Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zas tu...z bechyně mi dnes opět nikdo nenapsal!
Odpovědět
Profilova fotka
Bechyně zní lákavě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith :-D:-D jj neco ve smyslu naval prachy ale starat se o tebe nebudem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak prisly dasi 2je saty.. prý to trvá 3pracovní dny.. takze podle toho bych mela mit saty u sebe do stredy.. hm. tak uvidime.. ale stejne myslim ze zase kecaly
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo Alka, to je normální dramatická detektivka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je akorat ze vrahem budu asi já..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo četla jsem...snad to dobře dopadne a bude happyend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime.. kdyztak mam dalsi 2adepty na saty.. samozdrejme sjou to nejaky saty.. nejsou to ty OCHH,..ale tak uz je mi to celkem i jedno:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak... holky jdu domu.. takze zitra.. papa
Odpovědět
Profilova fotka
pa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: šaty z půjčovny nebo koupený?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jak se máte v práci?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pellu: nuda a zima, takže asi takhle bych ti to řekla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je špatný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne ta zima je dneska protivna.... uz chci byt doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seeeem tuuu:-) a máme prseeen- a je mu maleeej:-DD
Odpovědět
Profilova fotka
z bazaru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: fakt je mu malej? jak je to možný? když si zkusí prstýnek ve zlatnictví a objedná stejnou velikost že je mu malej???toho se hrozně bojím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlastne to jsi psala.... a to vis ze ti budou? jeee, fakt malej? co budete dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
no je to moje velikost, tak by mohly:_) no je docela "dost" malej :-N no ja objednala 62 to mu rekl ten rusak.. a on ze ne z eu rýdla mu rekly 60..tak jsem to nechala na nem..takze 60..nu a je mu teda hodne malej-no nasadi ho ale ma ho uplne natrisklej.. takze to budeme posilat o zvetseni..kdyby to bylo o jedno cislo vic tak by to bylo ideal:-) no zvetseni neni asi tak drahy ne?:-):-D fakt se musim smat-ale je nádhernej:-)
Odpovědět
alkapinka to vypada ze se tech satu nedockas
Odpovědět
Profilova fotka
mas ho v albu?to slyším prvně zvětšit prstýnek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja letim.... tak pa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj je v albu, no zvetsuje se prave docela hodne..clovek precijen vic tloustne...:-D edith ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba prstýnky který se mi fakt líbí
Odpovědět
Profilova fotka
a alka jak ses ptala který se líbí Petrovi tak jsou taky v albu jako poslední teď
Odpovědět
Profilova fotka
tak t se mi nelibi:-) a tobe se libi jaký?:-) me se libi ty 4tý:-) ceny pekný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí, ale moc se mi líbí ty s tím smajlíkem, ty jsou super!!! Ale teĎ jsme se shodli na těch co sem přidala. Je u nich nápis favorité. Jinak mi napsala ta koordinátorka, že jí z matriky odepsaly, že je možné obřad přesunout na 13hodinu,a že si myslí že je to pro nás brzo, takže tam mám zavolat nebo zajít já, že mi snad vyhoví. Absolutně nechápu! A hlavně nechápu proč se pořád dovolovat matriky, když mi oddávající máme zajištěného.
Odpovědět
Profilova fotka
pell, mě se také nejvíc líbí ty, co u nich máš nápis favorité... dokonce se i líbili nejvíc ještě předtím, než jsem si to tu přečetla, že jsou favoriti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuš: děkuju. Našla jsem je na netu a mají zrovna 25% slevu :-( ti by chtělo využít. I petrovi se líbí...jsou široké 4mm což si myslím je akorát
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?