Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to se fakt nebojim.. nboj kdybych je sem nedala tak snad cely beremko zkolabuje:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to ti přeju, aby už konečně dorazily!!!! Dneska má být krásně, my se chystáme na roční prohlídku a půjdem na procházku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj diky:-) tak ja jsem ted v takovych letech ze mi to ani neprijde nejaky dva dny.. a jsem ted tak uklidnena ze jsem uplne v poho:-) no dneska rikaly ze bude krasne.. ráno ta silena mlha.. jsme malem netrefila do prace:-) ale ted je tu zas cerno tak nevim nevim
Odpovědět
Profilova fotka
dneska zase mrtvo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... alka to bude udáslost roku, možná větší než svatba ;-) :-D v Táboře svítí,ale v ČB byla ráno fakt ošklivá mlha :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vy z toho vsichni delate--me to prijde uplne obyc, normalni..jako kdyz si dneska pujdu pro album :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to tak většinou bejvá že lidi kolem něco prožívají víc než ten koho se to týká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jak kdy.. ja bych to prozivala kdyby to bylo o vanocich, nebo v lednu kdy to melo prijit..ted mi to ani neprijde.. spis se chovam jako kdyby mi to bylo uplne sumák.. divny.. asi jak jsem ted "otravena" ze svatby a nic neresim tak je to asi spatný nacasování:-D
Odpovědět
Profilova fotka
většinou, když člověk už nic nečeká, tak to přijde :-D a proč jsi otrávená ze svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tady v táboře je krásně jak píše edithn, svítí sluníčko a má být líp než včera
Odpovědět
Profilova fotka
edith no nejak me ted vubec nebavi..dokonce jsem ve fazi ze se ani moc netesim..mozna ze doma manza dela dusno.. na nic neni.. vse je zarizeny.. je ted nejak na druhy koleji.. doufam ze ta euforie zase prijde.. to vam zavidim, tady je snad porad hnusne..:-( jak vcera kdyz jsem videla predpoved.. budejky dest a cela cr jasno -neuveritelny.. no ted tu taky sviti ale je to takovy to jak nekde vykukuje a zbytek nebe je cerny:-) kdepak mame mysa/janek?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mas edith pravdu tak ale ja uz je cekam, a to pekne dlouho, to neni o tom ze bych byla prekvapna ze dosly..ale nejak se na ne"netesim" nebo nevim jak to popsat..(samo ze tesim) ale takovej divnej prazdnej pocit:-D je mozny ze uz ted bych mela predsvatebni depresy? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: možný je všechno :-) Já sem objednala bílé jmenovky a dám na ně bordo papír na který vytisknu nebo napíšu jména. dám obrázek do alba, jsou jednoduchý
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to taky existuje? :-D :-D :-D jinak, ono to nadšení občas opadne. Mě se o víkendu stalo že jsem si říkala jestli to opravdu chci, přeci jen je to na celý život? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith to si pis..a vetsinou se dostava tak týden pred, a je to dost nebezpecny clovek skoro uvazuje nad rozchodem a jestli nedela chybu atd..vsak to znas(z filmu) no vidis!:-D:-D to je ono.. no tak to ja teda vubec nepremyslim..jen me presel ten jásot a planovani.. proste se budu vdavat a tecka..nic vic:-) doufam ze sestrenky svatba me nakopne ze me ta euforie zase capne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a kdy ji má sestřenka? někdy v dubnu,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
edith 17.4. ale asi nejsme zvany.. coz me netrepi, ale na ty fotky uz se tesim..thyjo mit 20dní do svtaby tak to abych byla nekde privazana:-D
Odpovědět
Profilova fotka
je tam. já se taky těším na svatbu 24.4. má moje sestřenice a jsme zvaný a i tam budeme spát!!! :-) fakt se těším
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jsou moc pěkný ;-) kolik stála jedna?
Odpovědět
Profilova fotka
jedna stála 5kč...děkuju. Byla sem líná je vyrábět celý, tak se to udělala takhle
Odpovědět
Profilova fotka
to je krasnyy:-) to je perlet?:-) fakt zase jsem zustala civet na ty tvý saty... sou tak uuuzasny!
Odpovědět
Profilova fotka
a to chceš koupit červený papír a na to tisknou jména?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě ty šaty taky vždycky ochromí ,jsem zvědavá jak budou vypdata.... pellu: kdy že je máš dostat?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou uzasny si zacinam pripadat ze ty moje jsou tak obycejný a tuctový... :-| teda holky dneska jsem nejaka hladová.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to v žádným případě nejsou tuctový!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jak budou jmenovky vypadat na živo uvidím tento týden, včera je paní odeslala. edithn: jojo vínový papír a vytisknout nebo napsat ručně. holky děkuju, šaty na obrázku jsou krásný, ovšem jaký budou ve skutečnosti toho se obávám. Měl by mi na konci týdne (čtvrtek, pátek) poslat fotku hotových šatů a pak až je doplatím tak poslat
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tak to byla teda rychlost... sem na šatky zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze budou hodne povedeny, ten zimo je fakt sikovnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo měsíc jak řekl. Ale uvidíme ještě fotky neposlal tak nevím. alka: já se toho trochu děsím, většinou jsou hezky ušitý spíš splívavé šaty nebo tak..mám strach.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych rekla ze ten tvuj styl je hodne sikovnej pro cinany, a potvrdila mi to i zuzka, ze ty splivavy a krajky se cinanum nedari a tyhle nadychany vypadaji v realu o moc lip.. prý.. tak snad:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?