Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale je to 180km..to bych si vzala radsi dobris a nebo konopiste..ci karlstejn:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde bydlíš??? Žumberk, o kterém je řeč leží u Trhových Svinů.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no ja jsem si to zadavala do map(jelikoz nevim kde je zumberk) a naslo mi to jen jeden a to 182km od budejk...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to zkoukla.. tam nejsou zadny stromy..:-) to s emi moc nelibi:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Jak chceš, ale tady jsem našla ještě jednu zdokumentovanou svatbu. http://www.nachut.cz/svatba/fotky/ind...
Odpovědět
taky pridavam jedno album - svatba je fotografa Miry Nejedeho, fotil Tvaroh :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ne, e, to neni muj salek kávy:-) holky ted jsem prisla z matriky..tak pani byla velice ochotna ale pripadala jsem si jako nejvetsi debil na svete(i mi to asi dost jasne dala na jevo):-D takze kdyz si dám pozadavek tak me prijedou oddat "kamkoli" po schvaleni od matriky.. takze ted vymyslet nejaky hezky misto se stromama a je to:-) dala mi papiry, tak mam ofiko papiry..uff to je takova brime.. najednou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to teď jako hledáš 100letý dub v Budějicích?
Odpovědět
Profilova fotka
neco takovyho:-Dnepotrebuju stromy..ale nejakou hezkou prirodu..park.. nebo neco:-) budejce maji nahodou velký rozssah:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem fakt upřímně zvědavá, co vymyslíš. Držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
?? .. =-) to co najdem bude urcite nejlepsi
Odpovědět
Profilova fotka
Alka nenech se mýlit, že budějce jsou nějak obrovský. My chtěli původně svatbu taky někde venku, pak jsme od toho radši upustili kvůli počasí. Ale popravdě jediné pěkné místo nás napadla zahrada u našich, která je fakt nádherná...právě stromy, tři rybníčky a tak. A jelikož je to v Libniči, tak ta už nespadá pod Budějce, ale Rudolfov, takže bysme to museli řešit s úřadem v Rudolfově. Takže bacha na městský části ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, dneska je nějakej divnej den, jsem absolutně bez nálady a kdybych mohla tak se rozbrečim,ale přitom nemám žádnej důvod :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vas docist, ted jsem dorazila. Holky budu prodavat vyvazky co mam v albu, vcera mi hrablo a rekla jsem ze udelam novy
Odpovědět
Profilova fotka
lenra to ja moc dobre vim..jéé ty si z libniče? ja jsem rudolfovačka:-) a deda byl starosta na rudolfově, tak kdyby si chtela mohl by to nejak vykoumesit:-) ted tu byla zuzka.. prý je to dobry a vubec to nevypadá levne.. tak aspon neco..vyfotila me a fotky mi dá vecer..takze uvidite realne saty, ptz jsme se schodly ze ta barva je tak specifická ze to muj fotak nepobral a vypadalo to desne..:-) edith majááá:-) pust si nejaky filmik a dej si nejakou mnamku a bude lip!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith no vidis, tak prej je modry pondeli a to je pry nejhorsi den v roce..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka já jsem z Borku, ale naši se do Libniče přistěhovali, když mi bylo 18 a nechali nás s bráchama v baráku samotný :-) . Ale v Libniči budeme stavět. My jsme si to právě v přírodě rozmysleli, protože, kdyby pršelo, tak by to tam bylo na nic a jaksi nejsou peníze na altánek a tak. A taky jsem chtěli, aby kamarádi, co by se chtěli přijít podívat na obřad, to neměli tak složitý. Tak jsme smířený s radnicí. Ale u našich se budeme fotit, tak o nic nepřijdeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je super:-)
Odpovědět
Modrý pondělí, hm, tak to už chápu. Ráno jsem vstalvala s pocitem, že se snad pozvracím, což mi vydrželo ǎz do oběda, v práci všichni na nervy, pak jsem měla úžasnej telefon od účetní z brigády, že čekala, že se ozvu, kvůli daňovemu přiznání, takže následovalo žhavení drátu mezi mnou, gonančákem, účetní z brigády a účetní z práce, které vyůstilo ve sprint na finančák.. No a teď jsem se vrátilo z úrazovky, páč jsem si při otevírání pekáče parou popálil předloktí a to hodně auau
Odpovědět
Profilova fotka
hany: jeeeee a co dobrý? dnešek je fakt divnej, možná na tom něco bude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hany, ty mas taky pekne na hov.o den :-)
Odpovědět
Bolí, bolí jako čert, budu chodit na převazy a doufám, že " než se vdám, tak se mi to zahojí ". Už jsem fakt ráda, že je dnešek u konce. To byla přímo smršť negativních situací. Ani žádný posun s plánováním...ach jo, dnes nejsem v kondici
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej, minule jsem delada knedliky a jak jsem zvedla hrnec ( varim je v pare ) tak ta para na prsty, ja byla tak sprosta, ze dlazdic by mohl zavidet. Pak jsem dva dny myla nadobi ve studeny vode, ja taky dnes nemela dobrej den a s planovanim? jak ja nemuzu nic delat, tak vymyslim samy kraviny
Odpovědět
Profilova fotka
ted prodavam vyvazky, protoze jsem si vymyslela jinou barvu a budu delat jiny :-D :-D :-D
Odpovědět
Měla jsem nutkání si koupit němčina výzdobu na tím veletrhu, alenakonec jsemse udřzela, na to je fakt ještě čas. Fakt se mi líbí ten nápad svatby na Mauriciu, alemysíse to spočítat. Mamlas nám uždávno říká, ať se vezmeme za ruku a jdeme sami na úřad, pak ať si dojdem na oběd a hotovo. To se mi teda Fajt nelíbí, páč o šaty a o slavnosnost okamžiku se fakt připravit nechci. To je dobrej kompromis... Otázkou je jako vždy cena
Odpovědět
Profilova fotka
joooooo svatba na Mauriciu, to bych chtela taky, ale zaroven bych chtela svatbu s hodne lidmi a vsim okolo, na Mauricius jedeme na svatebku
Odpovědět
Teda holka, to bude peněz, to bych musela vykrást banku, nebo si ruku uříznout, abych něco vyfasovala na pojistce, ale plat státního zaměstnance téměř bezpraxe, tak to na obojí nemáme. Buď svatba tady bez svatební cesty, nebo dva v jednom, tedy svatba na svatební cestě, mě to fakt zní docela dobře, a co se týče dalších členu rodiny, tak tatínek se už dříve vyjádřil, jestli prý nepozvu jeho sourozence s rodinou, tak že se ze svatby omluví. Je na místě uvést, že je ze 7 dětí... A přítelovo rodina, ta se do těchto věcí už vůbec neangažuje.
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidis, tak neni co resit, ja bych dal nepremyslela a udelala to v zahranici. kde delas?
Odpovědět
Nevím, jestli se se mnou nepřestanete bavit, když povím, co dělám. Jsem učitelka na 1. stupni základky...
Odpovědět
Profilova fotka
proc, me ucitelky nevadi, clovek jako clovek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?