Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup na mateřskou
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, to je teda blby, jak to ze nemas narok na podporu, musis mit
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: presne, kdyz uz dat takovy penize za boty, tak at se daji nosit i pak
Odpovědět
Profilova fotka
no hoky, kam jste vsichni zmizeli
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyyyyy ja mam vybrano ohledne bot, hned dam obrazek do alba
Odpovědět
Profilova fotka
jen co prijdou penizky, mazu pro pro ne
Odpovědět
Profilova fotka
si tu pripadam jak blazen, si mluvim sama pro sebe 8-( 8-(
Odpovědět
Dneska jsem jak vymačkanej citron. Včera jsem zas byla na pokru a nějak mi to ponocování nedělá dobře. Ještě jsem pracovní den začala suplováním v devítkách a to hned dvě hodiny po sobě. Sice byli hodný, ale kvůli mému heroickému výkonu mě rozbolela hlava ad nes už asi ani nepřestane. Přijít o práci, tak mě šlehne, páč bysme neměli z čeho žít, když jedna vejplata jde celá na hypotéku. To je pěkná prekérka Alka...ale šikovná mladá perspektivní¨...taková se vždy někde chytne
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo poker, ja jsem rada ze zvladnu zoliky a prsi, tohle uz by bylo na me moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu tak narok na podporu nemam ptz nemam odslouzino tolik kolik po me chteji:-/ takze spatny:.-( no a taky jsem rikala manzovy ze rychle materskou..no ale ten se uplne osypal malem:-D:-D jeho reakce me docela prekvapila:-)) no ale sama vim ze na to je jeste brzo.. takze to taky neni reseni.. hold proste budu muset nekde hledat:-( hned s ejdu divat na boticky a jmenovky a vsechno co tu mate.. holky vite co je nejhorsi? ze jsem uplne v pohode.. a to je vzdy pruser...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa :-D :-D tak ty sou:-D to jsou backory na doma ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo edith a ty pozvánky jsou naprosto luxusnííí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Alka, od novyho roku je to jinak, pokud mas odmakano 2 mesice, mas narok na podporu za dva mesice, pokud 5, tak za pet mesicu, loni si musela mit jeste odmakano celej rok, ale ted je to jiny, se bez zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: ty ses ale, to nejsou zadny backory, ale neco mezi sportovnim a balerinama 8-(
Odpovědět
Nárok na podoru máš po půl roce, co jsi někde zaměstnaná...asoň tak to bylo, když jsem končila na gymplu, jestli je to te´d změněné to nevím, ale náš sociální stát určitě nějakou podporu dá, minimálně podporu ve hmotné nouzi...ono je toho víc, než je podpora v nezaměstnanosti, to ti poví na magistrátu na radnici....kdyby bylo nejhůř
Odpovědět
Profilova fotka
loni to tak bylo, ale letos je to tak jak pisu
Odpovědět
Profilova fotka
jinak, do ty doby nez budete manzele a pokud teda nemate stejny trvaly, tak mas narok na socku od mesta
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to s emusim zeptat..no ke dni vypovedi(sama nevim kdy, ale varujou me dopredu-aspon neco) bych mohla mit 4-5mesicu(predtim jsem tu byla jen na zacvik takze to se nepocitá:-( takze mam hodne málo:-( mysa jj styl jsem odhadla ale teda na nevestu to je fakt pecka:-) ale zase jsou pohodlny... na hmotnou nouzi nemam nárok..mam penzijka, auto, parcelu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pokud 4-5 mesicu, tak budes mit narok za ty 4 nebo 5 mesicu, stejne dyl jak pul roku by ti nevyplacely nahodou se suprove hodi k barve svatby a m se libi hrozne, to je dlouho co jsem se naposled takhle zamilovala do bot na prvni pohled, jinak na neveste jsem jednou i bile kanady :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je takovy divny ne, minule bylo potreba 9mesicu odpracovat aby si mel 5.. a ted takhle? ja totiz do srpna minulýho roku mela tu 5ti mesicni podporu a tatka mi rikal ze kdyz jsem mela takhle tu "celou" ze ted uz nemam narok a pak jedine po odpracovanym roce... a to nemam:-/ jj to jsou ty extremy, ja ti je rozhodne nevymlouvám:-))sla bych do nich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to neco novyho, plati to od novyho roku, to vis nasi poslanci se nudi tak furt neco vymysli. Za chvili jdu ven a mam cestu okolo UP, tak se tam muzu stavit a zeptat se
Odpovědět
Profilova fotka
mysa fakt? tak s emi zeptej prosim, buh vi kdy ja se tam dostanu...:-/ mam to trosku mimo.. jinak info je ze jsem mela tu 5ti mesicni podporu a ted makam oficialne 4mesice
Odpovědět
Profilova fotka
oki, zeptam se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak pokud firma krachuje, a da ti vypoved, musi ti dat odstupny
Odpovědět
Profilova fotka
alka: díky fakt jdete do kytek? tak to ti nezávidim, hlavně hledání nový práce.... kdyby se něco takového stalo mě,tak bych asi šla na mateřskou, i když nevím jak bysme to finančně utáhli :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a pokud ti ho nevyplati firma, vyplati ti ho UP a pak to bude po nich vymahat, dej si ale pozor jaky § budes podepisovat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a kdyz na to nemá? :-N no ono je to s nasi pobockou nahnutý uz od listopadu.. dokonce necháápu jak jsme se tak dlouho udrzely.. nj ja vim kde byly ty chyby..ale to uz se nevrátí.. no zatim je to predbezné, ale dostala jsem takovou informaci a vim ze ta firma do léta fakt neprezije-podle mých propoctu..takze cim driv..tim asi lip
Odpovědět
Profilova fotka
ti to pisu, pokud ti to nevyplati firma, vyplati ti jho UP, a ze na to firma nema je nazajima, to po nich pak bude vymahat
Odpovědět
Profilova fotka
kolem ctvrty nebo paty se vratim, tak ti dam pak vedet co jsem zjistila ju
Odpovědět
edi dík za ten odkaz, dnes mi volala pani ze štilce, že si asi špatně poznamenala termín schůzky, byla fajn, tak jsem zvědavá co řekne na ty naše výmysly. Neptali jste se náhodou na tu rozlévanou vodu ve džbánkách? Kdybych tě mohla poprosit, až ti pošle kalkulaci, jestli bys mi to mohla poslat do IP, sice se to naše bude lišit, ale myslím že se cena nějak extra lišit nebude, tak abych měla porovnání. Dík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?