Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty neznám hanymany: džusy nepij, to je tak shodit a pak nabrat ze sucharů ... raději si rozrhni den na malý, zdraví, málo kalorický dávky ;-) ;-) ;-) já jim skoro pořád něco a nejde to nahoru... snažim se vše jen v malý míře, ale je fakt že na zhubnutí nevim jestli to je,možná tak na udržení. záleži na co je tělo zvyklí.
Odpovědět
Profilova fotka
jj na zhubnuti to je edith delas to spravne:-)
Odpovědět
Moje tělo je naprosto neposlušný všem normálním zásadám. Od 14 let je zvyklý, že čas od času nic nejím, pak zase jím normálně a tak není divu. každopádně je ozkoušený, že dlouho kila nevydrží vzdorovat polovičním porcím doplněným hafem zeleniny a spoustě pohybu, třikrát týdně fitko, sauna, plavání a brusle. Jenže k tomu musí být člověk zdravej a ne furt nachcípanej...jako já
Odpovědět
Profilova fotka
hany: ja mu davala v pubertě taky pěkně zabrat, ale pak sem se nějak srovnala, začala takhle jíst a je to dobrý. Důležitý je aby člověk našel to co jemu vyhovuje a není to jednoduché. Já sem strašně lenivej člověk a nikdy jsem nedělala dlouhodobě nějakej sport a když jsem něco dělala tak jsem se k tomu strašně nudila.... a v důsledku je to tak, že tělo si zvykne a jakmile vyhodíš,tak to jde nahoru, zase je fakt, že ty budeš zdravější než já...
Odpovědět
Profilova fotka
nutila jsem se k tomu :-D
Odpovědět
Každej člověk je jinej a musí najít to svoje řešení...jen mít tu vůli vytrvat Mám poměrně nevhodnej dotaz vzhledem k tématu hovoru. Nemáte nějaký šíkovný stránky se svatebníma dortama. Sice mám favorita co do vzhledu, ale nevím, kde by se to dalo případně objednat, kdyby maminka neunesla tíhu zodpovědnosti a dort odmítla upéc a hlavně ozdobit
Odpovědět
Profilova fotka
žiš..tak tohle byla tresnicka na dortu... :-( tak..jsme bez hostiny.. a nebo jen hostina ale vecerni party nebude...:-( to je fakt den.. uplne nejcernejsi v mym zivote
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty máš fakt pořád nějaké potíže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakto že jste bez večerní party?
Odpovědět
tolik smuly na jednoho cloveka neni to uz trochu moc??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka, co se ti zase přihodilo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: myslíš stejně jako my, tím pádem v prd...i s penězma? no u nás když se to se.. tak se to se.., protože dneska nám netekla teplá voda, máme asi 3 roky novej kotel a on blbe.a dneska nám chlap řekl, že do našeho baráku nám dali úplně blbej kotel, dali ho na blbý místo atd. to že nám přišel a udělal pět tahů štětcem nás stálo 500kč a nějaký bourání a dělání víc vzduchu pro kotel atd. nerozumím tomu všemu bude tak 15tis. takže se taky může stát, že žádná svatba nebude :-( mám náladu hroznou a to máme zítra oslavu 1.narozenin....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pellu: kotel počká, ne? nebo se to musí udělat co nejdřív? my máme ještě taky spoustu výdajů do bydlení, ale u nás to naštěstí počká až po svatbě...A co dortík, už ho máte doma? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: no ono to počká, ale na podzim nám to nikdo neudělá protože nebude mít čas...On se celej ten kotel musí přesunout do kotelny, oni ty kreténi nám ho dali do prádelny, asi byli líní a teď se to projevuje. No uvidíme, v pondělí bude ten chlap volat. Dortík už máme doma. Vyfotím oslavu a dám jí na rajče a pak hodím odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu:tak jsou řemeslníci. tak po svatbě třeba něco naškudlíte. irčitě bych si tím nenechala zkazit svatbu... fotečky určitě dej, rádi se mrknem :-) já ted vybírám písničky na obřad. Bude nám krát kytara a příčná flétna. koordinátorka mi poslala ty skladby tak vybírám co je tak nejlepší a už mi to leze na mozek, hlvaně Bach atd ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik za ty muzikanty platíte? já sem koordinátorce už nepsala, nechám to na tu osobní schůzku
Odpovědět
Profilova fotka
je to 1100,- za ten obřad...
Odpovědět
Profilova fotka
tyo, to je docela dost...takže jinak je tam kazeťák v ceně toho pronájmu co?
Odpovědět
Profilova fotka
jo neni to nejlevnější, když vezmu v potaz že je to něco přes půl hodinky, ale já si na zámku nedokáži představit, že nám bude hrát kazeťák. Jinak asi když si neseženeš někoho svého, tak je to jediná možnost... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
markét: i na červený lhotě mají kazeťák. Já si původně myslela, že tam mají klavír nebo tak něco
Odpovědět
Profilova fotka
no ale tak zase červená lhota má strašně malinkou obřadní místnost, takže tam je to asi jedno...Klavír tam není, když bys měla jen klávesy tak je to tuším 800,-
Odpovědět
Profilova fotka
no musím se na to tedy zeptat až tam pojedeme jak je to s hudbou
Odpovědět
market: ehm, tak já ti tam na příčnou flétnu zahraju :-D 8-) :-D jednu doma vlastním, ale je na ní hustá vrstva prachu. Možná kdybych oprášila základy, mohla bych si zahrát já na svojí svatbě sama sobě pochod, to by bylo originální a levné
Odpovědět
Profilova fotka
hany: to by jistě bylo :-)
Odpovědět
tak jsem dnes už konečně dopracovala a zítra na brigádu hned od rána - ještě si děláme inventuru, tak to bude pěkně nadlouho, odpočinkový víkend je v čudu
Odpovědět
Profilova fotka
hany: ted koukám na tvůj profil a máš tam napsáno, že sbatba byla v roce 1999 :-D to bys byla fakt originální, jít s flétnou a hrát na ni...to já budu tak nervozní, že budu ráda, když k tomu oltáři dojdu :-D dříve jsem hrávala na normální flétnu, ale dnes už jsem všechno zapomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych šla někam na brigádu, kdyby z toho byla nějaká koruna
Odpovědět
Nevim, jestli mi to jenom přijde, ale spousta mladých lidí řeší peníze. To snad není nikdo, kdo by řekl, já mám dost, víc nepotřebuju. V tohle systému je někde chyba...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já sem na mateřský a peněz je teď opravdu málo. nikdy sem si nestěžovala, ale teď se to prostě sešlo všechno tak špatně, že je prostě málo!!!
Odpovědět
market: dík za info, to budu muset zkorigovat.. Pellu: já už toho mám tolik, ale výsledek nevalnej, jen upracovanost. Mám tři brigády, ale od tý doby, co platíme hypotéku je to ještě furt málo. A hlavně někdy je to docela blbý dělat brigádu, když máš stálý zaměstnání jako já, jak se s oblibou v tomto státě neurčitě říká - státní zaměstnanec - lidi, co mě znaj z práce a potkám je na brigádě pak koukaj fakt divně. Ale co, já se práce neštítím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?