Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty klobouuuuky-ty tam maji teda uzasny!! me se klobouky na nevestach hrozne libi..jsou takovy elegantni
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ja bych mu asi za chvili neco hodila po hlave at se zklidni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, byla to ta petikruhova. No jo, ale pod saty to staci, prece budes vystavovat saty ne spodnicku :-D , jo to me se taky libi klobouky, jenze budu mit korunku, takze mam smulu
Odpovědět
Profilova fotka
za chvili jdu ven, doufam ze nezmoknu, tahne sem pekny cerno, vratim se tak okolo 12
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja uz mu to rekla, i ostatnim to vadi..ale znas ruzny lidi..je mu to jedno..takze nic nenadelam ja mam zas ten muj zavoj, ale jeden s emi tam fakt libi, skoda ze jsem ho neobjevila driv:-)no ono nejde o to ze to "staci" ale o to ze jsou videt ty kruhy a taky jak se chova pri chuzi..jestli jako zvonecek a nebo je to prirozeny.. takze ty levny spodnicky fakt nic moc..(aspon co jsem zkousela)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) dneska je venku zase nádherně, takže budem trajdat venku a navečer bych měla jít na zkoušku líčení, tak uvidíme jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
petu ahojky:-) jj taky koukam ze je venku uzasne - ale docela zima je tam:-) tak holky, koupila jsem si tu spodnici:-) az mi prijde od cinana(jestli vubec) tka tu jednu prodam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak ráno je vždycky chladno, ale odpoledne bude krásně doufám. Mě se od pátku nikdo neozval, netuším proč. Už sem napsala asi tak 6 emailů
Odpovědět
Profilova fotka
petu , to je opravdu divny:-( jj po ranu je sice chladneji ale vsude se schodly ze dneska bude na jihu jen 8C a to je pro me opravdu zima:-) ted jsem namlsaná jak bylo teplicko
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jen 8 stupňů????
Odpovědět
Profilova fotka
rikaly to.. a sranda byla ze v cely evrope ukazovaly kolem 8stupnu ale uplne vsude od spanelska az po norsko, a na slovensku 16:-D to manza okomentoval ze tam maji sjezd homosexuálové:-D:-D jj 8 je zima:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyo tak to sem zvědavá jak bude, tady je totiž teď nádherně, svítí sluníčko a na tom je vždycky teplo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj taky tady od rana sviti:-) hned je to lepsi:-) no ja si vzala zimni bundu, kdyby nahodou:)
Odpovědět
Profilova fotka
no a je to v riti, presne jak jsem predpokladala.. na vsechno je preci hafo casu, neni kam chvatat.. tak manza zjistil ze nema rodny list.. to je teda super:-(:-( 8-( nevite za jak dlouho se dá sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ježiš tak to netuším. jak to že ho nemá? ztratil ho? my je potřebovali kvůli příjmení malého tak naštěstí vím, že je máme
Odpovědět
Profilova fotka
petu no sama netusim, oba jsme byli pritom ze ho ma u maminy.. ale ta volala ze ho nemá... a ze ho ma manza u sebe, ale to me jimla hruza.. jelikoz manza nema zadny sanon a nebo neco kam by si ukladal dokumenty, to mam vsechno já a vim ze tam jeho rodny list neni, ani jsem ho nepotkala.. pry mozna vi kde..ale i kdyz jsme se stehovali nikdy jsem na nej nenarazila...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tyo tak to je blbý!Nemám vůbec představu jak dlouho trvá vystavení nového ani kde to shánět
Odpovědět
Profilova fotka
no kde asi vim..ale spis jak dlouho:-(
Odpovědět
Mají na to 30 dnů a na matriku v místě, kde se narodil...
Odpovědět
Profilova fotka
30dnu.. no to je pekny..
Odpovědět
Nám kopii rodného listu malého zaslali do jednoho týdne. Bylo to matrika v JH.
Odpovědět
A řešili jsme to jen po telefonu. No a teď po půl roce se našel doma i ten originál:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by bylo fajn.. no doufam ze ho dneska teda nekde najde.. i kdyby mel cely byt obratit vzhuru nohama
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem zpet, jj, trva ro mesic a musi na matriku v miste kde se narodil nebo do Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
no tak on se narodil v plzni..tka to je taky docela z ruky.. jinak holky super zprava, jeste na 10-15dni mi ted zadaly praci(jako obdobnou co mam ted) takze super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, to je dobra zprava
Odpovědět
Profilova fotka
jj dneska jsou samy dobry zpravy:-) a manza to urco najde..nebude mit dneska nic jinyho na praci:-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jaky jeste dobry zpravy mas?
Odpovědět
Profilova fotka
no koupila jsem si tu spodnici.. dobehla jsem do banky takze ji jdu i hned zaplatit.. no a beatifull zprava je?:-) carodejnice ted jde na obidek s babincem..tak to vidim tak na hodku..suuuuper:-)))proste super den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jo, to se mas :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?