Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ty moje šaty jsou taky černý...no uvidím jestli půjde něco půjčit v tom obchodě a kdyžtak půjdu ve svých černých a petrovi koupíme nějakou košily šedou nebo tak. protože nosím stříbrný doplňky
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: to je právě to nejhorší, že netuším co by se hodilo si oblíknout!!!kdybych měla nějaký hezkýá černý kalhoty tak si k tomu něco vezmu, ale já fakt nic nemám
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ono je to v podstatě jedno... stejnak je středem pozornosti nevěsta se ženichem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já vím...Jen bych chtěla aby nám to společně slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
to chapu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hooooolkyyy!!!!! jsem tu!:-) boze to byla nadhera!!!!:-) Takze matruku máme sfouklou, všechno je okej, pani matrikarku budu nosit na rukou ptz takhle sympatickyho a hodnyho cloveka jsem teda fakt dlouho nepotkala.. jsme z oho uplne na vetvi -velice prijemna zmena!:-) Takze mi proslo moje jmeno, poplatek zaplacen, formulare vyplneny..uz to máme jasný!:-) zámek je naprosto delux i ted- ty schody do parku? paneboze neco neuveritelnýho - nechápu ze jsme o tom jeste nikdy neslysela..Fakt nadhera,takze matrika je za nama a na zamek budu volat v uterý, abychom se taky domluvily na tom zaplaceni poplatku a co a jak, a kdyz mi zacla jmenovat co vsechno JE v cenne, tak manza jen kouklil ocima- fakt to je sakra rozdil:-) Takze budu mit u obradu klaviristu-který je v cene, bohuzel hraje jen svatebni pochody a na necem jiném se mam domluvit az 14dni pred.tak to asi bude jeste nerv:-)) no a restaurace? z ty jsme ndsena jeste vic.. kdyz jsme jely tam, tak jsme uprostred pustil- louk a lesů potkaly uplne dokonaly dreveny "monstrum" - to byl mega objekt..a rikam- to bude nase restaurace!! kdyz jsme jely zpet tak jsme se tam stavely.. no vevnitr uplne DOKONALY!!! mega prostor, zadny sloupy, zadny boxy, zadna silena dekorace, ceny uzasny, tocena limca.. a dokonce to samy venku pod strechou + gril na prase!!! NAPROSTA DOKONALOST! bohuzel tam zadny vedouci nebyl ale já mam kontatk,nechaly jsme tam na sebe kontakt a doufam ze to klapne ptz to je presne to co jsme hledaly:-) si rikam ze to je az neuveritelny ze tady to do sebe tak krasne vsechno zapadá!fakt uzasny! a jako bombonek- na obrad je to "jen" 35km, a cestou zpet je restauracka-primo po ceste, a ta je od budejk POUZE 15km! takze zadny ridici, zadny zajistovani, maji to vsichni kousek! no proste jsem uplne hotova, cisnice mi rikala ze mi vedouci zavola- jezis uz aby volaaaaaaaal!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj! Jsem z Tebe úplně nadšená - jako že si ta na mě přenesla :-) Mám velkou radost, že Vám to takhle klaplo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko dekuj x-) x-) ja jsem taky jak pod vlivem x-) x-) svítim jak mesicek na hnoji.. proste uplne parada..ted se tu doma vznášim jak nejaka aura:-)) no jeste nemuzu uplne jásat, jelikoz tu restauraci musime zamluvit s vedouci, nejradsi bych ji zavolala já a otravovala ji treba hned.. to snad nevydrzim nez zavolá:-) uz i tohle chci mit jistý :-N fakt uzasny:-) to se moc povedlo:-) boze at tam nemaji nejakou jinou akci... x-)
Odpovědět
je to dřevěné stavení hned u silnice?
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko jj presne to je ono
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka, tak to ti hrozne moc preji, tak ty vedouci zavolej a rekni ji, ze se omlouvas, ale ze jste byli v ty restauraci, jenze jste ji tam nestihli a z ti dali na ni kontakt a domluv se a mas to vse vcajku :-D
Odpovědět
alka: tam bývají krásné oslavy i tam dobře vaří! určitě to klapne! bude to perfektní ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak ta servirka ma kontakt a hlavne ona rekla ze nám provozni zavolá, tak nechci byt prilis horlivá :-N uvidime..dám jim vikend a pak zacnu "otravovat":-) ale já myslím ze se ozve:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny, ja bych to ale asi nevydrzela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja musim, uz jsem jim napsala i mail, nechci byt za mentála ze je takhle nahánim...:-))a o vikendu nechci otravovat:-) pak domluvit zámek a po ceste udelat schuzku s vedouci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to potom jo kdyz uz si jim psala mail, to jsem nevedela
Odpovědět
alka: neboj! ten vedoucí je úplně v pohodě. určitě se ozve. a nenechá si přeci ujít kšeft ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko spis se bojim aby tam nemeli nejakou jinou akci.. koukala jsem na fotky a maji tam toho fakt hodne.... jj napsala jsem, ze budete veeelkáá svatba:-) tak snad:-)
Odpovědět
dneska jsem nám zamluvila termín :-) takže nás teď taky čeká matrika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááá máme tu restauraci!!!! paneboze!!! joooo!! teda ja se snad dneska opiju nebo ja nevím_) to s emus oslavit!:-) makoiko :no nepovidej:-) a kde to máte? a kdy presne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, to to gratuluji dvojnasob ;-)
Odpovědět
alka: to se musí oslavit! ;-) taky mám chuť to zapít a to máme jen zamluvený termín :-D máme to na Žumberku v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko tak to taky gratuluju:-) holky za chvili se odmlcim, jdu manzovi donest papu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka a makoiko: moc vam gratuluju k dnešním úspěchům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: waaaaauuuuuuuu!!!!!!!!!!!!Super, gratuluju!!!!Konečně máš klid
Odpovědět
Profilova fotka
edith petu dekuju x-) jj konecne to je tak jak jsem si to porad predstavovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a to je hlavní! Tak to má být!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tak happy x-) uplne neuveritelny den x-) a co ty?:-) saty jeste porad nic? ja bych uz tak rada sila.. ale bez ty spodnice to je zbytecny..a musim se dokopat do nejakyho toho salonu- to se mi teda moc nechce. ted barvim vajicka..jsem snad vic barevná nez ty vejce:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, je tu jeste nekdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jáá:-) koukam sem od ty doby co jsme prijela.. uklizim a patlám jidla:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?