Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
holky přesně toho se taky bojim, takže žádný kartičky nebudou. Pak si někdo řekne, že si řikám o peníze. přeci jen když někdo vybere nějaký dar, tak ví každej prd co ho to stálo. kdežto když přinese peníze tak mu to může být hloupé, že třeba dal málo nebo tak podobně. Když se nás někdo zeptá, tak řeknem, že bychom byli raději za peníze, ale dárkům se nebráníme. Popravdě kdybych někomu šla na svatbu tak mu také raději koupím ějaký dárek než dávat peníze :-( i když vim žepeníze se jim budou hodit víc, jako nám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda ted ocekavam v dubnu svatbu(mozna)a pocitam s penezma... vim jak jsem narocna a nekomu koupit treba"neco do kuchyne/cíchy" tak bych vedela jak to asi dopadne a nebo nazor na nas vkus nebo tak.. proste kdyz si vylozene nereknou ze chteji treba sadu priboru, do niceho bych se nepoustela.. treba ja dostavam od segry zasadne veci do kuchyne(diky bohu za to-takovy delux náčiní bych si sama asi nekoupila) nj ale nikdo jinej to neví a koupi mi radoby otvirak na vino.. jak muze vedet ze doma nemam 4... nevím tyhle dary mi prijdou spis jako "stizeni" situace:-)) petu tak to je nárez s tou tiskarnou :-N vim ze je to mysleny dobre..ale to bych mozna i obrecela tiskarnu k svatbe...(nereknu narozky..)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: za maturitu sem dostala ponornej mixér a šlehač...jasně, teď sem za něj ráda, ale líto mi to bylo! my taky v dubnu jedem na svatbu a taky dáme peníze!Já nejsem zastánce kupovat věci když prostě nevíš co doma mají atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem za maturitu nic nedostala:-D bylo mi receno ze to je snad samozdrejmost:-D to samy prijimacky na stredni a vyšší... :-N nj tvrdá výchova:-D petu ámen:-) treba zrovna u tehle bych si i typla co by potrebovaly, ale co kdyz to ani nechteji.. pak je to na prach a pak spíš ta skoda penez
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak já sem taky nikdy za školu dárky nedostávala. Tohle bylo poprvý a možná to byla jen výmluva, aby mi to měli možnost dát k něčemu
Odpovědět
Profilova fotka
jj máš pravdu alka, je to těžký, terfit se někomu do vkusu. ale volila bych nějaký originální dárek, určitě bych někomu nedávala otvírák nebo sadu nádobí :-D já právě nevím, co je tak akorát dát svatebčanům 1000,- za osobu? když bych šla s přítelem dát 2000,-? kolik budete dávat vy... my tedy tiskárnu máme, ale určitě bych uvítala cokoliv, co bych stejně musela kupovat. I když je pravda, že si každej vybere podle svých představ než jějakou sociální :-) a nedostanu 4kusy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: my budem s přítelem dávat 1000kč za oba, takže 500kč za každého. Přijde mi to akorát. taky neočekávám,že mi na svatbě nějaký pár dá 2tis. takže to dělám podle sebe
Odpovědět
Profilova fotka
tak jelikoz je tohle moje budouci svedkyne a vse semnou probirala a prozivala a ví jak na tom jsme tak si myslim ze se neurazi..ale mam v planu jim dat jen 1000kč.. víc proste nejsme schopni dát..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě přijde 1tis kč přiměřený
Odpovědět
Profilova fotka
me to prijde málo na to ze ji mam za svedkyni a je to moje sestrenka nj ale milionar bohuzel nejsem..takze jim koupime pranicko a tu tisicovku
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim ze z mých kamaradu co tam mam pozvanych neprinese 50% nic ..znám je, mozná ani neví ze se to delá.. ale to me fakt netrápi:.-) hlavne aby prisli a aby zábava jela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě vůbec nevím...ale je fakt, že to určitě pokryje náklady, které s vámi mají. Ono je pak člověk rád za každou tisícovku...já tedy také od nikoho moc velké peníze neočekávám. v rodinách nemáme nikoho vyloženeě bohatého, který by si mohl dát větší část peněz...babička s dědou řikali že nám dají 50.000,- ale nevěřim tomu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market- wau tak to je opravdu hodne.. no deda se vytasil s tim pytlikem a korunama...tatka nam nic neda.. a mamka rekla ze neco dá.. od tchanovcu taky cekam skromnost(uz nam daly taky dost) no, pak je tam jedine moje segra, ty asi neco vic daji, ty jsou snad nejbohatsi v rodine, no a pak uz opravdu od nikoho neocekavam financni darek..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak tomu nevěřim, že by mohl být někdo, kdo neví, že když jde na svatbu má něco přinést...to neni žádný nový trend, to se dělá odjakživa...je fakt že od lidí pozvaných na večer, také žádné velké dary neočekávám, ale určitě každý nějakou maličkost přinese. Když si vezmeš co večer propijou a projedí tak to taky nebude málo... jakto, že vám tatka nic nedá? vždyt jsi psala že je taky bohatej...ono ted něco píšem a po svatbě jsem zvědavější na diskuzi :-D až budem psát úplně nco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
jj tatka je vela bohatej.. ale tam je to slozitejsi.. segra byla na soukrome skole.. aby jsme nebyly ani jedna tratná me dal parcelu(ve stejny hodnote) no jenze jsem si ji prodala za 4x dráz, tim padem mi "dal" slusnej majetek a rika ze to bylo veno.. jako opravdu mi dal hodne, takze od nej opravdu nic neocekavam:-) a on to taky porad tvrdi ze nema planu mi nic davat ze uz mi dal.. je mi to lito ptz to ze jsem si to zhodnotila byl jenom muj čin, ale kdyby to nechal byt a prodal to treba ted tak to ma asi taky takovou hodnotu, takze to uplne beru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je jasný...ale na druhou stranu jak píšeš, tak to že sis prodala za víc to mělo být pro tvé dobro. se mu to hodilo :-) a z toho ti už nic nezbylo vid?
Odpovědět
Profilova fotka
market presne tim se obhajuju:-D a je mi to prd platne:-D:-D no moc mi nezbylo.. v zachvatu uerforie jsem si koupila auto, pak jsem utratila docela dost pri skole(nejakych 60tis -notas, opravy auta, kdyz nebylo co do pusy atd...) koupila jsem si jinou parcelu a zbylo mi jeste 70tis.. no tak 30padlo na to debilni stehovani(jak jsme se v zari stehovaly- realitky najmy dopredu a spol) no a tech 40- to jsou ty panize co uz jsme zaplatily co se tyce svatby.. a mam tam asi jen tisicovku.. :-N takze ted uz z toho vazne nic nemam, ale na to kolik to bylo "málo" tak jsme z toho utrzila docela dost:-))
Odpovědět
Profilova fotka
koukám ze zase uz zacinaji svatby:-) tenhle vikend to asi odstartoval:-) jéé ja uz chci takýý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo to znám. mamka nám taky spořila peníze a když mi je dala, tak jsem si za to koupila všechno možný, místo toho abych si šetřila...to se rozkutálí ani nevíš jak...takže tu parcelu co máte, to je ještě z těch taťkovejch peněz?tak alespoň něco ti zbylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ta je z tech penez:-) tak ja jsem rekla ze za to chci parcelu..takze to bylo jasny:-) no me se to moc nerozkutalelo, do ty doby nez byla jista svatba jsem do toho sahla jen 2x to jak jsem si koupila auto a pak ten obnos na "skolu".. a vsechno jsem skrtila jak to jen slo. to ja jsem zase hodne sporivá, radsi to 4x rozmyslim a pak teprve konám:.-) a od mala vim ze chci barak takze na barak jsem si setrila uz od stredni(na to mam zas pro zmenu stavebko-tam taky mam, ale na barak je to málo:-D) no spis me jako rozhazovani prislo ten "presun" a ta svatba.. to jsem se teda hodne rozjela.. pak jsem to stopla(diky bohu) no a ted je ten okamzik kdy je vyschnuto a tahame to z platů... rikala jsem si ze si tam dam aspon 1000 mesicne..jenze tu ticku mi vezme vzdy necekany vydaj.. svagr 40, rozlucka stimhle, sestrenka svatba a uz to lita.. a to je kazdej mesic neco.. takze to co bych opravdu "mohla obetovat" jako sporeni tak nemam sanci:-( takze na prd.. vsak to znas:-) jj parcela je zaplacena:-) ted uz jen ten baracek:-) diky bohu... nedokazu si predstavit si vzit hypo na oboji
Odpovědět
Profilova fotka
no holky kde jste?:-) snad jste mi neutekly:-)
Odpovědět
Profilova fotka
juj jste vsechny utekly?? no holky ted jsem si sedla na zadek.. tak moji favoriti number 1. ..nejlevnejsi z nejlevnejsich.. no tak mi to spocitaly na 4,3 mega.. tak asi nejak nemohu dýchat.. za prizemní 16x 16...uff :-.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to je teda nehorázná palba... co budete dělat? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no asi pujdem jinam ty to spocitaly "jen" na 2,8 ---a neebo si vyberem jinej dum:-( coz by me mrzelo:-(( ale tak on je truhlik jelikoz jsme se domluvily ze mi posle 3 kalkulace= hrubou stavbu(ty hodne fandim)/ na klic/ pasivni dum ..no a on mi poslal prave ten pasvni -ten totalne nejdrazsi.. tak nevim, uz jsem mu napsala. Tak snad to poupravi ale jen co jsem do toho cucela tak si uctovaly 950tis za to ze je zmena oproti projektu..to jsem si myslela ze potrebuju dioptrie.. nebo ze se mi tezce vysmivaj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen zdravím. jdu koukat na telku, mám tu svědkyni, tak si to užívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky zdravim:-) saty se posilaji zitra:-) jupajda:-) jen at mi jsou...hlavne vyskove =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak at ti to dojde už konečně v pořádku vid...
Odpovědět
Profilova fotka
jj kdyz je dneska posila tak zitra nebo ve st je mam.. osobne bych byla radsi zitra jelikoz manza ma odpoledni,,aspon bych j mohla hned ozkouset:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: neboj to už vydržíš, když jsi vydržela takhle dlouho...pak sem dej fotečky at taky vidíme, jaký ti je ušily.ju... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?