Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja bych se nebala ze si je necha.... myslim ze je na svete malo takhle nespravedlivých a nepoctivých lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith nevím ale kdyby byla treba z olomouce tak si tam pro ne dojedu..:-D edith a ja bych se bála ze si je nechá, ono uz se to totiz stalo.. asap prohodil u dvou satu adresy.. poslal ty saty obracene.. jedna pani byla z polska(hranice cr) jedna z cr... domluvily se spolu ze si je poslou.. ceska je poslala.. no a polka? vyprdla se ji na to ze co ji to bude posilat kdyz ted ma saty dvoje a muze jedny prodat... nastesti asap vzal vinu na sebe a ty saty ty pani usil znova.. no jenze u me? by se na me vyprd, a bylo by, hlavne uz by to ani nestihaly... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tehnle příběh jsem už někde četla.... to je dost drsný :-| ale věřim tomu, že takhle podlých lidí je opravdu málo a je fakt, že možná bude lepší si pro ně dojet....
Odpovědět
Profilova fotka
no uprimne.. ja znam v okoli jen tyhle lidi :-| asi kazdyho koho znam by si je nechal.. fakt hnusny.. takze podle nich soudim i "jí" takze proto rikam jeslti to zkazil tak se fakt bojim:-(
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? já bych to nedokázala 8-) nechápu, že jsou některý lidi tak zlí... ještě když ví, že jsou to SVATEBNÍ šaty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych tedy nedokázla. Jen při představě, že jsem pani od které mám šaty, poslala na účet 6.000,- s tim že nemám žádnou záruku a vyprdla by se na mě, asi by mě trefilo. je fakt že v dnešní době musí riskovat, bud to vyjde nebo ne. ale v tvém případě bych si pro ně rději také dojela, at máš jistotu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj Market, dneska to funguje jenom tahle.... já pořád posílám peníze na účet a teprve až pak mi přijde zboží... ale já jsem taková důvěřivá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
market, no jestli to opravdu skazily, tak uz jsem to vymyslela... bud mi je da automaticky, jestli ne, tak budou nejaky vyhruzky(nemyslim hnusny) ale jako ze si pro ne dojedu a bude.. a kdyz to nezabere.. jsem preci policejni zena.. je to skoro jako kradez.. dukazy na to jsou.. tka bych prijela klidne i s policejnim kordonem...:-D:-D a to si myslim ze by sni melo zahýbat:-) kdyztak podam trestni oznameni a necham ji zavrit:-D:-D nj, proto doufam ze ona nebude "svinka" jinak ve me probudi obludu:-D:-D ja to taky delam tak(90% mam z aukra) ale kdyz to slysim kolik lidi se tam nachytá... to je sileny... a v net obchodech si vzdy rozmyslim jeslti dobirka nebo predem.. uz to je na nich videt... kdyz vypadaji pochybne tak dobirka.. kdyz jsou overený tak predem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si je taky nemohla nechat. to je totéž jako když se okrádají maminky na bazarech!!! Ale snad to poslal dobře!!!Jenže je blbý že není to číslo, protože netušíš kdy šaty pustí přes celnici a kdy by ti měly dorazit....
Odpovědět
Profilova fotka
presne a kdyby bylo to cislo tak se to pozna.. jestli od nej odesly 2 zásilky a nebo jen jedna... a na to cekam jak na smilovani ptz to konecne rozlouskne jestli je to u ní a nebo zvlást
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dneska se mi po dlouhý době zase zdál dramatickej sen ze svatby ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me taky..to bylo hnusny... skoro jako horor, tentokrat zadny ze s enic nestiha..ale neco jako ze se vsichni svcrkavaji a vsechcen cas silene leti a z myho snubaku se odloupla zlatá barva a bylo to jen zrezly kolecko.. no uplnej psycho sen...: :-N =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je hooodně psycho.... já klasika, že se nestíhá... že nemám vyzdobený auto, že nejsem učesaná ani namalovaná, nakonec mě kamarad namaloval a bylo to příšerný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith jj pak tam behaly skoro i kostry.. je videt ze potrebuju dovolenou:-D:-d
Odpovědět
Profilova fotka
a bude nějaká? my nemáme naplánovanou žádnou až po svatbě :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no mam narok, ale neplanuje se zadna.. jen ta k mori pred svatbou a pak bychom chtely nekam na svatebni cestu.. to je asi vse.. ja mam hrozne malo dní, takze nemam moc sanci
Odpovědět
Profilova fotka
kolik mas dni? My klasicky 20.... a máme rozplánované léto, ale na jaře taky nic
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky 20 ale prijde mi to hrozne malo..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to mě taky, ale malokdo ma vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzel ma snad 40:-Dmozna vic..tam je to hrozny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je docela na nic, když ty máš 20 viď? jedině na víkendy :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je na prd.. ted uz od novyho roku mel 10dni povinne... a i ma sluzby tak ze to porad vypada "ze s evali jen doma" ale zs ma hodne tech odpolednich a ty vikendy.. ted jak je v poradkovy tak to mu taky ubira casu... ale je dobre ze maji tolik dovci.. manza je z toho fakt na palici, tak je fajn kdyz si vezme dovo a aspon se srovná:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec... jednou se tu objevilo album kristelový..ze se budou brat.. no spis to zavanelo obri reklamou.. tak si tu z toho vsichni delaly srandu, ze by preci takova celebrita nesla sem ... no a ted ctu na netu v bulvaru ze to je fakt ona... ze to maji za mesic-..wau..:-D tak to se tesim na jeji fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka koukala jsem že byste chtěli jet na kubu. Moje sestřenice odjíždí asi za měsíc na tři týdny
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uprimna zavist... jj chtely chtely, ale nemáme nemáme..tak pojedem leda tak nikam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky je to stálo asi 70-80tis
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: myslim že každej by se chtěla podívat na Kubu :-D Doufám ,že někdy v životě se mi to podaří, nebo alespoň jeden z těchto krásných exotických ostrovů....
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze to neni tak slozity nekam takhle odjet.. kdyz vidim jak z niceho upatlam takových prachů (na svatbu) tak kdyz budu fakt chtit, tak to neni problem nekam takhle odjet.. ja co jsem to nasla od nemecky cestovky tak by nas to vyslo na 54tis, coz je luxusni cena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je super a na tu Kubu? to je fakt krásná cena ;-) tak v dubnu jedeme k Rýdlovi na prstýnky, už se těšim.... ale jelikož toho máme na začátku hodně, tak jsem si říkala že to necháme až na konec dubna a budu se mít na co těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ono nez tam dojdete, nez si vyberete:-D:-D to se budes mit na co tesit az habakuk:-) ja uz se tesim jen na tu svatbu:-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?