Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a copak delas dobreho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem si zajistila vizazistku ale nevim ktery dat prednost, mam dve ktere maji volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak manzelovi spizy a nakladam mu maso, a sobe jsem dojidala nudle a sunku s cibuli:-) a maji nejaky stranky? tak se rozhodni co se ti libi vic ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz obe jsou spickovy, jedna lici v divadle a ma dobry reference tady na beremku a druha lici l. vondrackovou a missky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to je teda neco:-) tak jdi k oboum na zkousku a uvidis jaka bude lepsi:-) tak me prave ted odeslali spodnicku.. hm takze v patek vecer? no ale diky bohu, at uz ji tu mam:-) ( ne od asapa ale tu koupenou)
Odpovědět
Profilova fotka
na to mít čas nebudu abych oběhala obě dvě, máme na všechno týden, takže to bude posusnani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre, ze uz budes mit spodnicku, to s ni pocitej do stredy ze bude na poste
Odpovědět
Profilova fotka
jj ve stredu si pujdu udelat vanoce, mely by mi dojit jeste dalsi veci:-) super:-) no tak jsem ted pocitala svatbu a vychazi nam to bez hostiny za 20tku.. tak to jde!:-)jupí
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super castka, to mas dobry. Copak ti jeste prijde?
Odpovědět
Profilova fotka
kaminkovacka:-) pristroj na nazehlovani kaminku..aplikator.. super:-) na ten se tesim nejvic:-) aspon me nepotento beránek.. koncim.. manza prisel:-)jdem cucet na film pa
Odpovědět
Profilova fotka
to je srnda-- tu mam jmenovnici:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem po takový dobe konecne dodelala noviny.. je to hotoví, opravený... super:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to mas Alka dobry, ja udelala titulni stranu na svatebni knihu
Odpovědět
Profilova fotka
jj koukala jsem:-) hezky:-) ja asi svatebni knihu nebudu hrotit, koupim obyc blok a na nej nalepim treba nasi fotku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vzdyt jo :-D , taky koupim nelinkovany A4 poznamkovy blok = notebook a na to dam tohle
Odpovědět
Profilova fotka
ta restaurace vypada uplne suprove
Odpovědět
Profilova fotka
ja musim chodit furt na stranky naseho hotylku, to je boziiiii, nemuzu se nejak nabazit :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to bych rekla ze je uplne nejkrasnejsi:-) no ta restaurace...ja se ti ted tak hrozne tesim..to je uplne sileny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
on to ani neni tak hotylek jako vila ktera bude jen nase, je to hotelovy komlex, ale jsou tam jen vily a kazda ma vlastni bazen nebo zahradu x-) x-) x-) x-) to ti verim ze se na ni tesis, ja uz se taky nemuzu dockat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj na to jsem taky koukala, si tam mela nejaky fotecky:-) to by s emi taky libilo:-) teda, vlastni bazen uz je fakt mazec:-) koupala bych se v noci furT:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam ten v albu jen dve, jak ta vilka vypada a loznici. To si pis ze v nem budem porad rochnit a nejen to x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je mi to jasny:-) ale to bude zaviset taky na soukromi:-)) tak konecne manza prijede.. to to trvalo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
uplne bozi soukromy, je to vzdy oddeleny zitkou copak, dnes si mela ddlouhej den?
Odpovědět
Profilova fotka
jj manza rano vypadl pomoc mamce s necim a prej do 3 jsem doma.. no tak ted mi psal ze za 20minut prijede.. jeste jsem ani neobedvala:-) cekam na nej:-) uz aby tu byl:-)) aspon jsem pohla s tema novinama, ted mu je dám k prostudovani a ke schváleni a muzu je vzit do tisku:-) super:-) ted si poustim muj milovany film-svatebni (mama mia):-D tak si vezmu seznam hostu a budu aktualizovat, skrtat, a hlavne, kdyz uz vim jak budou stoly- udelam zasedaci poradek:-) juchajda:-) dneska mam vylozene svatebni den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to super film, hrozne se mi taky libi, tak si ten predsvatebni dubnovy den jeste krsne uzij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ten nez prijede tak to bude mit studeny.. paneboze debilni auto.. uz je zase k.o. chjo..doufam ze mu aspon neco pojede:-/
Odpovědět
Profilova fotka
co je, se mu pos.. lo auto ? tak mu to ohrejes znova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me jde spis o to auto:-( chjo.. kamik nam pujcil auto ze to je konzerva ale ze jezdi(no to bych upresnila) a jak nemame auto tak aby jsme si to pujcily.. no a pujcil nam to a tomu krámu odesla spojka.. no super proste..proste 20let stary auto najedzino 300tis.. ale potento se to u nas.. takze ted mu to nemuzem vratit jelikoz je nepojizdny..a je super ze mu vlastne to auto opravime.. a za co? mame obe auta rozbity a ted se rozbije jeste tohle.. to je proste neuveritelna smula!! jako nemame 10tis.. a jeste k tomu mu to opravime a on to auto bude mit jako nový... chjo.. skoro mi prijde ze to vedel, pujcil nam to aby se nam to vysralo a mi mu to opravily.. fakt zoufalstvi:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt blby, no jo, nekteri lide jsou pekne vycurany, takze ted nemate vubec zadny, to je taky bomba :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mame 3 rozbity auta-vsechny nepojizdny svatbu na krku a oprav je vsechny.. jedno aby se prodalo.. jedno aby se vratilo(jako nový) a treti co si nechame aby vubec jezdilo.. to je fakt zoufalstvi.. kdyby to aspon byly opravy za tisice...ale tohle jsou vsude desetitisice..:-/ chjoooo:-( no nevim co stimhle udelame:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?