Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pellu, my taky nemáme nic, teda kromě toho co jsem doma vyráběla
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a proč vy jste nakonec zrušili oběd? kvůli penězům? nebo proč....odložit o 3 roky? nějaké ukvapené rozhodnutí... pellu: tak až budou fotečky dej odkaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak je na tom treba pozitivni ze budu mit vysneny saty, ale ted jak jsem byla zkouset, tak se mi hrozne libi, asi je mozna budu objednavat, uvidime jak to dopadne :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak dávám odkaz: www.kubajz09.rajce.idnes.cz většinu máme na videu, takže fotky nic moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: náhodou super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujem, bylo to bezva, já byla teda večer úplně vyřízená a dneska ráno sem musela znova uklízet, ale stálo to za to!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: fotečky krááásny :-D ale abych pravdu řekla, tak je to celej brácha ;-) je mu hrozně podobnej...a těch dárečků co dostal, dortík taky super...byl alespoň dobrej? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: mamka taky včera říkala, že je mu podobnej :-) ale u nás každej říká něco jinýho, prý oči má po mě jinak je to celej táta, pak zase že je po mě atd. prý jsme s Petrem stejný typy a proto každý říká něco jinýho. dort byl výbornej, ale v tom shonu sem si ho ani nevychutnala, večer sem byla vyřízená
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tak to je taky pravda, že jste si s Petrem hodně podobní :-D ale na jedný fotce z profilu mi zase připomínal tebe. až vyroste tak se uvidí :-D je krásňoučkej... dortík bych si hned dala...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pell! krásná oslava :-) kubík je fakt úžasnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market tak zruseny to jeste neni..ale asi na 50ˇ% bude.. nic ukvapenyho..jen proste nejsou penize:-(
Odpovědět
Článek se načítá
jej no nic nektery lidi tady na foru me opravdu bavi...to sem vzdycky jdu jen abych se podivala co dotycna zas vymyslela za krávovinu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: njn, tak hlavne ze jsi ty dokonala a a mas vse dokonale vymysleno
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: tak to by mě zajímalo, koho se to týká...mluv alspon konkrétně, když už proti někomu něco máš ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jaky byl vikend?
Odpovědět
ahoj holky: mám otázku, máte někdo zkušenost s Loveckou chatou na Hluboký? díky za recenze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky alka, vcelku krátký a týden se bude zase táhnout jak smrad, jinak jsem si včera nacvičovala příchod nevěsty :-D , přemýšlela jsem že bude originální na píseň Lady GAGA Bad romance, ale teď jsem slyšela origoš pochod od mendelsona, tak nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hranatá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata ahojky:-) byla jsem tam jen jednou a vari skvele sice draho, ale namka:-) mysa neke? tak to je super:-) a co jak ti to slo? nevypadalo to "komicky"?:-) s tim vikendem mas naprostou pravdu... skoda ze uz nejsou velikonoce... aspon den na vic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaja, mysak je pritel :-D : já budu mít skladbu od j.pachelbel-Kanon D-dur. Koordinátorka mi poslala skladby, které hrají, takže toto zvítězilo...zadej si to do youtube ;-) není to sice podle mých představ, ale docela se mi to líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mozna jo, ale mela jsem z toho vcelku prcu :-) aspon mi to zvedlo trochu naladu, o velikonocich mi ani nemluv, to by jsme meli tyden do svatby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
market, jj ja ji mam, je nadherna ta skladba, to byla puvodni verze, jenze kdyz nevim kde svatba bude, tak premyslim i o necem jinym, pokud bude svatba nekde na zahrade, tak tohle se moc nehodi, kdyz vyjde ale ta Hluboka, jako ze by zatim vyjit mela, tak ji budu mit taky
Odpovědět
Profilova fotka
a co je vlastne k smichu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? a to jsem si řikala, že se to nehraje ;-) že to je nějaká neznámá hudba a ty ji přitom budeš mít možná taky :-D tak k nám na zámek se docela hodí..
Odpovědět
Profilova fotka
jj na zamek se hodi, a do kaple jeste vic, to by byl muj sen. V Budejkach maji nadhernou katedralu
Odpovědět
ahooj, no svatební menu nám poslali za 400, coz si myslim, že to je v pohode - chteli jsme to v zoo Ohrada, ale tam s nama pan komunikuje fakt špatně a navíc chce peníze za to, že ti "založí" stůl, pak chce peníze za to, když tam budeš po 23:00 a ještě neuzavře restauraci, takže by se tam promenádovali nějací jiní lidé. celkově s náma jednal dost divně, tak jsem se rozhodli pro zoo ohrada. jak sem psala, cena za menu je celkem v pohode, jinak to je trochu drazsi, ale zase usetrime za ubytko, tak proc ne :-) jak rika muj tatka - nehled na penize, vdavas se jen jednou - pravda, nemit rodice, tak to asi nezaplatime... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vy byste chtely obrad i jinde? a proc ze to zari? proc ne treba kveten?(kdyz uz bude zpet):-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda ja to popletla, ja jsem ale tupon obecny prichod nevesty: Bach- Air of g string svatební slib: Bach- Ave Maria gratulace: Pachelbel- Cannon in d major
Odpovědět
Profilova fotka
hranatice: tak kde to nakonec máte? píšeš že jste chtěli ohradu atd...ale nakonec jste s erozhodli pro ohradu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?