Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hm nevim, nejak se mi to nezda.. kdyz vis ze se zenit nechce, a kdyz to dela"kuli tobe" to mi neprijde jako dobrý základ.. jestli na nej treba neni jeste brzy...mozny je vse..
Odpovědět
Profilova fotka
jenze to by bylo vzdy brzy :-D proste vim, že má problem s tim samotným dnem, že nemá rad oficiality, jak na něj budou všichni koukat, jak budou všichni říkat že nám to sluší a podobně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak kdyz je to takhle tak to potom okej..a svtabu s tebou reší?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
docela jo.... včera jsme zrovna řešili prstýnky. Ale je to takový že musí o tom začít mluvit sám, když začnu já, tak se mu nechce povídat, musí na to mít náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to mi povidej:-) u nas se o tom nemluvi.. jinak bude zase zle ze nejsou penize..:-) ale jinak v poho.. vcera domu konecne pritahl tu slavnostni uniformu a tedaaa.. peeeknéé:-) akorat jak je blby jak je to "uniformni" strih jako pro vsechny stejny.. tak mu to uplne nesedí... takze v leckterých oblekach vypadal lip-ciste strihove.. tak uvidime.. myslim ale ze by to nemuselo byt spatny.. je to opravdu cerny a na slunci do námornicky modrý.. myslim ze k tem zlutým satum by to bylo okej..a prý je povinna bílá kosile.. sice nevim jesli i s kravatou.. ale ta bila s emi tam teda nesikuje(zkousel si to na bilý svetr)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a nešlo by to jenom na tu svatbu zabrat? že by se to pak zase vypáralo :-D Zrovna taky řešíme oblek. Manža už je taky naštvanej že to z nás tahá velký prachy a že nemá na to si koupit novej oblek a že půjde ve starým, no tak to jsem málem vyletěla z kůže :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mam velky problem, vcera jsem rozhodila site na fotografy, a ozvali se mi: Lukas potucek - volno, Petr Vokurek - volno, Dana a Milan Bystronovi - volno, pomooooooooooooc ja s tim nepocitala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: ahoj, vůbec neporadim, ani jedhono z nich neznám :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith no zabrat by to neslo ptz je mu to prakticky malý:-D hrozne mi narost(pařáty a ramena) :-N a spis jde i o dýlku:-) a myslim ze by me mohly i zavrit:-D tam se nesmi presivat skoro nic.. max knoflik:-D neznam ani jeden ale ten potuček mi neco rika:-) tak se koukni na jejich praci a vyber si co je ti nejblizsí!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to spickovy fotografove ( jasne na zuzku nemaji, to bych se nerozmyslela, jenze tu sem ani nekontaktovala, jasne ma napsano na strankach ze ma do poloviny rijna obsazno ) jenze koho si vybrat? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: aha, tak to by mu vážně moc nepomohlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem prave koukala na jejich praci, jinak bych je nekontaktovala :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa: a máš favorita?
Odpovědět
Profilova fotka
jednoducha otazka: který se ti libi nejvic?:-) a je to
Odpovědět
Profilova fotka
jo zuzku :-D ja nevim, recenze jsou na skvely, doporuceni maji skvely, at se kouknes kam koliv zadny minus
Odpovědět
Profilova fotka
no na zensky nejsem, takze kdybych si mela vybrat podle vzhledu, tak vokurek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no recenze..ale co fotky?! , ty ktery se ti libi nejvic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pokud si mam vybrat podle fotografie, tak kazdy je ma jiny, ale kazdy ma jine kouzlo ve svych fotkach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: a zkoušela jsi Tvaroha? mě přijde že má krásný fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele poslu vam odkazy a babo radte: http://www.lukasapetra.com/ http://www.milanbystron.cz/ http://galerie.vokurek.cz/thumbnails....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tvaroha jsem taky zkousela, jeste nenapsal
Odpovědět
Profilova fotka
těžko říct, opravdu mají všichni hezký foto... já bych možná šla do těch Potůčkových...
Odpovědět
Profilova fotka
jj potuckovi kráásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, teď sem dovařila oběd a dnes tu zase nebudu, jak je venku hezky tak nás doma nic neudrží... Mysak: fotky jsou krásný a taky se mi moc líbí potuckovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu ani se Vám nedivim.. kdybych mela prcka tak bych snim taky porad nekde litala.. nebo delala neco na zahradce.. dneska jsem poprve sla do prace jen v tricku! a bylo to super:-) sice na me kazdej divne cumel.. ale ja se jim vysmeju az pujdu domu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: v tričku? Ráno byly 2 stupně :-D :-D to bych asi umrzla.... hlavně je mi zima v práci, takže jsem si právě udělala čaj
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to mi ani neprislo:-) no my tu mame dneska docela teplo:-) haleluja
Odpovědět
Profilova fotka
my vzdycky az dopoledne... nám tu začně svítít sluníčko a přohřeje místnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak sem nesviti nikdy.. :-S a uz jsem si taky akcne vzala mikinu
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se to vleče... hnus
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?