Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mysa:-) tak si predstav ze uz jsme to udelaly, teda jeste ne oficialne..to uvidime v tento tyden. ale uz radsi hledam nový mista:-) a stim pretisknutim stejne pocitame:-)to uz nas opravdu nejaka 500 nevytrhne..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja nemyslela pretisknuti, zas 500 je 500, kazda kacka dobra, proste jim dat tohle ( tem co to jeste nemaji ) a jen rict dodatecne ze se misto meni. Vzdyt jo, se s nimi nenervuj, oni ti za to fakt nestoji a mas plno jinych krasnych mist. A co jindrichuv hradec? je tam pekny dvur
Odpovědět
Profilova fotka
mysa néé to je blbý, to uz je opravdu pretisknem:-) a nebo si koupime jiny, to hezci:-D:-D No ten jsme mely pred bechyni a ten jsme minuly tyden zrusila abych uvolnila termin který jsem tam drzela..takze tma taky ne:-( no ted pockame co nam reknou ostatni:-) nasla jsme spoustu mist.. a jak uz jsme psala..ted uz jsem tak rezignovala, ze krome uradu beru vsechno:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo v pohode, to byl jen napad, protoze vim, ze setrite kazdou kajdu. Jasny ze nove tisteny by bylo lepsi, ja to myslela jen kvuli uspore ;-) , aha, tak to je skoda, protoze ten se mi hodne libil, jenze pro nas mala kapacita mist. Urcite neco vyberes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a je to opravdu daleko.. jj ja mam vybrano.. ale jeste aby si oni vybraly me
Odpovědět
Profilova fotka
a koho ?
Odpovědět
Profilova fotka
to tu nebudu zverejnovat dokud to nebude jisty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chapu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) a co ty jak pokrcujou pripravy? my by jsme mely jit nekam do restaurace na vecu.. ale jsme nejaky liný covece:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska je tu pekne hnusne, chvilku sviti sluniko, pak vitr jak blazen a dest a tohle cely dokola, ja uz bych nikam dnes nevylezla. Tak su udelejte vecu v postylce :-) pripravy nejak moc nepokracujou, premyslim o satech a mam veeeeliky dilema, a hraju si s fotkama v programku a zkousela jsem kytku k tem mym satum a vypada to dobre a hlavne jsem vytiskla na zkousku oznamko a kdyz jsem ho strihala zubatyma nuzkama, tak me to nasr. protoze jsou uz tupy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
juj tak to neni dobrý..:-D tak tady bylo cely den hezky a ted je tu cerno a kousek dal asi prselo.. no taky premyslim o satech, byla bych rada kdyby manzel mel sluzbu at uz se v nich muzu hrabat.. nejak jsem si je neuzila :-)) no do postylky fakt ne:-) cely den jsme spaly.. pred chvili jsme se probraly:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, vy se teda mate, ja vstavala uz v sest rano :-S, nejak se mi nechtelo spat, v pondeli budu zase cumet jak mura v praci co neni dobry? premyslim jestli vzit tyhle saty nebo nejaky jiny, zdobenejsi, jenze nevim jestli to pujde kdyz budu mit nahrdelnik, nechci byt zase preplacana a prelestena :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zensky!!! Tak uz mam prsten doma!! :-D Dneska (aby jsme byli oficialni) pozadal o ruku a hlavne - my precious je u maminky - muzu ho nosit jenom dnes a zitra, abych vedela ze velikost sedi - a pak zpatky do krabicky a neuvidim ho az do svatby. Fakt rock az to skoro vypada fake - ale co ja vim, ze je to pravy :-N Je v albumu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky lenkanz: je nadherny
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. tak u nas je zas bojovná nalada, jeste ze jedu na ten velerrh.. jedu nakonec s mamkou, asi to bude lepsi:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alka, koukam ze ty klid mit aspon jeden den nemuzes vid. Jj, je lepsi radsi zdrhnout pryc nez se to zhorsi, tak pak povidej co tam meli pekneho, ti zavidim, taky bych jela
Odpovědět
Profilova fotka
hm kdybys vedela :-S uz abych odjela..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak povez treba do ip
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba nasi tombolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nasla super zahranicni obchod na svatebni doplnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v prepoctu na nase mi to prijde ale drahe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma.. bylo to velice prumerny:-) say krasny, dortiky vypadaly delux.. jinak tuuuuuuuuna prstenů.. ale jako veletrh nic moc, po hodine tak clovek nemel co delat.. uvadel to nas dj bory, tak jsem ho aspon pozdravila.. a štekl taky zklamal.. pekne osklivej hotel.. doufam ze aspon neco vyhraju:-) Dokonce tam byla t amaminy kamoska se svym salonem tak sli na pokec tak jsem tam hodinu"prodavala" já za ten stáenk.. to byl maaazec:-) super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata. Nemám bohužel čas to hledat i když vím, že to tu někde bylo probíráno. Zjišťovaly jste, jak je to s pokutama za svatební SPZ?
Odpovědět
Profilova fotka
podle policistů:_) treba ty naši by ti nic nedaly ptž to chapou..ale jsou tak taky pekny kreteni který by vas byly schopny pokutovat... jelikoz s manzou nemluvim tak tti to nezjistim.. holky jdu nahrat par fotek z veletrhu.. mam jen prehlidku..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja o spz vubec nepremyslim, my je mit nebudem. Alka: osklivej hotel jo? tak to jeste ze to tam nemame :-D ach jo, ja vuubec nevim koho za skupinu nebo dj kdo tam mel prsteny? a jaky saty? to je tedy docela malo, kdyz uz po hodine nemas co delat
Odpovědět
Profilova fotka
no mamina z nej byla nadsena ale me se teda vubec nelibil:-) ale tak byly jsme jen v jednom kridle.. ale to s emi teda opravdu nelibilo:-) no prsteny tam byly: bisaku, rotax, primosa, jezis a jeste nejaky 3znamý firmy.. ale to uz si nemapatuju:-) saty tam nebyly prakticky zadny.. byl vzdy jeden salon a ty mely u sebe 1-2 saty na figurine a to bylo vse.. jediny saty co byly tak byly na prehlidce.. tech bylo asi jen 15.. a ty ja vsechny znala jelikoz jsem v tom salonu byla..dokonce tam byly jedny co jsme mela na sobe i já.. sranda.. a docela me zarazilo ze tam predvadely pouze 2 salony, a ten prvni mel vsechny saty s moji lesklou organzou na sukni- fakt vsechny..tak to je docela prca, tak ono je to asi moderni..ale ani na tech profi satech se mi to nelibilo..pak nastoupily st.patric a vsechny t ymodely tam setrely.. to bylo fakt uplne jinde:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, st. patrick jsou super, ale strihy spis jen pro hubenoury, no vidis, tak aspon ti lepsili naladu ohledne satu kdyz tam byla ta leskla organza ne
Odpovědět
Profilova fotka
no ja st.patrici fakt nemam rada..me se nelibi..ale luxusni jsou, to uznavam:-) to jo to zlepsily.. ale stejne to neni ono:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě se zase st. patrick hoooodně líbí :-D Alka a koupila sis tam aspoň něco?
Odpovědět
Profilova fotka
lenra, nebylo co.. dva stánky s bižu (tu uz mam) jeden stanek s panskyma oblekama.. manza tam nebyl.. pak tam byl jeden stanek s vyvazkama a polstarkama.. to taky mam a uprimne dost osklivy.. no a pak sklenicky..ty nepotrebuju.. no a jinak tam nic jinyho nebylo.:-/jo jeste jeden mini stanek se zavojema
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?