Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
uprimne doufam ze ten lesk na profi fotaku bude utlumen jelikoz se mi to nejak uz nechce sundavat a jen bych to nejak doupravila:-) ale jestli to bude vypadat faaaakt blbe, neda se nic delat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidis, ja myslim ze to bude v poho, tak si nechte udelat foto cernobile, ty profi fotky jsou super, a tam to nevynikne
Odpovědět
Fotí úplně úžasně, já jsem jí taky psala, ale náš termín měla plný. No kdyby to nevyšlo letos, tak je na tom pozitivní to, že by jsme mohli snad mít na focení Zuzku příští rok. Mám nového favorita co se týče šatů, zájemci se mohou podívat do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa thyjo ty si chytra.. na tom cernobilym by to mohlo byt super.. no ale barevny chci radsi:) hany hned se jdu kouknout. No já jí zamluvila v cervnu 2009 ..a uz to tam mela docela zabrany(na rok 2010) takze jsem rada ze jsem to takhle uloupila:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty si jim zkopirovala snad cely album ne?:-D:-D:-D ale taky jsem na ne koukal aze jsou to nadherny satky, pani to ma sladeny uplne dokonale:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, sviti na me slunicka, tak se mi mozek trochu zapaluje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joooo joooo, svatba na mauriciu, to je pohadka :-)
Odpovědět
Asi si nechám takové ušít, u stejného pána, jsem z nich úplně vedle a myslím, že se na mě se budou hodit víc než nabíraný.
Odpovědět
Profilova fotka
to uz musis vedet sama:-) ale jsou fakt nadherný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: cumim jak je ochotna a ze takhle spolu komunikujete a resite saty.... jako dvě největší kamarádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja resim boty, myslela jsem si ze budu mit lodicky, jenze v tom horku se mi budou potit nohy a sandale budou chudinky, ja mit paskovy bily boty mit nemuzu,, protoze pak budou na vyhozeni jak budou spinavy a hlavne nemuzu mit uzky podpatek, at je klidne vysokej ale silnejsi, nevite kde maji dobry vyber?
Odpovědět
Profilova fotka
Hany: šaty jsou moc pěkný ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith jj, takovyhle pristup ma ke kazdemu-aspon co jsem slysela, to je prave super, uz jsme probiraly i bechyn a tak nejak vsechno:-)) a prave ze ty saty jsme probiraly nejvic, fandila mi ze pry prijou.. tak sjem se pochlubila a rovnou jsem se ji zeptala:-) V pondeli prijde to zkouknout:-) tak nekam vystrnadim manzela.. a hlavne-musim uklidit =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak ta je fakt suprácká... kolik jí je?
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to si nedokazu odhadnout.. 27-30? je mladounka, a tkaova drobounká:-) ja nevim ze si kolem sebe drzim sami drobny lidicky.. :-))asi nejaky komplex:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak za pul hodiny jdu vysycet..jupajda.. a zitra asi jedem do toho plus city tak to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: fakt uz končíš? já až za dvě a půl :-| :-| :-| tak to přeju úspěšný nákupy, já šla dneska na podprsenku,ale nesehnala jsem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja koukam po nejakych botkach :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith dneska jsem byla hodne brzo tu..tak taky hodne brzo vysycim:-))
Odpovědět
Tak zas nevím, jestli nepojedeme přezouvat pneumatiky do krumlova, jak to tak vypadá, tak ani nezajsem na tenŠtilec, a já myslela, že se to aspoń trochu někam posune. Prej se ještě ochladí a není třeba je přezouvat, tak to mám teda jinej názor...
Odpovědět
Profilova fotka
hany: a vy čekáte že pojedete na štilec až s přezutím pneu?
Odpovědět
Profilova fotka
carodejnice prijela..juj
Odpovědět
edi: čekáme, aby se jako ušetřilo za benzín, bylo řečeno až budeme mít cestu kolem, tak se tam zastavíme....tak plánuju tu cestu kolem na co nejdřív
Odpovědět
Právě jsem na facu s kámoškou co se brala na štilci a mám od ní fakt smutnou zprávu, že fakt tam nezamluví celou tu hospodu během sezúony, ale jako 45 lidí s kapelou se prostě do toho salonku nevejde, to a´t mi nikdo netvrdí a když bych chtěla mít i terasu, tak kde jako budou ty hosti
Odpovědět
Profilova fotka
hany: do salonku se vejde max 42 lidí a to o tom nechtějí slyšet a nedokážu si představit kde bys chtěla tancovat?? ;-) Štilec bude fakt problém.
Odpovědět
Tak jsem se objednala ke kadeřnici, už se těším, až budu zase nová. Asi si koupím ten velkej míč na cvičení a budu cvičit doma. Furt jsem nachcípaná, tak se mi nechce běhat na páse nebo drandit na kole v posilce, ale lehký cvičení s míčem mě nemůže zabít, aspoň mě to připraví na dobu, až zas budu moct vyrazit do posilky.
Odpovědět
Jak myslíš, že o tom nechtějí slyšet...prosím zkus to pro nás, co už nám to v pátek nemyslí, vysvětlit znovu.Díky
Odpovědět
Profilova fotka
no že se do salonku sice teoreticky vejde 42 lidí, ale jsou raději když jich tam do 40, protože se tam číšňíkům lépe chýbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak si pripadam jako absolutni kreten.. tady je to fakt sledovany ze aby se clovek bal napsat svuj nazor.. tak mi opet psala bechyne, sahodlouhy mail jak jim volaji zdesene nevesty co se u nich deje a ze si pocetly na tady pry i rediel byl rozcileny a moje koordinatorka dostala coud za to ze jsem napsala vsechny ty jejich priplatky a ze redi limonadu- nic proti byla jsem tam nezavisle presne pred rokem a tu limonadu jsem jimsla omlatit o hlavu- skoda ze o tom nemaji zminky aby si ted nehraly na hogofogo.. no a dalsi.. e pry co si vymyslim, ze ostatni se taky vejdou do 1000 na osobu tak co remcam.. jako.. mam pocit ze to tam zrusim..! uplne.. jako mit tam trpenou svatbu aby na me byl kazdej nastvanej za to ze se branim a ze nejsem bohata nevestinka z prahy.. noo uprimne...grrr..teda.. ty mi fakt delaji vrasky..!!:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Alka: tak se na ně vykašli, oni ti za to rozčilování nestojí, musíš koukat na to že chceš nádhernou a klidnou svatbubez stresů, myslím si, že už sis vytrpěla dost. Já vím že máte už udělaný oznámení, ale není přece velký problém to těm hostům vysvětlit o co jde a jaký ti tam dělají naschváli, já už bych na to nervy neměla a celou svatbu na Bechyni zrušila a našla si něco jinýho. Přece jenom na to je čas si najít něco jinýho ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?