepsi.. na co kazdymu rikat tohle a tohle a tohle.. normalne na zadni stranu napsat - nevesta se neunasi, bude utajena, jidlo bude AAAŽ kolem 3tí, atd atd detem vstup zakázán.. aby byly vsichni jasne obeznámeni..nebo já nevim jak to udelat.. rikat to kazdymu, tak na to jen upozornim a spis to nekdo vymysli...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja to uplne vidim..to bude fakt komedie.. tyjo jsme to meli udelat fakt do stylu slunce seno a nejen ze uz bych byla vdaná, ale taky by jsme mohly preskrtnout to oznameni:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
market: mysleja jsem ted nekdy pred svatbou az prijde tema... ale to chce rict kazdymu... i kdyz z rodiny me nikdo neunese,takze ja pujdu za kamaradama co tam budou a reknu jim to
Odpovědět
Profilova fotka
bože tak to doufám že moje mamka nebude mít takové myšlenky. ale Péti mamka možná taky. ta bude mít žrádla, hlavně aby všechyn pohostila a hlavně aby "nevypadali blbě" že mají jen párky...takže ta se bude chtít vytáhnout a už vidim, jak mají žrádla plné stoly, ještě že to neuvidim...Jo a ještě ted jsem si vzpomněla. Chtělí po Pétovi aby tam týden před svatbou spal, že prý se to dělá. tak řikám že to neexistue že bude spoustu příprav a že chci aby mi pomáhal a oni na to to nééé to se takhle dělá...a jeho tatka povídá...tady bude tolik práce že se musí natřít nějaký vrata atd, že se tam musí celej dvůr uklidit :-D tak jsem se jen zasmála a řikám tak si ho tu nechte...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith: já jim to tay řeknu, ale jak psala Alka, myslim že jim to bude jedno, jestli chci nebo nechci :-| až to někoho chytí, taks e určitě další přidají a neštěstí je na světě...
Odpovědět
Profilova fotka
marktet: tak to slyším prvně, že by měl synáček poslední týden spát doma :-D :-D :-D nemáš to jednoduchý :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to nemám a když jsem řekla že týden je hodně tak na mě zase koukali jak na vola...nakonec jsem jim řekla že stačí 4 dny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
market:-D:-D:-D presne, aby se neco nereklo, jednou dokonce vypustila z pusy ze nejaky vysluzky taky do baraku(sidliste máj 5patrový panelák)..tak to jsme sli s manzou do kolen oba.. tak to jsme ji fakt rozmluvily ze to teda fakt ne...:-D:-D:-Dale stim jidlem bych si na to mozna i vsadila holky:-D:-D tak ty vrata jsou taky dobrej joke.. tak si je natrete treba mesic pred ne? no ja jsem zvedava jak to teda nakonec dopadne u nas.. uz je na 98% jisty ze jedu od babicky.. mimochodem bydli ve slepý ulici, kde se nedá ani otocit, a vejde se tam tak 3-4auta max... + ji budu asi taky muset vysmejcit a prestehovat celej barka.. hlavne me se tam nedobre spi.. ale budu tam spat az na ten den.. a to uz mi prijde akorat..budu druha vnucka co vyjizdi ne z rodnyho domu ale od nich.. no a kde bude raut a vsechno.. jeeeezis to bude neco..
Odpovědět
Profilova fotka
na druhou stranu jsem si řekla, že se na něj budu alespoň těšit a budu mít na všechno větší klid...stejně jdu až do čtvrtka do práce, tak jsem se s tim smířila..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ta do paneláku to je mega joke :-D :-D :-D :-D budeš dělat nějaký pohoštění u babičky?
Odpovědět
Profilova fotka
asi to nejde protože se to uklízí týden do předu . už nemám sil jim to nějak komentovat. když to tak chtěj tak at si to tak udělaj...to je prostě to tipický uklízení před svatbou...a to ještě mají nějakej balkon prsklej, tak taky mamka jeho povídá to musíme do svatby stihnout opravit :-D jako kdyby to někoho zajímalo...stejně to bude každýmu jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
jj dávat do paneláku, je fakt vtipný. těm bych dala max. kdyby něco ze svatby zbylo :-D abych se toho zbavila, ale dopředu určitě ne...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak těžko chápame vždycky tu druhou stranu, že? oni prostě žijí jinými životy než my celých 20 až x let no... je to špatně? asi ne ale asi je prostě lepší si držet nějakej odstup. Já si nedokážu představi že bychom žili v jednom baráku s přítelovo rodičema a asi ani s našima....
Odpovědět
Profilova fotka
me manza taky vycital ze chci na ten den spat jinde a ze si me ve svatebni den vlastne neuzije a hrozne ho to prudilo..tak to jsem nechapala ptz jedna noc je fakt to co bych i chtela a ze s ena me bude i vic tesit, ale on to vykoumal tak ze me uvidi az v 1(coz ma pravdu) a ze to je hroooozne dlouho a konec sveta.. tak mu rikam at neni prdlej ze pak semnou bude zbytek dne.. on si myslel ze rano vstaenm dame si cajik, ja odjedu se nastrojit a pak me zase hned uvidi.. to ztrati to kouzlo.. no nastesti tady jsem si dupla.. tohle by se mi fakt nelibilo.. nehlede na to ze ja budu vstavat tak v 6
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to si myslím že je fajn, se budete na sebe těšit jak malý ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono ne že tě uvdí od 1 ale uvidí tě pak celej život...to mi tak ybylo řečeno...vždyt si ho ještě užiješ až až, tak těch pár dní přežiješ ]-( Edith já se jeho rodičeme bych určitě bydlet nechtěla ale s našim mi to nevadí...až budeme mít svůj vchod, tak to bude super....
Odpovědět
Profilova fotka
edith presne taky si to nedokazu predstavit.. co nejdál od obou:-)) stejne jestli zacnem stavet na par mesicu budeme muset k tatovi, ten je v poho, porad nekde lita..ale stejne je to takovi divny... preci jen s chlapem.. to neni takovy to doma.. to bychom se musely porad hlidat, i mluvu si hlidat.. myslim ze by to slo do kytek..radsi nasetrit na najem dopredu aby se to utahlo na tu prechodnou dobu...juj to jsem odbocila zas.. tak zpet k vymetání dvora:-)) no aspon si ten dvur muzete nazdobit.. holky to bude akce století.. uz vidim tu zaprdenou vísku jak tam budou takovyhle machinace.. a hlavne aby to nekdo nasel vubec:-D:-D jeste mapku kazdymu do instrikci nesmim zapomenout:-)) jooo ted jsem si zas vzpomenla:-) minuly zari se vdavala nejaka pribuzna manzi(vztah opravdu nevim) a poslala tchyni mailem oznameni a instrukce.. prislo to i klasickou postou.. tak tchyne z toho vanoce a docela ji to pomluvila ze na co instrukce, a ze je asi hoodne pintlich kdyz jako posila instrukce a co to jako ma byt ze nejsou blbý atd:-D no ja se smala:-D rikam-holcina urcite z beremka:-D:-D no a predstavte si ze kdyz dorazilo to oznameni postou tak nam ho ukazovala a pry no, ani na hostinu nas nepozvaly..a ted asi v lednu, kdyz jsme ji davaly to nase tak ze ho dá k tomu oznameni tamtou, a zase se podivala a tam na ni vypadla ta karticka zveme vás... no tak to byl mazec.. ten jeji vyraz.. no tak doufam ze ostatni to neprehlidnou!!!!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
market jo to jsme mu taky rekla ze jestli mu tech cca 50let nestaci tak ze je prdlej:-D:-Dtak prej prehanim a ze ten den je práve ten vyjimecnej a chtel by byt co nejvic semnou- to je tutík x-) ale neprosadil si to:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste se podely? =-) tak hezky to tu bylo rozjety:-) jsem se konecne nasmála:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja hustý a to spolu pak nemluvili? to je docela zásadní věc pozvánka ke stolu :-D u nás se mi smál jak jsem se rozčilovala, že chci aby spal normálně doma a ráno tam může dojet, máme to asi 5km..ale ne on že musí spát tam :-| to máš hodnýho manžílka :-D ale tak my se uvidíme už od rána...jen jsem zvědavá jak to všechno budem stíhat když máme obřad už v 11 :-| to abych vstávala tak v 5...účes + malování určitě ty 2 hodinky zabere. pak to soukání do šatů ...ach jo, měli jsme si to dát až tak na 13:00 hodinu. ale zase se nám to hodí k datu, ještě ta 9tka. 7.8.2010, 11:00 obřad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D alka ja docela z vas taky :-D budeš tedy nechávat předělávat to oznámko? my se na něj snad tento víkend vrhneme.
Odpovědět
Profilova fotka
market: to bude dobry, stejnak si myslim ze toho tu noc pred svatbou moc nenaspime, alespon ja jsem takova ze nad tim budu porad premyslet, mozna uronim nejakou slzu a porad se budu budit ...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem a jen vas ctu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: to si počteš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?