Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to si delas srandu?:_D:-D:_D:-D jee jsem cetla ten prvni prispevek a hned pisu.. pak jsme cetla teprve ten druhý:-D tak to jo... to bych byla na tebe teda jinak veeelice zvedava:-))) ale proti trpytu nic nemam:-) miluju lesklýýý
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja aky miluji leskly, to ja bych taky na sebe byla zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele pellu ma album
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky pellu, ty jo, to je nadhera
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak šaty jsou v albu
Odpovědět
Profilova fotka
jsou mi krásně, jen ta krajka je dlouhá, ale ta je pod sukní, takže se dá stáhnout...jsou strašně nepraktický ale krásný!!!! Jen asi vyměním spodničku, poslal mi takovou tu se 3 vrstvama tylu a není moc pohodlná, ten satén mi jí tlačí na nohy a vadí mi to, takže půjdu asi pro kruhovou
Odpovědět
Profilova fotka
holky a mě si nevšímejte, mastný vlasy, kruhy pod očima a strašná pleť
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: Pellu šatičky fakt krásný, hlavně že ti jsou... :-D hany: tak rodinka fakt úžasný...u nás si taky rádi daj z mojí i Pétovi rodiny, takže jak tak koukám, tak je to všude... Alka: z tim naše a vaše to k smrti nesnášiiim. Moje mamka to nedělá ale Péti občas jo...původně jsme měli péct obě rodiny dohromady a dát to všem společně a nakonec se rozhodlo že ona si napeče její straně a my svojí...to mě docela naštvalo...jednou jsem rodina, tak jaýpak copak. My naštěstí budeme mít svůj alkohol, takže nás ani nenapadlo, aby si ho někdo platil..i my rodiče řikali, že se to nedělá...a ono je stejně pravda, že pak všichni chodí s ženichem a nevěstou na panáka, take ve finále to stejně zaplatí novomanželé...
Odpovědět
Profilova fotka
wáááááááááááááááááááu no ty jsou uuuuzasný!!!! ty si fakt hrooozne hubena, to je az silený... teda ale jsou bozský!! ale teda jestli muzu dovolit kritiku tak ta sukne mi prijde takova divna-jako ta spodnice pod ni, jako kdyby si ji tam nemela.. tak by to asi chtelo jinaou aby to bylo super:-) ale jinak, teda klobouk dooolu:-) fakt uzasny! a nejsou tezký?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, jsou vazne nadherny, super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market presne, zacalo to pecením :-N no myslim ze to bude podle ni, ale uz jsem stagnovala..rekla jsem ze at napece jim, a ja to nasim koupim nekde v cukrarne..kdyz uz ... =-) uvidime, jak to dopadne:-) jj vim ze to je nevhodný, ale kdyz neni tak neni:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska byla s bráchou a jeho ženou v Ikei v Praze a nakoupila jsem tam všechno, co jsem chtěla!! Fakt je to tam super. Musela jsem se hodně ovládat, abych do košíku pořád nepřihazovala. :-) Při zpáteční cestě jsme tam asi hodinu bloudili a jeli jsme asi 30km směrem na Plzeň....no super :D :D mysak: Já v Ikei koupila i modrý košťátko s loptakou za 15Kč :-p :-D pellu: Šatky jsou opravdu krásný!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lenra: ahojky, ja chci taky do ikei, kde je v Praze? hm, tady to kostatko maji za 25 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze je na Zličíně a na Černým Mostě. Řekla bych, že na Zličíně je lepší, ale mají tam určo všude stejný věci. Akorát, když jsme s přítelem někdy před dvěma lety jeli na Černý Most, tak ukazatele byly všude, takže jsme trefili v pohodě a dneska jsme tam fakt bloudili jak holanďani!!! Hrůza, žádnej ukazatel, prostě nic, tak jsme sjeli asi dřív z dálnice, jak nám to bylo divný a pak jsme dojeli někam k panelákům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak ono jestli 15 nebo 25...to vyjde úplně nastejno. Co mi projeli tý nafty, když jsme tam kroužili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, diky za tip, si to hned napisu, jak se znam a jak znam milacka, tak kosik bude narvany a na svatbu pouzijeme pulku :-D :-D jj, tohle bloudeni je desny, taky to nemam rada, kolikrat i kdyz se drzis ukazatelu, tak jedes blbe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my do Prahy stejne musime, takze ono je to jedno, ale zase bych si udelala radost o trochu driv i kdyz jen lopatkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si taky nenakoupila jenom na svatbu, ale hodně jsem se držela a okolo koupila jenom nějaký drobnosti. Já kupovala hlavně skleničky, protože pití si děláme sami a veškerý sklo si musíme sehnat. A když tam jeden panák vyšel na 5Kč a za půjčení dáš 3Kč na den, tak se to vyplatí. Nebo třeba skleničky na víno, který nám pak zůstanou, jelikož stejně žádný nemáme. My bysme se ukazatelů klidně drželi, ale tam na Zličín vůbec žádný nebyl ]-( No prostě křupky v Praze noooo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my piti neresime, to budeme mit vse od hotelu, me jde jen o vyzdobu a ja sklenicek doma mam jak nasr... ale zase nejaky hezky dve sklenicky na pripitek bych chtela, nechali bychom si je pak vypiskovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tady...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja jsem tu porad
Odpovědět
Profilova fotka
jj to vidim:-) hele jestli se chces vyhnout zbytecnýmu nakupování tak si udelej seznam.. ja toho mam taky trooosku vic nez bych potrebovala:-) a víte co jsem vymyslela:-)? vzhledem k cenové situaci a taky ze by se to asi hoodne tlouklo- tak nebudu mit potahy.. dííky bohu jsou tam "zlutý" zidle, takze bez potahu a jen s maslema..ty uz stejne mam:-) a bude to lip skloubený:-) ono hogo fogo výzdoba a western stylem by byl asi pekný provar.. takhle to bude aspon takovy jednolitý -spojený:-) uplne si to dokazu predstavit:-) a usetrim hodne penez:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, děkuju, jsou nádherný. alka: jojo ta spodnice je divná, pod tyhle šaty se nehodí....jinak těžší samozřejmě jsou s tím se počítalo
Odpovědět
Profilova fotka
Alka u mě kdyby to bylo jenom trochu možný, tak taky potahy neřeším a dám tam jenom mašli, aby to bylo slavnostnější. Tak jestli máš židle v dobrým stavu, tak proč ne
Odpovědět
Profilova fotka
ja i kybych si udelala seznam o deseti vecech tak stejne tam dalsich 20 prihodim, to mas dobre vymysleny a je fakt ze na statek se moc potahy nehodi, tam vse ve dreve 8-( holky jdu hodit sipku do postele, tak dobrou a zitra pa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já sem potahy vůbec nechtěla, přijde mi to jako zbytečnost, ale ty židle co jsou v dražicích to je úplně neskutečnej hnus...jinak když jsou dobrý židle je to zbytečný
Odpovědět
Profilova fotka
lenra jj jsou tam nový zidle takovy z toho svetlounkýho dreva:-) a vsechny stejny, tak kdyz jsou ty masle modrý tak to bude perfekt:-) mysa no sice statek ale zbytek serepetiček a "nóbl" veci tam mit budu- tech se nevzdam:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky pěkný židle!!!!!! :-) To bych vůbec nějaký potahy řešit nemusela a hlavně to, aby vyšli co nejlevněji. Já si je budu muste asi ušít. Když jsem koukala na potahy na těch kancelářských židlích, tak se mi to vůbec nelíbilo. :-| Takže ruční práce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: závidím hezký židle!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vy tam máte kancelářský židle?? juj.. aspon se na nich zase bude mekce sedet :-N petu a ty mas obed vlastne kde?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?