Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je mi jasny prave.. ono 50km po nasich silnicich je veeeelmi obtizny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen ted přemýšlím, zda ho dovézt den předem nebo až v den svatby. zase aby se o svatbě nemuselo pospíchat a nedopadlo to špatě. den předem na to bude určitě čas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
markét: já bych se s nima domluvila den před, pokud to mají kam dát. My toho budeme vozit hodně, obložený mísy, ovoce, dort, výzdoba, no popravdě na ten pátek se vůbec netěším
Odpovědět
Profilova fotka
holky, docela mě děsíte s tim převozem... tchýně ho chce převést až z Dobříše :-( :-S co když ho přiveze rozpadlej? to by mě asi trefilo ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jstli ho mas kam dat tak urcite den pred:-) ja taky v patek budu vsechno oblitavat.. jinak je jasny ze jedu od babicky.. tak jsem si poravala a neda se hodl nic delat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jaká byla druhá varianta? to je špatně od babičky?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě tam mají nějaké chlaďáky, takže to problém nebude. asi bych to také viděla na den předem. Edith a kolik to je km? my to máme nějakých 20 a fakt se obávám, že to nepřežije :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty budeš oblítávat ve čtvrtek ne? v pátek máte svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj mas recht, sem si to spletla:-) edith jj je to spatne od babicky.. babicka je druha varianta.. prvni byla od táty-z rodnýho domu..
Odpovědět
Profilova fotka
alka ty ji máš v pátek :-o a to si lidé budou muset brát dovolenou? nebo jak to bude, to neni žádný svátek ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market: je to přesně 111 km ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mte odvahu...přeci jen si pořád řikám, že mu tam třeba vběhne nějaké zvíře, nebo nějaké auto a bude muset nečekaně brzdit, zatáčet, cokoliv...ale tak musí to být pořádně zajištěné..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market: to mi povídej :-( doufám že se umoudří a nechají ho udělat někdě kolem ČB.
Odpovědět
Profilova fotka
neni to svsatek.. jo to uz maji zcela na sobe.. na tohle tema uz jsem dost rezignovala, takze jak uz tu bylo tisickrat receno.. pokud bucdou chtit tak si to nejak zaridi.. uz je mi to vsechno sumak:.-)) takze bud si vezmou dovcu a nebo prijdou az vecer,,je to na nich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a proč jsi to neudělala v sobotu? edith: asi by to bylo jednodušší
Odpovědět
Profilova fotka
market a proc jo? u nas se svatby normalne delaji v patek, neni na tom nic divnyho, a hlavne pro nas byl stezejni ten datum..je to nase vyroci.. a ze to vyslo na pátek bylo skoro znameni:-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: máš recht, kdo bude chtít přijít tak dorazí! Ikdyž je fakt, že sobota by byla jednoduší
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj presne:-) stejne mame ten obrad docela pozde 13:00 to by si lidi mohly vzit max pul dne.. to uz neni tak hrozny.. nebo jit z prace jen o 2hod driv.. treba.. stejne ty co jsou zvany na 5tou tak by nemely mit uz zadny problem.. prijit si muzou kdy chteji a uz je to po praci:-) opravdu v patku nevidim zadny problem:-) spis pozitiva:.-) nikde neni tuna nevest a vse je vetsinou volný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to jo, ale víkend je víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market no vzdyt jo, timhle budu mit o dva dny volna vic:-D a vikend na to se "uzdravit" popr koupit si dovcu za "utrzene" penize:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, ale tak nám bude muset stačit jen ta neděle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no vidis:-) tak ono je to asi jedno kdy to probehne, svatby jsou celý týden, myslim ze to nemá vliv na "svatbu":-) minuly rok jsem znala hodne holek co to mely treba ve středu, to mi prislo opravdu blbé, ale tak chteli to mit, tak proc ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo tak ted jak pribila nova svatba(videli jste ji?:-)) tak ta dostala super dárek:-) ta kytka s dvoutisicovkama? docela "draha" kyticka.. by mi zaplatila celou svatbu podle tech rulicek:-D:-D velice dobry napad:-):.-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyo to tedy jo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem na ty darkyzvedava..podle reakci co jsem dala oznameni(jen rodina) tak z karticek mel kazdy desnou srandu :-S a zacly si delat prcu ze nam daji treba igelitovy pytlik s korunama... atd.. a nebo ze penize neee, ze to je blbýýý ý ze to chce preci nejaky ORIGINALNI darek..tak jsem z tohoteda celkem otrávena uz ted :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manža chce taky jen peníze, já bych ráda od rodiny peníze, ale od kamarádu nějakej dárek na památku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no popravdě se toho taky bojím, protože sem si myslela, že třeba lidi napadne že je lepší dát peníze, jenže teď na kubovo oslavě se mě bráchova přítelkyně ptala co bychom potřebovali do domácnosti :-S a mamka se mě ptala jestli nechceme novou tiskárnu :-( tak doufám, že to z té básničky pochopí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tiskárnu??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tu smulu ze u nas v rodine jsem prukopnice s tema kartickama..takze nikdo nechape nekdo to bral jako drzost dokonce.. no mazec.. takze je mi jasny ze to budou nejaky hruzy.. na ty jejich "prdýlky" jsem jim rekla ze jestli ruzovej porcelan tak to radsi nic..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo protože já často potřebuju tisknout věci do školy a mám doma hroznou stařešinu víš? alka: no taky se bojím, že to budou brát jako drzost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?