Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith ja myslela ze jsi na obede:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ne, zachviku vyrazim,ale uz mam hlada....
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem se ted nacpala.. ale zase mam na neco chut..to je hrozny ot me porad neopustilo ta mlsná po tom obede:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak, sebrala jsem odvahu a zavolala.. chjo ja mam fakt neuveritelnou smulu:-( - tak pán byl velice prijemny a ochotný, a rekl mi ze o toto misto zacina byt zájem a tim pádem se na tento rok rozhodly(a na vsechny dalsi) zavest pronajem.. takze nemuze rict kolik presne, ale ze momentalne je to v řádu desetitisíců -prý tak 30.000,- za pronajem.. hm tak ja se jdu asi zastrelit
Odpovědět
Profilova fotka
alka: taky to tak mám... najim se a ještě bych si dala něco sladkýho.... nejraději zmrzlinku z mekáče :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee Alka: tak to je fakt smolík .... někdo si pěkně začal mastit kapsu... nezlob se na mě ale 30.000,- je trošku vyhrocený,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no to byl jeho odhad ze to se pry na radách sklonuje nejvic, ale ze je pry jisty ze to ty desetitisíce budou...:_( no je to za celej areal a je jim jedno jeslti tam strilis jeleny a nebo se tam beres.. to je taky docela nefér:-(chjo.. dneska je fakt sedý uterý:.-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda dneska to je za trest tady sedet:-(
Odpovědět
Profilova fotka
uz končíš ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jooo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda alka, dnes nejak pozde ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky dneska zimo nenapsal, tak uvidíme co se bude dít....ale doufám, že fotečky budou brzo. edithn: už si zkoušela ty potahy na židle?
Odpovědět
Ahoj, tak jsme společně rozhodli, že svatba bude v Čechách, a budeme tosměřovat na ten štilec, Muricius co se týče svatby padá, nicméně jako cílová destinace svatební cesty se to nezamítá - ovšem na vlastní pěst či s zahraniční cestovkou, páč naše agentury si myslí, že asi krademe nebo co. Jinak děvčata, dnes jsem byla na převazu a byl to masakr, to spálený se mi úplně nalepilo na obvazy, hnus humus a mám puchejř přes celý to popálený asi 5x15 na levém předloktí. Tak jsem se ptala, jestli se mi to do srpna zahojí a prej jo, jenže pochybuju, že tam nebudu mít vůbec nic vidět, takže si na případnou svatbu asi objednám skafandr. Vzpoměňmě jako děti, když jsme si odřeli koleno, jak dlouho tam byl vidět hnědší flek po strupu. Ach jko, jsem doživotně poznamenaná. Ale jedno pozitivum to má, nemusím mýt nadobí...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak já už fakt nevím, co bych nudou dělala, tak vymýšlím kraviny. Které budou lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
hany tak to jsme na tom stejne.. ja jsem si v unoru spalila na pravy ruce slic tak 20cm.. mam tam pekne ruzovou jizvu jak dement:-( a uz je to "zahojeny" a opravdu to zustane:-/:-(/ taky jsem si vyslechla jak se to zhojí nez se vdam.. no nezhoilo:-( takze pravou ruku budu taky krýt:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vsem
Odpovědět
Profilova fotka
chjo holky ja mela zas prisernou nocni muru:-( uz fakt potrebuju dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
co se ti zase zdalo?
Odpovědět
Profilova fotka
ve zkratce to ze byla svatba na zkousku, zenich me videl v satech rekl dobrý, druhy den to samy a hned po svatbe me odpravily do internatu nevest kde se na me vsechny vrhly a ja rekla ze uz to mam za sebou ze jsem vdana.. ooni jen suse konstatovaly ze mi to docela slusi a to bylo vse
Odpovědět
Profilova fotka
jeziiiis, to jsou horory :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no uplne priserny.. tak..ted jsem zase nasla nejaky docela fajn misto.. doufam ze se nezblazni s cenou, uvidime co mi napisou.. a snad mi napisou.. uz melu z vody..a el je zajimavy jak porad neco objevuju- jsme netusila ze tu máme tolik veci
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem videla hezky misto v klatovech
Odpovědět
Profilova fotka
bylo uplne super, ale, zase malo mista, no i kdyz uvidime a mozna to bude stacit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ze by jste sli do klatov?:-) tak nasla jsem 9 mist.. to je hezký:-) ted jdu zjistit jejich vzdalenost popr kontakt a info... ono se to zas probere:-)
Odpovědět
Profilova fotka
byl to nejaky dvur, ale vypadalo to tam fakt nadherne, no ja jsem nerekla ze pujdem do klatov, ja nerekla nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. z tech 9ti je jich 5 pres nebo okolo 60km.. to uz je hodne.. takze zbyvaji 4...:-Dno vida
Odpovědět
Profilova fotka
nemam rada cekáni..ted jim napisu a pak budu zase cekat.. asi si rovnou napisu kontakty a kdyztak budem dneska volat:-) mysa kdy ti prijede manzilek? a co ted zarizujes?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted nezarizuju nic, jen premyslim a kombinuju, nechavam to vse az myska prijede, to by melo byt nejpozdeji do 22 dubna, no tak uvidime. Jinak uz mi hrabne.Ten tyden co prijede, tak pojedeme hned zarizivat a bude to docela narocny na cas, no jo, ale kdyz neco chceme, tak to musime vytrpet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prstynky vybereme v Praze - vyroba do 48 hodin saty, oblek, boty taky v Praze - 1 den Schuzka a relax v hotelu sen - 3 dny tisk oznameni, kompletace - 1 den Strakonice - 1 den Schuzka s dodavateli - 1 - 2 dny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?