Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevite o nejakym programku na upravu fotek kde by se dalo orezavat podle tvaru?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to nemohu slouzit..na pc jsem docela tupoun
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas super den, uz by to chtelo po tech nestastnych dnech
Odpovědět
Profilova fotka
hele, umis par programu a hybat s mysi? umis, to by si tu nebyla, tak tupoun nejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj snad jsem to vcera zarizla:-) a odted jen super:-) spadl mi takovy zvlastni kamen ze srdce.. holky ale musim hubnout..fakt jsem docela nechutna..v tech satech to bylo teda extremni...:-) hih:-D tak vtom pripade jsem mistr sveta amoleta:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: co čeká manžu dneska? já měla zase psychno noc, zase sen o svatbě a deprese že nemám nic připraveného. Slib nerproběhl, prstýnky nepřoběhly, pusa neproběhla.... přořvala jsem snad celou noc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith dela zkousky do jihočeský zásahovky:-) tak by to bylo super, moc tam chce, a samozdrejme dalsi penizky navic...:-) edith thyjo tyhle sny me uz nedesi, jak to mam vsechno doma, tak uz jsem v klidu:-) uz me nic netraaapi, (pripadam si jak na praskach:-D) majááá, ja mela taky nocni muru ale o tom jak ty saty dáváme dohromady:-D s mamkou.. a t ami davá lekce..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no dobrýýý:-) a manza je takovy vižle? ten model je teda hrozne hubenej
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to tzv slim kolekce, ne neni takhle hubenej, chtela bych videt vojaka ktery by byl jak vyzle, ma 90 kg a je udelanej ale ne zase hromotluk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mnáám:-) vojaci maji dobry postavy:-) znáám:-)) hm hm to je teda velice pekny a 90kg je uplne idealni.. nemam rada slachouny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě se taky nezdá o věcech který už mám připravený, tehle se extra specializoval na výzdobu mýho auta... sem tyl scháněla na poslední chvíly.... a nakonec to auto někdo někde nechal nazdobit a přijel s takovou luční kytkou a mezitím panenka a panáček, no to byl horor :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jinak drzim palce at vam to vyjde v praci ;-) ja taky nerada vyžle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith:.-D aspon je videt co mas zrovna zaridit aby si byla v klidu:-) to mas lepsi nez upominku v mobilu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem prave jen jeho hlavu hodila k obleku, takova fotomontaz, ale kdyz na to nekoukas porad, tak si toho ani nevsimnes :-D , na vysku je 178, ja 163 :-( , jj alka, je mnaam mnaam, hlavne na fotce v plavkach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: můj má 188 cm a já 160 cm, čož je 28 cm rozdíl :-( :-( budu muset mít hoooodně vysoké podpatky na svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas je to 176 pro me a 178 pro nej.. kdyz chodi schrbenej tak je dokonce mensi...docela problem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alko v IP máš odkaz na ty potahy - paní fakt milá, super jednání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekujiii
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si taky chci vzit podpatky, tak tech 7 cm + zavoj a korunka, tak to uz nebude takovy rozdil. Fiha, tak to mas Edithn horu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, denys je fakt super.... cítím že se to dneska extrémně povleče :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no me to zatim dneska utika:-) to je asi priznivima podminkama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky příznívý podmínky... dneska nám doma montujou tu gigantickou skříň, tak jsem strašně zvědavá na to, jak bude vypadat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith jé tak to je super, na to jsme se taky hrozne tesila, a pak kdyz tam prijdes a tam ten prostor.. a pekne si tam davads ty hadriky.. joo to je hodne super:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já se spíš bojim, že tam nebude žádnej prostor :-D ale taky mě to zařízování baví.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, teď tu byl jeden dědula a vyprávěl mi o těch vysavačích Rainbow, jak sou úžasný, co všechno dovedou a podobně :-D :-D :-D Chodí sem kšeftovat s kolegou s vejcema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ty rainbow sou hlavne drahy jako debil..:-D my jsme jeden mely doma.. a je to obycejny vysavac:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no prave, my to tu porad vnucoval :-D sem padla na hlavu abych si koupila vysavac za 50.000,- ne? na to fakt nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
nechapu proc je maji tak drahy, je preci logika ze to dam treba za 20tis..oni na tom vydelaji a to uz je "schudna" cena pro kupce.. nam ho nabizel za 70tis...to je jak nase svatba..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, on mi neřekl cenu, jsem si to domyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co myslite ze bych tam mela dat neco jinyho nez tu organzu? jaka vlastne latka se tam jeste dava? tyl ne, ten je moc tvrdý.. nejaky šifon?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?