Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Hihi, já jsem býk, taky typickej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zatim co znam byky tak vzdy byly typický:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: tan culfrormers vypadá super.... dá se to koupit u nás? na běžný používání by se to taky dalo využít :-D
Odpovědět
Dá, akorát ta pořizovací cena nic moc... stojí myslím 1600 ta sada na extra dlouhé vlasy - je v tom 40 trubek a hák... No ale dcera té kolegyně to prý používá skoro denně, sice jen vždy na pár pramenů, ale to už se vyplatí... posílám odkaz do IP.
Odpovědět
ahoj holky!!! pelu: poslu hned vecer z domaciho pc, ted jsem v praci :-) hany: koukala jsem do tveho alba a taky uvazujes o restauraci zoo??? mas s nimi nejaky kontakt, resp. nejakou nabidku? pan se mnou komunikuje zpusobem, ze nejlepsi je se sejit, jenze ja se na jih dostanu tak za 2 musice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
me prosim takyy
Odpovědět
Tak mamce se fialový závoj taky líbí, poznala jsem to podle toho, že mi napsala: Hmmm, zajímavé, a ten fialový hadr se možná i prodává...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D tak ty si hustá:-D takový dedukce
Odpovědět
adleen: ja myslim, ze fialovy zavoj je na jednu stranu super, ale co se tyce kombinace, tak myslim, ze fialova kytka a fialovy boty by sly dohromady i bez zavoje :-) holky, u nas se porad vsechno meni... vzdycky neco najdeme a za tyden je opet vse jinak - jina moznost, jiny prostory... tzn. ze porad nemame misto hostiny a penzion :-( uz me z toho klepne :-) jak ja vam zavidim, ze to mate jisty...
Odpovědět
hranatakrakatice: Moc se mi líbí ta čistota prostředí a měla tam svatbu kamarádka z vejšky, tak jsem přemejšlela, že bych za ní zašla a zkonzultovala spokojenost. je to tam fakt pěkný a asi před 3 roka jsme tam byli i na jídle ,ale výsledek si moc nepamatuju. Jenže bych ráda obřad venku v místě hostiny a nepamatuju se, jestli je to tam reálný
Odpovědět
Profilova fotka
holky, v jaký zoo??? :-D jinak Adleen díky, je to fakt palba... na to teď nemám ale vypadá to super.
Odpovědět
edithn: ty prsteny jsou za 5640 oba, jestli to nemotám, dnes těch čísel bylo už moc...myslím, že jsem to tam přidala do komentáře k obrázku
Odpovědět
Článek se načítá
ty samostatný stály něco okolo 2000 se zirkonem, ale musela by se k tomu někde jinde vynajít pánská varianta. Je to titan, ale já jsem na takový šperky zvyklá, tak proč si honit triko s něčím, co bych potom nenosila.
Odpovědět
edith: hany má v albu fotku z restaurace ZOO Ohrada na Hluboký, ten prostor se mi strašně líbí, ale... pán moc nekomunikuje, navíc tam není penzion, což bychom nějak zvládli, ale hlavně - potřebuju vědět, jestli by uzavřel restauraci jen pro nás nebo jestli by se tam courali nějací turisté... to je pro mě dost důležité, ale pán se pořád nějak nevyjádřil... jsem z toho trochu na nervy... na jednu stranu si říkám, že je vlastně jedno, kde bude hostina, hlavně, když to bude dobrý a pohodový, ale pak si říkám, že bych chtěla prostor, který by se mi i hodně líbil... vždyť to je jednou za život... prostě když se mi něco líbí, jsou tam další problémy, u věcí, které se mi až tak nelíbí, by to mohlo být ok, ale TY SE MI ZASE TAK NELÍBÍ :-) tak co mám dělat????
Odpovědět
Profilova fotka
hany: ja bych do toho klíďo šla taky... ale přeci jen si asi 5.000,- připlatim a budu mít ze zlata a se zirkonem, to je na každým čemu dá přednost.... my se pojedeme podívat k rýdlovi a když to tam nevyjde, tak mám taky vyhlídlí na tom goldexu asi za 7.500,- ;-)
Odpovědět
Je to palba, ale mamka mi je dá k narozkám... sice jsem původně chtěla doplnit k narozkám pár věcí na zahradu, kterou mi vykradli, ale natáčky jsou natáčky, trávu můžu provzdušnit vidlema :-), pokud mi je teda neukradli, teď ani nevím...
Odpovědět
hany: a není tam skrz ta skla moc velký horko???? tak kdyby ses něco od kamarádky dozvěděla, dej mi, prosím, vědět... mě se ten prostor taky strašně líbí, přesně - ta čistota jednoduchost, světlo a ty lustry :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hratanata: jo taaaak, tak tam vim ze to mela kamarádka. Nikdy jsem se tam nebyla podívat,ale může to tam být super. Já to mám přesně stejný. Chci to na Štilci, moc se mi tam líbí to prostředí a docela i restaurace,ale paní majitelka evidentně nestojí o svatby, takže je to takový že nám řekla že jí tam budeme moct mít,ale dala si podmínky a bojovalal jsem o to aby nám to uzavřela celý... nakonec slíbíla že to uzavře, pokud budeme mít útratu na hlavu 1.000,- a s tim že na zahrádce bude moct obsluhovat cizí lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vám do toho nechci plést, ale protože jsem nevěděla, co to ty curlformers jsou, tak jsem si to našla na netu a našla jsem i lepší cenu, na nějakém skinshopu.
Odpovědět
Profilova fotka
lencza: ja to taky nasla, ale mají nejvetsí balení po 24 kusech za 530,- a 40 pro ty mé dlouhé je tak bych si tipla idelál, takže by mě to stejnak vyšlo přes tisícovku.
Odpovědět
A univerzálnost. Když máš svatbu do barvy tak jako dobrý, ale musíš mít prostor, ve kterým se ti to nebude třískat. Jinak k těm sklům, ty jsou myslím orientovaný většinou tak, že ti tam rozhodně nepaří, ale co vím určitě, že je tam nebo byla klimatizace a že nám tam byla v létě až zima...
Odpovědět
No oni právě ty extra dlouhé mají jen tam v tom balení po 40i ks za 1600. Ty normálně dlouhé pro mě nejsou dost dlouhé, dávaly jsme to cca 6 cm od hlavy a stejně mi čouhalo tak 5 cm dole... A pokud celou hlavu, tak nám těch 40 ks vyšlo tak tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to jsem nestudovala. Je to jak u kadeřníka, čím delší vlasy, tím vyšší účet. :( Aspoň že mě to nemusí trápit, mně nenatočí spolehlivě vlasy snad ani trvalá.
Odpovědět
To jsou docela sranda věci do těch vlasů, ale účes to je fakt věc, na který šetřit nebudu, i když mám ohromně dobrý zkušenosti se svou kadeřnicí, která dělá právě Martinem Korostenským. Nejen že mi dala dohromady brutálně zničený vlasy z nejmenovaného salónu od místně velmi známého kadeřníka, ale dokonce mi začaly pod jejíma rokama krásně růst a s barvením a stříháním jsem vždy maximálně spokojená...nemluvě o ceně
Odpovědět
Já bych na účesu taky nešetřila, obzvlášť proto, že moje kadeřnice je úplně bezva, ale z Prahy, a k Sušici se jí asi chtít nebude. No a nikomu jinému to bez zkoušek nesvěřím, a mě se nechce jezdit zkoušet účesy tak daleko k někomu místnímu. Moje kadeřnice taky češe jen své dlouhodobé klientky, protože už je zná, ví co její vlasy unesou, co vydrží, co se k ní hodí jako k osobě... Takže já se nechám týden před svatbou obarvit, prostříhat, ale i kdyby mě česala ona, tak skončíme u lehce navlněných rozpuštěných vlasů. Tak to budu teď trénovat natáčet s mamkou, a bude to taky dobré. Doufám.
Odpovědět
hany: a kam chodíš? já pořád řeším, jestli se nechám učesat a nalíčit v Praze - pojedu odsud, nebo už den předem spát v JČ a zajít někam tam, ale nikoho tam neznám, tak nevím....
Odpovědět
Hranata: to jsem taky řešila, my jedem do JČ už týden před, tak jsem si říkala, v pátek pojedu domů, budu tam sama, bude klídek, v sobotu ráno zajdu ke kadeřnici a nechat se nalíčit, no jenže pak sjem si říkala, dvě hodiny v autě za volantem aniž bych si mohla opřit hlavu... No a nakonec jsem od toho upustila, ještě bych se někde ztratila, nestihla oběd... Takže jsem zkoušela hledat někde v okolí, což taky nic moc úspěchy, takže končím se svépomocí. No tak jsem si to nepředstavovala, ale jednou jsem se nechala líčit a česat na maturiťák, přišla jsem domu, umyla vlasy, umyla obličej, řasenka lesk a šup na ples :-) Fakt hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Adleen: obcas clovek nemuze uverit tomu co mu na obliceji a hlave vytvori,vid? :-D
Odpovědět
Blažková Martina v salonu Sabina ulice 28. října České Budějovice 608178052, vím, že je schopná za nevěstou i dojet. Je moc fajn. Mě česala jako družičku na kamarádky svatbu a mělo to velký úspěch. Chodím k ní pravidelně. Opravdu není drahá, je šikovná, mladá, kreativní. Aspoň takovou mám zkušenost.
Odpovědět
hany: děkuji, zkusím za ní zajít... a líčí taky??? adleen: to záleží, znám šokovné holky, které pěkně nalíčí a učešou, ale jsou z Prahy... Ono strašně záleží na tom, na co jsi zvyklá a správná vizážistka by se tě měla zeptat na to, v čem se cítíš a v čem ne... a i podle toho tě nalíčit... to samé kadeřnice
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?