Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
wáu.. tka mi napsal starosta.. to je fakt sympaták.. tak musim jeste obvolávat jinde, ale mam tel na urcitýho pána, a ten uz by mel konecne vedet.. jinak jestli to klapne a starosta nebude nekde v luftu, oddá nas primo on.. no to je suuupeR:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a ci je to starosta?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: nene ještě jsme se do toho nepustili alka: to je bezva. a odkud je starosta?
Odpovědět
Profilova fotka
to je tajný dokud to neklapne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Alka, super šaty, vypadaj skvele
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si rikam ze na tech jejich fotkach to je uplne neco jinyho(daleko vic reálnýho) tak mam radost.. nebude se tam ta organza menit.. no vcera sranda, si to zkousim, v ty nasi mini garsonce, a jak si to nandavam(musim vzdy nadskocit ptz si stojim vetsinou na sukni) no a dupla jsem si na tu sukni a vyrvala si jednu "slehacku":-D to tam bylo jen obyc prichytlý:-D tak to budu muset nejak dotento..aby se mi to jeste nerozpadlo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukam sity horkou niti, kdyz nevydrzi jedno dupnuti, to je detail, se to spravi, na tech fotkach ta leskla organza neni videt, je to fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj na tech fotkach to vypada uplne skoro delux:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidis a ty si mela strach :-) a vse se obraci k lepsimu, preji ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz si to potrebovala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj dekuju, no zatim jo..jeste me dneska ceka hodne horký hovor(nerada telefonuju) tak to jsem zvedava jestli pohorim tak nam zkazim celou svatbu:-( no ted jsem pridala foto jak me zuzka zretusovala.. ubrala mi tak 5kg a ruzovou barvu.. to je neuveritelny.. si tu mezi tema dvema porad klikám a mam hodne velkou motivaci...ty brdo..
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze zkazis celou svatbu kdyz to nedopadne dobre? copak? ja taky strasne nerada telefonuju
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vypada to fakt dobre
Odpovědět
Profilova fotka
no mam od starosty telefon na jednoho chlapika co to ma na starosti.. je spravce, no a ono to neni obvykly tam delat svatby.. no vlastne.. za cleou dobu tam byly tak 3-4.. myslim.. no a tak mam obavu, ze se zaskobrtnu nebo budu mlit kraviny a tim si zavru vstup - poradat tam svatbu..no rozumis mi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj rozumim, moc dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak drzim pesti at to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no..manza mi to hodil na hlavu cimz me teda nastval, ale tak si to vytelefonuju já
Odpovědět
Profilova fotka
to je nejlepsi to hodit jinymu at to zaridi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: s tim telefonofáním to chápu... já když jsem nervózní tak se vůbec nedokážu vymáčknout a melu hrozný nesmysly :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak on telefonuje v praci furt a nejak mu to nevadi..a ja mam teda hroznej blok z telefonovani..tak jsem chtela aby taky jednou neco zaridil on:-)) edith tak to je presne ono, a co ja mu tam budu rikat? dobrý den, chtela bych u Vas svatbu mate volno? by na me koukal asi jako jelito(kdybych ho videla).. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to napis, poradne to nejdriv sformuluj a pak mu to zavolej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no body bych si mohla napsat..ale ja ani nevim jak mam zacit..:-) jestli mu to vysvetlit..nebo se na ferovku zeptat.. no neivm nevim:-))
Odpovědět
Profilova fotka
si to napis cely i se zacatkem a pak si to precti, co ti bude znit lip, to mu rekni, ale ja bych mu asi rekla o co se jedna a co se mi stalo a pak bych ho poprosila zda by jsme tam mohli mit svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: když už tam pár svateb bylo, tak si myslím že by neměl být problém....jak si na to vůbec přišla?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka mi vcera dala tip, ze pry tam jednou fotila a ze to tam bylo super.. no jak mi to popisovala tak jsem z toho byla uplne hotová:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme se obejdnala 13.4. do Avalonu na tu zkoušku účesu a líčení, když se mi to bude líbit,tak se k nim objednám. Je super, že uvídí jak moje šaty, tak i ten klobouček do hlavy a rovnou to muzeme i vyzkouset ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith ten kloboucek bude luxusni! uvidis!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, vylezlo slunicko a tady zase nikdo neni:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?