Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
já si dávám teď už kafe jen doma, mám svůj presovač a tak mě jinde už nechutná a teď jsem na štilci už kafe dlouho neměla, takže nevím...nicméně až pojedeme na schůzku, tak si ho dám a zprávu ti dám...fakt si to nepamatuju... přítel říká, že jsem na tom internetu závislá, asi myslí i tenhle web, má někdo stejný pocit?
Odpovědět
Profilova fotka
docela v poslední době jo.... ale je fakt že o víkendu tu moc nejsem a nemám s tím problém,ale jakmile se dostanu na dosah počítače a internetu,tak sem hned lezu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany jako ze ty si zavisla? jinak ja byla zavisla asi tak do rijna..to jsem byla uplne nemocná/posedlá -at si to kazdy nazve po svém... a pritel mi taky rikam ze jsem zavisla... no ted uz tu moc zavisla nejsem:-) kdyz je doma treba zaply net a manza se zepta jeslti tam neco nechci, odolám a reknu ne, to udelat v zari tak me asi klepne:-D:-D:-D takze za sebe rikam uz ne:-) jinak tomu doma porad rikame závislácký stránky:-)
Odpovědět
Ježiš, tak to se asi budu muset odstavit od PC, abych zjistila, jestli se dostaví abstinenční příznaky. Jenže co mám dělat, když tři hodiny čekám až půjdu domu, z okna se koukat nebudu a v duchu heskla pracuj do výše svého platu...pracovat taky nebudu
Odpovědět
Alka: ohledně evidence na ÚP - pokud jsi během předchozí evidence dočerpala podporu (5měsíců), musíš mít odpracováno 6měsíců, aby Ti vznikl nárok na dalších 5měsíců podpory. Jinak je možná evidence pouze bez podpory (ale aspoň za Tebe platí soc. a zdrav. pojištění)...
Odpovědět
Profilova fotka
clerens diky, no tak doufam ze firma jeste 2mesice vydrzí :-N
Odpovědět
Příští týden jdu se svědkyní na šaty....kam mám a kam nemám chodit?
Odpovědět
Profilova fotka
hany v budejkach? urcite jdi do avalon (karlaIV), nuance(od namesti-radnice, k soudu) dum sluzeb-senovazny, amelie (za budejcema stecheruv mlyn), oliva- u nadrazi(mercury).. me osobne s emi nelibily saty na lamovce-nad reznictvim, na lanovce naproti okresnim policajtum-tam maji ted nové ale celkem malé-ale zkusit to muzes:-) a pak s emi jeste nelibil salon od senovaznyho na namesti(naproti pizze) tam maji celkem málo satu.. myslim ze jsem na nic nezapomnela:-)
Odpovědět
Děkuji. Neznám to Amélii v Planým...myslíš, že to má cenu tam zajet? Jinak fakt díky za typy. J8 jsem dost prostorově výrazná, tak se budu asi muset obrnit trpělivostí
Odpovědět
Profilova fotka
hany a jakou mas velikost? no ja mam 42-44 podle toho v jakym salonu..nekde mi byly 42 nekde 44... a jestli si mi podobna(prostorove :-D) tak ti to asi zredukuju, nevim jak je na tom amelie, ale kdyz jsem tam bylanaposled mely na prostorove vyraznou asi jen 2 saty:.--(. Tam jak se mi to nelibilo na lanovce nad reznictvim, tak tam mely jen takovy ty pytle-priserny. a ta smer na namesti naprosti pizze taky nevim jak jsou na tom s novyma kolekcema ale ta na me mela pouze 1 saty.. jo a jeste oliva, prekvapila me ze takovy delux salon na me mel asi 4saty hodne jich mely v domu sluzeb na senovaznym a v tom nuance-asi nejvetsi vyber pro prostorove obdarené.. ale obejdi to vsechno, ja byla zkouset v rijnu/listopadu takze to maji urcite nový modely:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany: to byl první salon ktery jsem navstivila a pak ten Avalon a bylo vymalovano... V Amelii maji pekny kousky,ale jsou drazsi a moc se mi nelibil pristup - nesmis si nic vyfotit,ale zkusit to muzou, poradne to vsechno objet a az pak si vyber at mas jistotu ze tvoje volba byla nejlepsi.... fakt ti to zavidim
Odpovědět
Profilova fotka
hany a uplne nejlip bych jela treba do prahy .. nebo do rakovnika.. tam je to uplne o necem jinym:-)
Odpovědět
Článek se načítá
No tak s velikostí jsme na tom podobně, hodně podobně, asi stejně...takže kam? Do Nuance? Avalon?
Odpovědět
Profilova fotka
hany tak jestli se nechces probehnout po vsech tak uprednostnuji nuance, avalon, dum sluzeb a oliwu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
priprav se na to ze oliwa je trosku drazsi nez ostatni, nejlevnejsi je asi avalon a dum sluzeb.. nevim jak nuance ale co me se tam libily saty tak to bylo za 10 a za 12 :-N
Odpovědět
alka: ahoj, prosím tě a objednávala si se na zkoušku dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko a kam? teda co se tyce satu tak jsem se nikdy nikam neobjednavala:-)
Odpovědět
jj, to jsem myslela, jako na zkoušku šatů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze objednavky jsou prevazne do prahy..ale tady jsem se stim nesetkala, myslim ze tu neni takový nával v salonech:-) v září byl (maturaky) ale ted si myslim ze se to dá:-)
Odpovědět
dobře. děkuju moc. tenhle týden to půjdu omrknout...
Odpovědět
Profilova fotka
nz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky pro dnesek koncim..teda aspon pro teď.. letim na schuzku s DJ a pak pro spodnici..takze se zjevim az budu delat projekt..coz je kolem 6(jestli nepujdu cvicit:-)) tak kdyby nahodou tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa alka a pak sem dej foto se spodnicí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu zpátky Alka: tak jsem se tam stavila a jak pred chvili psala clerenc, tak jelikoz si brala podporu 5mesicu, cimz si ji docerpala, tak musis mit odpracovano 6 mesicu, tak se na me nezlob, ale takhle mi to rikal znamy, tak nevim co mlel za blbosti 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se vubec nezlobim spis dekuju ze ses mi pozeptala:-) ak spodnice dorazila ale je takovy vselijaká :-N a je docela kratká..nevite jak ma koncit? kdyz si ji dám tak aby delala ten spravný tvar tak ji mam cca 20cm nad zemi..je to okej? :-N ale jinak vypada celkem obstojne..kruhy by nemusely byt videt.. vyzkouset si to vsak muzu az zitra v 7...
Odpovědět
Profilova fotka
no spodnici bys nemela mit az na zem, si myslim ze by to melo byt okey, protoze kdyby si sla treba do schodu, tak by byla hodne videt
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no ja co jsem si zkousela tak jsem je vsechny mela tak 4cm nad zem...ale takhle mega vysoko jsem to teda jeste nemela.. zas to ma lepsi tvar..akorat to nema takovy ten kulaty tvar jak to melo mit.. ma to jakoby A a ja jsem si koupila takovou tu polokouli
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, na obrazku vetsinou vypada vse jinak nez ve skutecnosti, zitra zkusis a uvidis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to by me hodne stvalo kdyby to bylo uplne mimo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak se to vymenit nebo vratit, nebo ti muzou pruh tylu na to nasit abys to mela delsi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?