Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: jj, já vím, že to je tahle pověra za dob raz dva a ted je to jiny. No uvidime, stejne si myslim, ze nase nedockavost zvitezi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nebudu predbihat, kdo vi jak to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa wauuu saticky super!:-) půl roku??? takovou dobu?? to si delas srandu.. tak to bych fakt nevydrzela:-( chudaku:-( holky itra tu asi nebudu, mame v praci naplanovaný harakiri 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ne, srandu si nedelam. :-( jj, je to dlouhy a je to hrozny, ja tu budu taky asi tak od vecera od sesti, ale zatim nikam nemizim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky nikam nemizim.. manza me sem na chvilku pustil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bych chtela fotografku zuzanu Scharf, jenze co jsem koukala ma to nabity az do rijna, jedine ze by jsme to udelalai ve vsedni den, zase bych mela jisty ze vse sezenem :-) co vy, jak to vypada
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam zuzku:-) my? uvidi se v kvetnu jestli to bude s klasickou hostinou a párty a nebo jen obrad a nekde mini obed.. uvidime :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja vim, je perfektni. my jsme premyslely, ze pokud to udelame v tom kvetnu, tak by jsme pakv lete s klukama a jejich manzelkama jeli nekam na 14 dni pod stan nebo na vodu. Protoze s nami chteli stravit tyden, a takhle by to bylo narychlo
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky reseni:-) ale me by hrozne mrzelo ze me v tech satdch prakticky nikdo nevidel..a hlavne kamosi..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo me uvidi vsichni, teda skoro, mozna ze jich bude o 10 - 15 min, Ale udelame to kvuli tomu, ze v lete co maji volno, tak chteli se zdrzet a slavit a slavit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak me by videli jen rodice... a tech zbylich 65lidi ne:-( a to by me zas mrzelo kdyz uz jsem si vymyslela takovy extremy:-) no doufam ze to zvladnem dosporit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Pellu: fotky z narozek jsou super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si vlastne psala, ze kdyz bude na hostine jen rodina, ze za vami nikdo neprijede kvuli obradu. Vsechno uz mate koupeny, si myslim ze za 5 mesicu kdyz date kazdej mesic neco bokem, tak to pujde a nasetrite
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to je prave problem..jelikoz ted uz se nedá moc dávat bokem :-N jak rikam.. uvidime.. kdyby tam nebyl ten najem tak bychom to daly..ale ty potento najmy...nu jak rikam v kvetnu uvidime co a jak:-) nebudem to hrotit kdyz to nepujde tak to nepujde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj rika se ze se nema nic lamat pres koleno, kdo vymyslel najem, by potreboval proplesknout celist :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D:-D ámen:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, me se nechce vubec vstavat o prace :-|
Odpovědět
mysa: mne taky ne :-) holky, ja si nedovedu prestavit, kolik tak se na svatbe propije... nemate nekdo zkusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkusenosti fakt nemam:-D vdavam s epoprve:_) ale podle toho jakou mas rodinu..treba na nasi svatbu si myslim ze to bude vela.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ale u nas to bude dost, kluci jsou ziznivy, jsme se domluvili ze nechame otevreny ucet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: ale ty urco nevstavas v pul paty :-D
Odpovědět
alka: ja myslela treba z jinych svateb :-) ja si to fakt nedovedu predstavit, nejak moc nepiju a kdyz uz, tak vetsinou vino, takze fakt nedokazu odhadnout kolik tak muze stat pit "panaky" :-)
Odpovědět
mysak: kde to delas????? je fakt, ze ja jsem zvykla vstavat docela pozde, na pracujiciho cloveka, - v 8, ale je fakt, že jsem v práci min do 19:00. ale zitra budik zazvoni v 6:30 - to je fakt pro me krusny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vstavam takhle od pondeli do patku, v Karlovarským porcelánu :-D
Odpovědět
tak to mas zase hezkou praci :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt krutý vstávání.. no jak z kterých:-( nevim nevim
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt ze se nenadru, predtim jsem byla v kanclu, jenze jsem si zlomila ruku, mela ruku v sadre a oni tam v rychlosti souply nekoho jinyho, tak ted delam na hale mezi zenskyma, a vubec mi to neva, spis jsem rada, aspon nemusim byt v ty pakarne
Odpovědět
Profilova fotka
to te takhle muzou vysoupnout jen tak?? to je docešla drsný:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?