Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jo to verim, ale kuba me moc nelaka a mysaka taky ne a o dominikansky jsme nepremysleli
Odpovědět
Profilova fotka
tam hodne jezdili nasi... tam je to hooodne delux.. tam se mi to podle fotek libilo mozna vic nez seychely.. ale to je na Vás:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mame vybrany hotel na tom Mauritiu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me je tady zase zima..chjo..
Odpovědět
Profilova fotka
jak to? tady na vecer vylezlo slunicko, to je k nasr.
Odpovědět
Profilova fotka
s tim hotelem to vypada asi blede, jeste nenapsali
Odpovědět
Profilova fotka
tak nemuzou psat hned:-)me taky na vsechno odpovidaj tak ob 2-3dny..taky me to stve..ale co se dá delat
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenze minule odpovidali do hodiny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a minule bylo kdy?stejny cas?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to byl stejny cas
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, ja uz jsem zase mimo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a proc si zase mimo?:_) vzdyt ti ted vse vychazi ne? zitra uz je duben, za chvili ho tu mas:-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vsechno? nevychazi mi nic, prijde mi ze na cokoliv sahnu ze zvrtam. z toho meneni datum jsem uz mimo, na necem se domluvim a do ydne je to jinak, nebudu ani pocitat po kolikaty uz menim oznameni, jeste ze si ho nenechavame delat v tiskarne. Jediny co jsme meli bylo misto a fotograf, te uz mam jen toho fotografa. Duben, ale prvniho, se to bude tahnout jak smrad z ponozek
Odpovědět
Profilova fotka
nn urcite to uz poleti:-) takze to nemas v hotelu s.e.n?tak mas misto..foto.. bud 15.5 a nebo 22.5 to uz taky neni rozdíl... oznameni pockas az to bude opravdu jistý, a dekoraci nejakou mas ne?:-) a co dort? maji na ten den volno?:-) kytka taky si myslim ze neni problem, tak je to v poho:-) zarid to na oba dva dny-vsechno, a pak to potvrdis jen na ten jeden:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenze v hotelu sen si asi mysli ze si z nich delam prdelky, pochybuju ze se ozvou, jo fotografa mame na 15. května, 22 mel obsazeno, oznameni mam za 15 minut hotovy, jenze uz me to nebavi ho vecne predelavat, dekoraci nemam zadnou, jen vim ze to budeme ladit do bilo modre a to jen kvuli tomu ze mysakovi slusi modra kravata a ja chci modrobilou kytici, jediny co mam jsou jmenovky na stul a vyvazky, ty asi nakonec predelavat nebudu, dort jsem nezjistovala protoze si uz taky buou myslet ze si z nich utahuju, kytku neresim, to vim kde mi udelaji, v poho to neni, uz mam zmatek
Odpovědět
Profilova fotka
tak se ozvy ty:-) to je skoda ze se ti to takhle hrouti...no to chce ten datum, a proc to nejde toho 15? tak to dej na 15 a uz stim opravdu nehybejte:-) hm?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz s tim nechci hybat, ale na 15 mame jen toho fotografa, uz nevim kde hledat, v kvetnu na hluboky mame smulu, to tam 15 je pry aspon 8 svateb, to mi vcera volal Bory, vidis na Dj jsem zapomela, toho taky nemame.
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jim psala jestli by jsme mohli datum presunout, jenze nic
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám že si tu pěkně notujete :-D ted jsem to dočetla a abych pravdu řekla, tak jsem z toho jelen. jak u alky tak u mysaka...jedna furt mění místo a druhá termín... 8-) tak vám alespon budu držet palce aby jste vůbec pak něco sehnaly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj market, jj dekujem, ja uz jsem ze sebe taky jelen
Odpovědět
Profilova fotka
market v klidu:-) misto uz mam a rozhodne ho menit nebudu:-) tam jsou inteligentni ;-) ja mam jasno:-) mysa a bory nema cas na toho 15? a hluboka je toho 15 tak plná?:-( to je divný..i kdyz tam to byl pres vzdycky...nj tak to je blby, a proc zase padnul ten sen? kuli tomu ze si myslis ze oni si mysli ze si delas z nich prcu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sen jeste nepadl, oni mi jeste neodpovedeli, jen tomu uz neverim ze se ozvou, Bory ma kveten narvanej, jj hluboka je taky v kvetnu narvana
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam skuz zavolat, treba ustni komunikace bude lepsi nez mail:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zkusim hned zita dopoledne kdyz se do ty doby neozvou
Odpovědět
Profilova fotka
mysa- super:-) hned budes vedet na cem jsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to uz vim ted nebo spis to predpokladam
Odpovědět
Profilova fotka
nj..jen se dominvas:-) az jim ukazes ze to prca neni, tak jim svitne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo no, proze pak uz nevim co mam delat, hrozne moc se chceme vzit co nejdriv, na nic nechceme cekat, i kdyz predtim jsme rikali ze pockame do tohozari, ze si v klidu vse vyridime, jenze ta touha je silnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej.. kdybych tak nelpela na datumu tak bych to brala taky v dubnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenze ty mas pritele doma, u nas je to trochu jiny, o to jeste silnejsi a clovek nemuze poradne si ani o tom popovidat, tak se nemuzes divit ze to furt menime
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?