Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
nas je v kancelari 6, vsichni porad nekam telefonujou, behaj, spechaj, rvou... nekdy je to fakt na hlavu :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, pry ze bych klidne mohli pracovat na pc se sadrou, je to jen o vuli, do tydne tam byla neter nasi ucetni :-D
Odpovědět
no jasne pribuzenske pozicovani, to je neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jednalo se jen o to jak me vystipat a cekali jen na tu spravnou dobu, proste tlacenka, ja jsem se jen musela smat
Odpovědět
mysak: ja jsem jsem moc nepochopila to, proc chcete rusit tu Hlubokou - to se bojite, ze tam nebude misto? tak tam zkus zavolat, jak jsem rikala, pani matrikarka je poklad, tak by ti rekla, jak maji a nemaji a treba by ti podrzela dva terminy, aby sis mohla pozdeji vybrat
Odpovědět
jo a jeste jedna vec - ja bych teda nikam na blind nejezdila (jestli budou mit volno na hostinu), ja mam takovou smulu, ze by vsude bylo plno a skoncili bychom nekde na peceny klobase na tacku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne my ji rusit rozhodne nebudem, jen pokud by to padlo, byla by svatba jinde, ja uz se radsi jistim ze vsech stran, nic vic, svatbu na hluboky bych hrozne rada a taky jsem si rekla, ze uz nic dopredu vyrizovat nebudu, pockam ny mysku a pujdem to vyridit spolu
Odpovědět
tak to jo, my taky zarizujeme vsechno spolu - mozna hlavni duvod je i ten, ze ja jsem trochu tulpas, vsem vsechno odkyvam a nedokazu si dupnout, ze to chci jinak
Odpovědět
Profilova fotka
my mame vyhodu ze kluci prijedou kamkoliv, takze pokud nesezenem neco na jihu, zkusime v Praze a budem pokracovat klidne az na vychod republiky. Chceme zkusit v Budejkach grand hotel zvon, v hluboky parkhotel Hluboká, v Praze hotel s.e.n, a top hotel Praha a pokud ani jedno nevyjde, tak budem pokracovat jinde. Pri nasi smule to bude des neco hledat
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na stejno, taky vse odkyvu i kdyz bych to chtela jinak, ale mysak se sebou zametat nenecha
Odpovědět
no my máme právě Loveckou chatu v Parkhotelu na Hluboký. Ten hotel je taková komunistická stavba - i když je teď zrekonstruovanej, takže vypadá fajn,a le je to kostka. hned vedle je nová (po vyhoření zrekonstruovaná) Lovecká chata. Je to takovej hezkej prostor s prosklenym prucelim, spoustou svetla a dobre tam vari. a hlavne: maji tam lakotkove ubrousky :)))) ja jsem na to uchylna, mam rada latkove ubrousky, slozene na taliri, nesnasim ty papirovy do takovyho toho trojúhelníku :))))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja vim, podle obrazku je lovecka chata super, ale myslim ze tam neni moc mista pro hodne lidi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu do pelechu nebo rano nevstanu. Dobrou a zitra ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: můj přítel vstává každý den včetně neděle a tento týden i soboty ve 2:30 ráno ;-) Já sem vás jen dočetla a jdu spinkat. A myšo, doufám, že vám vyjde ten květen!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu:tak to des s tim vstavanim, to jsem na tom lip. jj dekuji, snad uz neco vyjde
Odpovědět
abych vás povzbudila s tím vstáváním-.-) já jsem momentálně na mateřské a vám jak jsem nadávala ž emusím vstávat do práce kolem půl sedmé..hm..tak teď vstávám už druhý měsíc co dvě hodiny-) ve dvě, koelm čtvrté, kolem šesté..atd po dvou hodinách...kdyžse vyspím tři a půl hodiny v kuse připadám si děsně odpočatá-))))a dřív bych pošla když bych nespala osm hodin v kuse-)) takže užívejte luxusu spánku-))
Odpovědět
Profilova fotka
hest tak to je taky makačka:-) jinak ahojky holky:.-) info o satech, pani dorazily o vikendu a me je doufam dnes preposle:) uz mi volaly z ppl a jak jsem cekala(rotoped uz dorazil) pry: madam budete doma kolem 9té?:-)) tak rikam ze dneska zabito:-( myslite ze mi to muze vyzvednout nekdo jiný? treba pritel? jinak ja tu dnes moc nebudu..tady je to jak druhá svetová:-( zatim mam cas..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, alka: to je až neuvěřitelné že bys je měla tento týden mít u sebe :-D se strašně těšim na foto.
Odpovědět
Profilova fotka
no taky mi to uplne vyrazilo dech, ale uz stim pocitam na stoprdo:-) uz vim ze je fakt tenhle týden mam.. to je az silene:-) no ja se docela toho fota bojim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, také se těším na den, kdy napíšeš šaty přišly :-D a pak na další reakci, jsou nádherný a nebo jsou hrozný :-| to by bylo něco, čekat na ně takovou dobu a pak by se ti nelíbily nebo ti dokonce nebyly...ale na to raději nemyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
holky o vikndu jsme mely rozlucku s kamikem a daval s emu tam dort.. klasicky obdelnik cca 40cm na 25..teda..ten byl tezky jako domácí zvire... fakt ze jo, prý mel 6kg a nakrmily jsme z neho půl hospody.. premyslim že kdyz uz se bude setrit, ze by se neco takovyho dalo udelat i doma.. nebyl vubec tezky (promazání mel jen jedno) a stál prý 700 to je docela dost.. kdybychom ho upatlaly doma- usetrily bychom 2tis..tak nad tim zacinam uvazovat...
Odpovědět
Profilova fotka
hest: tak tahle vstává asi každá maminka s malým mimčem, taky sem si to zažila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: šaty super, těším se na až napíšeš a dáš fotky!!! Já se taky budu snažit ušetřit na dortu, ale doma ho péct určitě nebudeme, na to nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono to neni tezky. spis je tezky ho nazdobit -tim potahovym materialem.. a aby to nejak vypadalo..:-)no uvidime:.-) jj taky se tesim na saty, hlavne at uz mam tuhle silenou polozku za sebou.. tenhle tyden konci 5tý mesic a zacina 6tý.. fakt desny
Odpovědět
Profilova fotka
alka: představ si že jsme nad tim zrovna včera s mamkou přemýšleli, že bychom ho mohli upéct samy doma. Já jsem ale razantně odmítla, jelikož se o to chce postarat tchýně a navíc se nehodlám den před svatbou stresovat s dortem.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja den pred svatbou budu mit teda litaniho a patlaniho az hruza(jeste musim koupit tu pumpicku na balonky jinak budu v den D pekne sípat:-D) a dort uz davam na kolej 3...takze to jsou totalne nedulezity veci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já budu taky všechno zařizovat den před svatbou, ale zase v ten den už bude vše hotovo. Všechno totiž navozíme do restaurace v pátek, i vyzdobíme stul atd.
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme péct nějaké dorty, ale jen do vyslužek...ten hlavní bych si netroufla a chci aby taky nějak vypadal a ne nějakou spatlaninu....ono taky se musí dělat z lehkých krémů...aby se to horní patro nepropadlo :-D jediný čeho se obávám bude převoz dort z místa A do místa B :-|
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj taky to mam stejne:) vse udelame den pred a v den d to bude jen o tom jednom:-)) a market ty mas dort od koho? od ty slecny? ja myslela ze od bechyne ty by ti dovoz zarucily ne? uz vidim jak mi zapomnely rict ze prevoz bude taky zpoplatnen... to uz bych fakt bouchla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka mám ho od té pani na mateřské, takže si jej musíme odvézt sami. Od Ambozie, co zajištujě Bechyně, tak ty by mi dovoz zajistili. To m iprávě řikala Alice, že když to neveze někdo zkušený, tak že jim už spoustu dortů dovezli rozpadlé :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?