Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
A už je to tady...ticho
Odpovědět
Profilova fotka
jaky ticho? vzdyt jsem tu porad a kecame ne :-)
Odpovědět
Jak píšu přes telefon, tak je to nějaký zmatený, promiň. Víš či jsem si uvědomila? V tom katalogu z veletrhu bylo množství slev. Krom jiných i zdarma noc pro novonanžele, kteří mají hostinu v hotelu sen. To by se docela hodilo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v pohode, internet v telefonu je docela naprd, no to by se hodilo, to by bylo super :-D , jsem koukala a jako novomanzele dostaneme 50% sleva na novomanzelsky apartman a pokud bychom chteli normalni pokoj, tak si zaplatime 2 koruny, to je trochu k smichu
Odpovědět
Tak to je opravdu slušná nabídka. Jo, někteří hoteliéři se o své zákazníky umí postarat a umí jim nabídnout něco navíc, vzdyť je to neožebračí. U některých se jede podle zajetých kolejí a individuální přístup je sprosté slovo.
Odpovědět
Profilova fotka
no prijde mi to trochu divny, vetsina hotelu nabizi novomanzelum apartman zdarma pokud tam maji hostinu, svatebni apartman stoji 7450, dobre dejme tomu ze tech 50% je docela slusny ale ty symbolicky dve koruny ta normalni pokoj je k smichu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj hooolky!:-) jsme tu jen na skok nez se mi odesle mail.. holky tak schuzka se zuzkou opet naprosto dookonalá! vyfotila me tak ze se sama nepoznavam.. saty vypadaji na jejim fotaku jeste lip!:-) uzasny..ty jeji foto dam na profil zitra
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, co je tu novyho? alkapinko: tak uz mas konecne saty od asapa a jsi s nima spokojena?
Odpovědět
Profilova fotka
cutce hned ten prispevek nad tvým...:-D ano mam saty, nejdriv katastrofa, a ted uz jsem super spokojená:-) jen se musi doladit pár detailíků a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je to tam:-) si pripadam jak neumětel proti tem jejím fotkam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vcera jsem donutila manzu vzit si prsten na pařát abych uz ho konecne odeslala na zvetseni, no a on mu byl uplne super:-.) tak to je sranda:-) takze se to aspon nikam nemusi posilat, tak mam radost:-) I mi vcera udelala radost zuzka, dala mi tip na jedno misto..ale nemuzu na nej zaboha najit kontakt.. :-N jinak vcerejsi rozprava ohledne mista... ten drahy zamecek mi asi neprojde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ted jsem si malo vylila mozek.. uff to je fakt drina -premyslet:-D:-D psala jsem ofiko dopis jednomu velevazenemu starostovi..tak snad to klapne.. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no kde jste vsechny dneska?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, já už tu jsem... šatky od Zuzky vypadají fakt super ;-) s prstýnkem to je taky bomba zpráva, kdo by to čekal že jednou mu nebude a podruhé ano? jakou má velikost? my nakonec objednali 63 z původně plánované 66... jak je to u každýho výrobce jinak :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith deeeekuji:-) a ahojky:-) má 60 -teda to mu rekl rýdl.. a rusák mu rekl 62 .. je sice fakt ze vsechny vystavovany prsteny mu byly uplne perfekt, a ty se vetsinou delaji v 60, tak asi predtim mel nejaky natekly prsty nebo ja nevim jak je to mozny, ale objednaly jsme to v 60 a najednou mu je.. je fakt ze ho nandá super a sundava ho teda hur.. ale uz mu to ani nedela takovy ty burtiky okolo..tak super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja se taky trosku bojim abychom vybrali dobre... uvazovali jsme nad 62, tak snad mu nebude padat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno!!!na fotečky šatů stále čekám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith no tak se to kdyztak opravi:-) petu a psala si mu? asi neodpovida co?:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: napsala sem mu teď ráno, chvilku po deváté a zatím nic
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: snad nedopadneš jako Alka jinak dala jsme do alba reálnou fotku mého prstýnku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith kráásný:-) petu tak jestli je v americe tak ti napise tak odpoledne:-) teda- doufejme
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: to doufám, že neee. to bych nezvládla a trvala bych na vrácení peněz, takovou dobu bych nečekala. alka: jenže já nevím jestli je v americe. ale když chtěl platbu v dolarech tak možná jo. Ale lucique psala, že šaty dorazily z číny...
Odpovědět
Profilova fotka
eidthn: prstýnek je krásnej!
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, fakt mám z něj radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to nevim..ale mam takovej pocit ze jsme se tam jednou "chytli" a ze mi prave nekdo psal ze je z ameriky.. no nevim.. ja taky platila v dolarech..takze asi z ciny je..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no a jestli je z číny, tak mají čas o 7 hodin víc než u nás. kouknu na emaily v kolik mi psal většinou
Odpovědět
Profilova fotka
tak emaily jsou v rozmezí 8:00 - 14:15
Odpovědět
Profilova fotka
ja se priznam ze jsme si vcera opet zkousela ten svuj :-N no je proste uzasný:-D:-D o vam budu povidat:-) manza si taky zkusil svuj a jsou fakt uplne jiny..ale kdyz nam obou slusi..Manza byl srandovni.. pry.. to je divny mit prsten.. tak jako me svira.. apod:-D a pak se tam snim sám prohlizel jak mu to slusi:-) no jak malej:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: taky se těším na prstýnky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, uz je mate objednane? nebo jste se do nich jeste nepustili? alka: no ja jsem taky docela koukala jak ten muj prstynky vybiral a mel radost ze je mame objednany a ze se mu libi,sem z toho byla az dojata :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?