Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo fiiiiiha, vypada to uplne suprove, krasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se, že vám vstupuju do diskuse Alko- kde to je ten zámk? vypadá to krásně?? a nemáte už vytištěno oznamko s místem na tom golfu????
Odpovědět
Profilova fotka
romca máme:-) ale tak to bylo hrozne levny a kdyz nam obrad zrusily tak se stene neda nic jinyho delat:-) takze 500 navíc nam opravdu vadit nebude:-) jsou to nový hrady tady na jihu:-) mysa- viiiiiid x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jjjj, je to suuuuuuuuuuper, ja mam dnes nejakou super naladu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka - vypadá to nádherně,,,, a jak to máe nakone s tou hostinou??? to v té bechyni jste úplně celé zrušili ??
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak te dnes vysmata streda, no aby si nemela, sehnala si supr misto
Odpovědět
Profilova fotka
romca, jj tam to padlo postupne.. nejdriv par sluzeb..pak hostina.. a ted uz i obrad :-N a o bechyni uz nechci ani slyset:-)) kam se hrabe na to co mam ted.. prijemny, ochota sama, levny.. blíž.. no ja si ted chrochtam:-) dneska je mokrá streda ne?(teda ja ty nazvy neznám, ale v radiu to rikali):-)
Odpovědět
Alka: Ahoj, promiň, že vám do toho vstupuju. Chtěla jsem svatbu taky na Hradech, ale na hradě v zahradě, ale letos je z důvodu rekonstrukce zavřená :-( Vůbec jsem nevědala, že jde oddávat i na zámku! Ten je mnohem hezčí! Takže gratuluju k výběru! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko jj na hrade to jde taky, ale ten se mi vube cnelibil- ten mi predhazoval porad manzel-- no a dneska jsem se nahodou dostrachala k tomu zámku, je mnohem hezci to je fakt, ale nejak si ho tam tají:-) a kde to budete mit vy?:-)
Odpovědět
Právě ještě nejsme rozhodlí, respektive - já, protože přítel to nechává celé na mně :-| Chtěla jsem to venku, takže ted zvažuju Žumberk...
Odpovědět
Profilova fotka
tam je to prý hezky-rikaly holky ... ja jsem tam teda nikdy nebyla:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Alka:tak to k ty dnesni strede pasuje, pekne venku prsi a je hnusne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no nam tu ted vylezl ten pupen tak koukam jak blazen..ale asi bude cely den prset:-) ani mi to neva.. jen na cestu domu:-)) thyjo dneska mi to utika.. to bude tou dobrou naladou
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: co ti tam vsechno nabizi, i hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
no tady ani ten pupen nevyleze jen venku hulakaji ptaci a je tu docela chladno. Ja chci bydlet na jihu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa, tyjo to ani nevim, mozny to asi je kdyz tam delaji konference... na to se zeptam v patek na ty matrice:-) ale asi bych to udelala jinde.. nekde v nejakym malym penzionku kde by nam venku ugrliovali prasatko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to by bylo super, s tim prasatkem a meli by jste to i levnejsi, restaurace si za pronajem myslim neberou. Se koukni v okoli po necem a urcite neco najdes
Odpovědět
Profilova fotka
jj az tam v patek pojedem tak to rovnou sfouknem:-)
Odpovědět
alka: jen pokud bys chtěla typ, tak my budeme mít hostinu na Martinským mlýně, myslím, že se tam dá grilovat i to prasátko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, osobne to bude nejlepsi, rovnou poznas i chovani
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem na to koukala.. to s emi moc nelibi-teda jako pro nas..:-( je to malý( ta restaurace) ale to prasatko je super
Odpovědět
Alka: Jasně. :-) Tak ještě vím o Vráži, tam by prasátko asi taky šlo, lidí by se vešlo víc, ale je to tam prý dražší. Tak se tam cestou na Hrady můžete zastavit. Nevím, jestli mají www stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
na to uz jsem koukala:-) to je opravdu drazsi:-) nn na netu uz nic:-) peklne si tam dojedem, najime se nekde a neco najdem:-)
Odpovědět
Určitě! Jen jsem Ti chtěla pomoc s výběrem, protože to tam trochu znám :-) ale určitě něco vyberete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj dekuju-aspon kdyz neco najdu tak te pozadam o reference
Odpovědět
ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidime co tam najdem..uz se tesim.. jee to bude volno.. no to potrebuju jako sul.. to bude snad prvni poradny volno od vanoc..
Odpovědět
jo, uděláte si výlet, bude to fajn! pak už jen to volno svatební ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych spis zas nejaky ruch... jak se ted nic nedelo tak to bylo strasny:-) ted uz mam zas svatebni naladu:-) a uz se zas tesim:-) uff, jeste ze tamto uz je pryc:-) teda dneska to leti.. ani nemam hlad- to bych se asi mela najist...:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?