Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Fialovou budu mít ještě v kytici - ta bude buď fialová, nebo na fialové stužce... Původně jsem závoj nechtěla, už mám i koupenou látkovou čelenku s mašličkou, ale ty šaty si o závoj vyloženě říkají, ale mě bílý vůbec nesluší, moc kontrastní k tmavým vlasům...
Odpovědět
Profilova fotka
adleen suuuupeeer:-)))) ja myslim ze to bude dokonalýý!!:-) ja mam tyrkysový botky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: ja si to vubec nedokazu predstavit, ale kazdopadne budes originalní :-D chtelo by to videt na fotce..... jinak mam přesně taky takový šaty jak píšeš a původně jsem šla pro jiné. je to o tom co každému sluší a sedne. Já se v tehle cítíla uplne nejlíp.... super místa na nohy, lehounký...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera sedla k netu a obeslala emailama ucházející fotografy, sice to není úplně na sto pro to co bych chtěla, ale jsou to docela ucházející tři fotografové, který mají na náš termín volno. Považuju to za úspěch. Předpokládám, že mi svatební dort a ňamky na stůl a výslužku napeče maminka - je aktivní vyučená cukrářka a nakonec se mi ocelové prstýnky nezdají být špatný nápad. Takže zatím je kde šetřit. Dnes se vrhám na šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
hany wau tak to si docela poskocila:-) tak se satama drim palce adleen pochlub se se satickama? ja je chci vidett:-)
Odpovědět
No asi to vyzkouším, ten bílej je na mě vážně spíš legrační... tak pak vám sem dám fotky, ať se taky pobavíte. Já z těch šatek mám hroznou radost, byly z výprodeje v Adině za 3900, no mělo je přede mnou asi mraky nevěst, ale není to na nich vidět. A hlavně už jsou doma a sedí skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
adleen tak to gratuluju jeste jednou k sateckam:-) to s ehold podari:-) ja myslim ze ten barevnej zavoj je super:-) uz jsem videla cervenej(no takovy blba cervena, vypadalo to spis jako do bordelu) ale bylo to zajimavy.. dokonce jsem videla zelenou nevestu, zeleny saty zelenej spanelskej zavoj.. bylo to teda uchvatny..sice masakr, ale originalni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: šatky strašně závidim, taky bych je chtěla mít doma a hlavně na památku.... jsem strašně zvědavá na fotku hanymany: možná už jsi to tu psala,ale kde budete mít obřad a oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: já myslím, že pokud to bude závoj který bude vzadu tak to bude moc hezký. fialová je krásná!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdyz s emi podivate do alb kolik tam mam alb?? me to ukazuje ze mam pouze 2 coz je blbost ptz mam 3...:-( ta fialova je fakt super napad a sedej oblek s fialovou jsou naprosto dokonaly kombinace!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já vidim 3 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak se mi asi rozbil net nebo ja nevim.. kdyz dám moje alba tak tam mam jen 2 a pridej album.. docela me trefilo..
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, díky za podporu, půjdu do toho. Skoro manžel už je proti, takže to bude na tajňáka :-D Jinak taky vidím 3 alba.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já taky vidím 3
Odpovědět
Profilova fotka
taky vidím 3 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adleen zase aby sis neudelala zle.. vim ze muj manza kdyz je proti necemu tak se toho radsi zreknu, dokaze byt pak pekne neprijemnej:-D:-D to jsem fakt jelen
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Jsem úplně šílenáááá vzteky. Odhodlala jsem se kontaktovat kadeřníka M. Korosteckého a on už není tam, kde adresuje na svém webu. To už je druhé zklamání. Pošlete mě prosím někam, kde budou, bude s nima normální řeč a slušně učešou. Dík.
Odpovědět
Profilova fotka
lencza: a z čeho si tak šílená vzteky? že sídlý jinde? Já ti bohužel neporadím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bohuzel neporadim:-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencza22: já už jsem to tu psala... Myslím že můžu doporučit kadeřnictví Studio 21 v Nový ulici v ČB. sou tam moc šikovný. Je potřeba se domluvit co nejdříve. Milan Kotlár obzvlášť šikovnej, ale už tu nebudu opakovat jakej ještě je :-D :-D :-D aby se to jednou neobrátilo proti mě a neurazila bych někoho.
Odpovědět
Profilova fotka
pak si myslím že budou šikovný hočiny v Matrix salónu v Mladém, ale nemám to ověřené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šílená jsem z toho, že na co si v poslední době vzpomenu, nejen ohledně svatby, tak nefunguje. Zrušeno, mimo dosah, z technických důvodů apod. :-)
Odpovědět
No u nás je to naštěstí jinak... většinou mě něco napadne (třeba fialově natřít jednu stěnu...), on řekne, že rozhodně ne, a tak po měsíci přijde s tím stejným nápadem on a najednou je super... Takže si nechám ten závoj na tajňáka vyrobit, pak si to zkusím k těm šatům, a když se mi to bude líbit, tak budu vědět, že se to bude líbit i jemu...
Odpovědět
Jo, to se vztahuje k příspěvku asi před 100 lety od Alky, jsem pomalá...
Odpovědět
Martin Korostenský je v ulici 28. října, kousek od Mariánskýho náměstí za policajtama. Salon Sabina po levé straně rohový dům. Ale pokud nejsi jeho zákaznice, tak tě s největší pravděpodobností nevezme.
Odpovědět
Tak už mám vybrané prsteny, doma schváleno. Huráááááááá. Škrtám další položku. Ty šaty budou fakt oříšek, moc pěkné jsou ty se zúžením přes boky, ale řekněme si to upřímně, moje zadní část těla by si s nima fakt nerozuměla.
Odpovědět
Profilova fotka
adleen aha tak v tom pripade to je okej, to ja mam býka tak tam to tak sikovný neni:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanymany: ty jsou krásné, přesně můj styl... můžu se zeptat na kolik vyjdou?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já mám taky býka a typickýho :-D :-(
Odpovědět
Já jsem taky řešila, co s vlasama, mojí kadeřnici by se na jih asi nechtělo, a na jihu žádnou neznám, no a stejně jsem je chtěla rozpuštěné. A vyřešila jsem to svépomocí, mamka půjčila od kolygeně na zkoušku takový vtipný natáčky, jmenuje se to curlformers a je to hrozně snadný a dělá to krásný lokny. Je to taková plastová trubka, kterou protáhete hák, tím chytnete pramen vlasů, protáhnete tou trubkou a ta se sama zatočí. Pak se to buď nechá uschnout, nebo přefénuje, stáhnou se ty trubky a je hotovo. Mamka mi udělala celou hlavu asi za 15 minut, svépomocí by to byla tak půl hodinka. Fakt jednoduchý, a pěkně to vypadalo. Takže já si udělám lokny a stáhnu dozadu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?