Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zacnem na nem pracovat hned po svatebni ceste, coz je ke konci cervna :-) kdo vi, malilinkate procento tam je i kdyz jedna ku milionu ze muzem prijet uz tri :-)
Odpovědět
no tak to budu drzet moooc palce!!!!! a kdyz to nepujde prirozeni, pani doktori pomuzou... na tom neni nic spatnyho, spis je to uzasny, co se uz umi !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, obcas se prirode ,usi pomoct a kdyz to jde tak proc ne. Snad to dopadne dobre a dekuju za ty palecky :-)
Odpovědět
urcite to dopadne skvele!!!!! neboj, jsi mlada, tak by nemel byt zadny problem :))) a kdyby to slo s pomoci doktoru, chtela bys jedno, dve, tri? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad ne, uvidime, no to ja nevim, jedno je lepsi kvuli rizikum, dve jsou lepsi kdyby se jedno neuchytilo ale jsou tam vetsi rizika, kdyz tak premyslim, tak asi to jedno a treba po roce druhy :-)
Odpovědět
tak to budu drzet palce, fakt!!! :-) ted se musim loucit, papa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
jj, diky moc, mej se. Dobrou a pa zitra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mysaku taky budu držet palečky aby se miminko podařilo co nejdřív!!!! hranata: opravdu by šlo třeba i přehodit místo dodání? nebo kdyby nešlo tak mě by stačilo kdyby mi řekli přibližnou hodinu a já bych na sídliště (adresa doručení) dojela ale potřebuju aby měli můj mobil. ptala sem se mamky jestli nám funguje zvonek, tak prý funguje, jenže se musí zařvat z okna, že jako jsme doma, protože musíme dojet dolů a tomu dotyčnýmu otevřít, protože vchodový dveře jsou na čip (kvůli bezdomovcům, cikánům atd.)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, když se bavíte o botech, tak já objevila úžasný boty, zamilovala sem se do nich, jenže mi 35 byly veliký!!!!! našla jsem je u jedné slečny tady v albu a hrozně jí je závidím, opravdu jsou nádherný
Odpovědět
Edi:kde jši viďěla svatební šaty 2009 Pribilovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky, pellu: děkuji taky za ty palecky ;-) , ty maš taky malou nohu jak moje mamka, ja mam 39, 40 jak kdy a podle toho jak jsou ty boty delany
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) teda petu ty mas malinkatou nozicku, to snad ani neni mozny.. u nas v rodine je 39.. já mam rozsah 39-41 asi podle toho jak se prodejce vyspi...:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem poklidila a ted budu nudou kopat do zadku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
koukam ze tu dnes nikdo neni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty nejsi v praci?.. ja bych tak spala no ja tu sem..ale je tu dneska mrtvo..a asi i bude kdyz má být 14°C ... tak dneska mame schuzku s DJ:-) tak snad se zas neco dozvim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: ne nejsem v praci, mam ruku v sadre :-D , ach jo vy se mate, ja uz chci taky schuzovat :-)
Odpovědět
ahoj holky mysa: co se ti stalo? petu: jasne, jde to . mne to tedy tehdy dorucovalo DHL, ale byli uplne v pohode. Rekli mi, kdy se ke mne poslicek chysta, tak jsem to zmenila a dokonce se me pani prave ptala, jestli to nechci dorucit tedy nekam jinam... tak tam zavolej, ale musis mit cislo zasilky. alka: alka, posli mi, prosim, ten odkaz na tu restauracku, diky
Odpovědět
jinak holky, ja mam normalne boty 38, spis 39, ale posledni dobou mi jsou 39 velky a ty svatebni mam dokonce 37!!! :-) myslim, ze to zacali jinak cislovat :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hranata, zase mam zanet slach, takze mam zasadrovany zapesti, do vcera jsem mela dlahu, ale dr mi dal na to jeste sadru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky sem se divila ze by mi vyrostla noha, vzdycky jsem nosila tak 38,5 nebo 39, ted mam vetsinu bot 40, tak uvidime ty svatebni, libi se mi plno bot na netu ale bojim se je takhle objednat aby mi pak byli
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty mas ruku v sadre?? a stihnou ti to do svatby sundat??juj hranata jop hned, jsem na tebe vcera uplne zapomnela:-)
Odpovědět
mysa: jezis chudaku, tak se setri!!! a kdy ti sadru sundaj? stihnete to do svatby? jinak mne se taky libilo strasne bot pres net, ale presne - bojim se je objdenat, co kdyby mi nebyly nebo byly nepohodlne... a taky ze jo, jak jsem psala vcera. Boty, ktere se mi tady srasne libily, byly tak strasne nepohodlne a navic bych si objednala 38 a byly by mi velky, kdyz jsem si je zkousela v Strevice a vice, tak jsem musela mit 37...
Odpovědět
alka: dekuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: jj stihnou, tohle je vzdy tak na mesic, koncem dubna uz ji mit nebudu a pokud jo, ak i kdybych si ji na svatbu mela sundat sama tak ji mit nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hranata: jj, do svatby ji mit zarucene nebudu. diky, snazim se moc tou rukou nic nedelat ale znas to :-D me se treba ted libi plno balerinek na svatba obchod, maji tam i nove vzorky, v obchode jsem si je zkousela a 39 mi byly maly, jenze to bylo u tintongu, tak nevim 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa :-D no jsem zvedava co si privodim já... =-) v lete jsem jak malej harant.. odrena, pokousana od komaru.. zacinam zjistovat ze mame debilni datum:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale prosimte, datum mate dobry, ale je fakt kdyz kdyz jsem prisla na vsechny negativa kdyz to melo byt to zari, tak se mi to vubec nelibilo. Ted budu na svatbe akorat pihata :-D a ze svatebni cesty prijedu jak rak ato mi bude jedno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim proc ale zari nejak nesnasim.. celkove.. asi to je tim ze mi vzdy koncily prazdniny:-) a daleko do vánoc:-D:-D a to jsem se mela v zari narodit:-)) no my jsme se na toto datum poznaly takze to vyslo parádne.. jen je skoda ze jsme se napoznaly treba v prosinci nebo v dubnu:-)) to jsou takovy hezky mesice:) a kdy se vracite ze svatebni cesty?:-)
Odpovědět
mysa: ja si myslim, ze ty boty na svatba obchod jsou od tintongu, byly jsme minuly tyden na trznici koupit ryzi a koukala jsem tam i na boty, kdyby tam meli nejaky hezky, a presne jsem rikala, ze to jsou presne ty, co maji na svatba obchod :-) jeste jedna vec - kdyz pujdes do Strevice a vice, od metra na Narodni, tak hned na rohu s Ostrovní je obchod s ruznymi trpytivymi vecmi (obleceni apod), tak tam mrkni, maji tam taky ruzne balerinky s perlickami, kaminky apod... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky normalne jsem si vybrala silenej baracek.. vcera jsem tu tak brouzdala a nasla hodne extravagantni projekcni kancelar.. no ty tam mely domy!!! no uuzasny!:-) a jeden se mi teda libil hodne..a cim vic nad nim premyslim tim vic se mi libi:-) ale nevim jestli je na konec vesnice "vhodný":-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?