Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak misto(tohle), prsteny(ten mi dokonce vybral on), fotograf a jidlo jsme taky zarizovaly spolu.. a ted jidlo odpadlo, takze to necham zas ena nem.. jelikoz je hodne mlsnej, to bych mu nemohla dat "zase raaaajskouu?" :-D:_D ale sama si zarizuju saticky, dekoraci, serepeticky okolo, dokonce i album jsme vybiraly spolu.. oblek taky nebyl problem, bohuzel je ten typ co po prvnim obchode prohlasi ze to jsou vsechno hadry a uz s emu nikam nechce:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka -- a viděl tvoje šatky, nebo alespoň má představu ???
Odpovědět
Profilova fotka
edith no za vnitrek chteji 2+1 a venku 4+1 .. no a pry to bylo minuly rok za 2 a predminuly za 500kč.. to je fakt mazec jak to jde nahoru vsechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca neee to nevidel, predstavu má, a videl par co jsme zkousela v salonu.. zadny s emi nelibily:-))) ale tenhle slehackovy typ s emu libí, ja myslim ze libit s emu to bude.. a ze jsou zlutý to vi, to uz jsem naprasila- ani nic jinyho necekal, rekl ze kdybych mela obycejny saty a takovou tu bilou klasiku tak ze si me ani neveme ptz to proste nebudu já:-D:_D to bylo hezký...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nechci vedet kolik to bude stat pristi rok :-D a kdyz bude prset tak to muzes mit uvnitr? fakt super misto ;-) tak ten muj, a to nema jen se svatbou, vleze do obchodu a vybere a zasadne odmita se jit podivat nekam jinam,takze neco podobnyho jako ma doma Alka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to netusim, to se asi domluvime v pátek:-) jee ja uz se tma tak tesim:-) edith no covece na normalni hadry docela je, obcas sahne po takovym kousku ze bych to do nej nerekla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. baracek je skoro nakreslený, to abych zacla delat manzovi veceri.. kazdopadne ted poletim s tim nasim prasoletem
Odpovědět
Profilova fotka
tak on je taky na hadry, ma svuj vkus do kteryho si nenecha kecat,ale nerad nakupuje :-D my pujdeme zitra na stilec, chtela bych si dat jeste jednou jidlo a uz sestavit to menu, takze poradne se podivat do meníčka a neco vybrat a nechat si to spočítat.
Odpovědět
Profilova fotka
s jakym prasoletem?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
edith a co by jste chteli mit na obed? tak rikame tomu nasemu zvireti.. to je tak neuveritelna kombinace ze ma spoustu "jmen" :-) treba tohle vzniklo tak ze si myslime ze je krizena z prasete:-D a porad litá -uplnej mačo.. tak je to jasny:-)taková naše hantýrka
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D to je hezky :-D určitě nějaký maso a myslím že zvolíme opečený brambory... já moc nemusís smažený věci.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si prave rikam co na to leto, a taky v jakym budu stavu.. kdyz jsem nervozni tak jsme bud silene nenazrana a nebo naopak nepozru ani sousto.. tak aby toho nebylo skoda.. co jsem zatim okukovala restaurace tka ty ceny jidel jsou tak zarovnaný ze je asi jedno co si dáme, tak bych chtela neco "echt" neco co nejime porad, neco slavnostniho.. hodne ted narazim na jeleni medailonky v necem...tak to me hodne láká, a cenove to je vzdy stejne jako ostatni jidla + - 10,20kč..tak to bych brala, ale asi to vyberem az podle toho na co narazime-treba budou mit nekde specialitky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krásný ctvrtek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka, mozna tak pro tebe krasny, ja po tech nocnich murach budu mit zase silenej den
Odpovědět
Profilova fotka
copak se ti zdalo? ja mela takynocni muru ale nevim o cem, vim jen ze o svatbe coz mi prijde divny kdyz se ted konecne zadarilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou jen ty zbytkovy strsy co jsi zazivala. Me se zdalo ze jsem cekala na Misu ze prijede a ten den neprijel, pak mi volal ze ho nejaka holka kterou ani neznal pozadala aby s ni sel nekam na zabavu a tak sli. Kdyz pak prijel, tak jsem se ho ptala jestli by se mu libilo, kdybych sla ja takhle s nekym koho neznam a byla celou noc v cudu, kdyz mi rekl ze by se mu to nelibilo, tak jsem mu rekla tak vidis a rozesla jsem se s nim, coz me vzbudilo. Ted me boli zaludek. To bude dneska zase den
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííí pozemkem nám nejde zadny drát nebo kabel.. jupíí no aspon neco:-)) jezis tak to je taky hroznej sen:-(( nj uz potrebujete byt spolu, se nedivim, to ja bych tvoje sny mela asi mnohem driv ve vasi situaci..
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, to uz se mi takovyhle nocni mury zdaly i driv, jen nerada o tom mluvim, pak se mi chce cely den brecet. Kolikrat se mi zdalo ze se semnou rozesel, nebo ze rekl ze budem jen kamaradi atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ale je fakt, ze sem mela takovouhle nocni muru po delsi dobe
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jezis to je fakt hruza.. uz aby tu byl.. vidis uz jen 19dni.. to je za chvilicku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vcera rano (spis dopoledne) jsem posilala vzkaz na tu spodnicku(jaky miry jak je dlouha jak je siroka atd) a jeste s emi neozvaly.. taky me to síří... jéé ja uz se tesim na zitrek x-) doufam ze bude krásne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj +- 19 dni,bude to hodne dlouhy a stresujici jestli se zase neco nestane. Kam jsi psala? Se jeste ozvou neboj. Tak at vam zitra na cestu sviti slunicko a poradne si to uzijete
Odpovědět
Profilova fotka
na tu spodnici jsem psala:-) JJ a klidne at si i prsi..ale to slunicko by bylo lepsi:-)jéé mam dobrou naladu.. at uz je 15:40 :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim ze na spodnici ale kam, nebo teda komu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedny pani na mimibazar:-) tam ma jen dve, ale obe vypadaji super, jedna ma 3hruhy pres to latku a pres to jeste tyl, aby nebyly ty kruhy videt...tak tu bych chtela..ale z obrazku nedokazu odhadnout jestli to je mega obruc a nebo naopak mini obruc.. nasla jsem i delux spodnicky..fakt super.. ale za 1555,- to se jim na to muzu vy..
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ja koukala na svatebni atelier rano a tam meli peknou sirokou, primo pro tebe
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo me tu ten technar pousti nejakou uklidnujici uspávaci pisen..no to je blazen.. mu tu usnu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakej technar?
Odpovědět
Profilova fotka
mam tady v praci jednoho chlapika..snad 35let.. a on uplne kasle na ostatni a pousti na celou mistnost hudbu-svoji a na plny koule.. vetsinou techno a nebo nejaky psycho pisne.. no to je taky záhul to tu poslouchat 8hod..kdyz je hodne krize tak me i boli hlava-tak mu rikam technar...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jinak jsem koukala na tu spodnicku co si myslela tu 5ti kruhovou? tak ta s emi zrovna nelibi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?