Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Máte zítra schůzku s majitelkou nebo s obsluhou, nevím jestli si s ní domluvit schůzku, nebo se předběžně zeptat obsluhy, která nás zná...jako udělat si u nich jak se říká oko, nechat je, aby zpracovali majitelku a pak jít za ní...
Odpovědět
Profilova fotka
hany: dneska nemáme schůzku s majitelkou, s tou už jsme domluvený... zkusíme se podívat co tam mají za hlavní jídla a zítra bych jí poslala ke kalkulaci návrh menu. No a jinak mam u sebe už asi tři a půl měsíce jejich CD co skupiny kterou oni doporučují,takže to KONEČNĚ vrátím a ještě bych se chtěla zeptat jestli nám půjčí 20 židlí na obřad a případně kterých,ale to si myslim že bych mohla i s personálem ;-) bejt tebou,tak tam zajdu za obsluhou, oni Vám k tomu řeknou svý a pak můžete nějak pracovat s majitelkou.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ještě jednou díky!!!! alka: šaty vyšly i se spodničkou na nějakých 3800kč a pak uvidím co s nima. edithn: sem z nich nadšená doufám, že budou sedět. hany: nervy sem měla naštěstí jen poslední týden, kdy mi neodpovídal, jinak dodržel domluvený termín, takže v poho
Odpovědět
Profilova fotka
pellu jenom necelý čtyři? :-o :-o :-o :-o ty bláho!!! Můj styl to tedy moc není, ale jsou fakt krásný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to je super cena... az fakt neuveritelny. Víš kdy ti přijdou?
Odpovědět
ahoj holky! Hany: ze zákona musí dát tvojí mamince jeden den volna na svatbu dcery:))) ženich s nevěstou mají, myslím, dva, pokud se obřad koná ve všedni den, rodiče pak jeden :))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Pellu šatičky fakt krásný moc se mi líbí...budeš fešanda :-D a ten pas? to je jak vosa :-D určitě budou super...takovejhle styl mám ráda. s těma jedině na zámeček a ne na úřad :) jinak uu nás nic nového :-( už by to chtělo alespon ty prstýnky aby se měl člověk z čeho těšit...
Odpovědět
Profilova fotka
Market, tak z prstýnků jsem měla asi stejnou radot jako ze satu. Je to fakt krásnej pocit vybírat si pstýnky... vy chcete ty titanovy? uz mate neco vybraneho?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.webgames.cz/-menu-/april.php a dejte si nahlas repraky
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: jojo cena je to bezvadná!!!platila sem 175 dolarů za šaty a 15 dolarů za spodničku markét: děkuju za pochvalu, strašně se mi líbí, modlím se aby mi byly. edithn: zatím nevím kdy přijdou. napsala sem zimovi at dá vědět až je odešle
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, dneska tu nikdo není?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, ja tu jsem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysak: já sem se divila, že je deset hodin a tu nikdo
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo nepsal, Alka je pryc, tak jsem taky nepsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, kde je alka? nějak sem nepostřehla
Odpovědět
Profilova fotka
mela jet na osobni schuzku na ty nove hrady na zamek skrze obradu, a pak se maji jeste kouknout po necem v okoli na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo...snad to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
jj, drzim ji pesti, potrebuje to jako sul
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... já myslela že tam Alka pojede až po práci? ;-) To jí docela závidim. My jsme nakonec včera nikde nebyli. Přítelovi se nechtělo, tak jsem se naštvala, že pořád něco odkládá a řekla jsem že půjdu příští týden s maminou a tchýní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyo holky já mám jet 24.4. na svatbu a netuším co si oblíknu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to bych taky asi mela dilema, ja mam pokazdy problem si neco vybrat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ze by prijezitost koupit si neco noveho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak příležitost by to určitě byla, ale penízky nejsou!!! Petr taky nic nemá, tomu jsme sehnali super kalhoty od obleku v OP prostějov za 190kč, takže ještě někdě u větnamců boty a košily, jenže já nic nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
tak šaty nebo sukni a halenku mas ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak halenku tu vážně nemám, sukni jednu hroznou a jedině šaty, ale ty nosím poslední 3 roky na plesy a ikdyž jsou krásný tak už mě nebaví
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: za 190,-? tak to je fakt vtipny :-D jinak já bych možná něco doma našla na půjčení kdybys chtěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, to je blby :-S
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo 190kč a jsou super! fakt jo? přemýšlela jsem, že bych si vzala vysoký botky, černý legíny a k tomu nějakou šatovku nebo delší tuniku, ale to je to co nemám..... kamarádka dělá teď v obchodě se šatama tak říkala že by se možná dalo něco půjčit, tak se tam taky musím zeptat. mysak: no jo, já sem hrozná, sukně vůbec nenosím....
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: hmmm... tak to zrovna taky nemám, ale mám takový černý šaty na ramínka. Jsou spíš společenský, jen nevím jak by ti byli, ty jsi takovej hubendour :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt ze jsem na zadny svatbe nebyla, takze jak se znam, tak bych byla v koncich s tim co si vzit. A halenky nesnasim :-S :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?