Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no treba jeste.. uz me nastvala i arti.. napise mi ze bud minulou stredu a nebo patek.. a od ctvrtka neni na mailu.. pritom ví jak na to cekám.. jsem uplne hin... kdyby aspon napsala zase nic.. grr..takze jsem 5dní zase jako ve tme.. zas vim uplny ho.. no treba je v patek fakt poslaly a nez se ani jeden ozval tak mi treba dneska zazvoni kuryr na dvere..ale to je hodne scifi:-/ jinak u me vikend docela sel..needle byla priserna..ale sobota se vydarila:-) byla jsme u babicky(po jaky dobe) a jako jedinny me prekvapily.. od tech bych to fakt necekala.. dala jsem jim oznameni a oni uplne brecely radosti a vsechno semnou probiraly:-) a tatka se sam od sebe zeptal jaky budu mit saty! tak to jsem cucela.. na to s eme neptala ani mama...a taky uronil slzu... muj táta.. neuveritelny.. toho nezlomi vubec nic..tak to me potesilo snad nejvic.. jinak je jisty ze vyjizdim od babicky :-S je to sice na prd.. ale uz nejak zacinam na tu svatbu kaslat:-/uz je mi to jedno.. a taky mimo tema.. tatulda mi baracek schvalil(coz jsem taky cucela, asi ho tam neco kouslo nebo co ja vim:-D) no a se vsim mi pomuze a poradil..takze mam super radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááá tak ja jsem fakt naivní a uplne "jednoduchá" .. ted mi psala arti... prej saty opravdu ODESLALI v pátek a dneska poslou cislo zásilky... juj =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: vážně? No tak to by bylo super!!!!!Hlavně ať pošlou číslo zásilky!!!! S taťkou je to bezva! Jinak já zase budu vyjíždět normálně od nás. Jelikož naši bydlí v paneláku na sídlišti tak by to bylo fakt komplikovaný, my bydlíme krásně na kraji města, takže pohodička. Je fakt, že to bude pohodlnější a jelikož už máme Kubíka tak se asi ani nehodí abych spala před svatbou u rodičů :-) Jinak čekám na vyjádření koordinátorky na kolikátou hodinu tedy přesuneme obřad..
Odpovědět
Profilova fotka
bylo by to super , jen doufam ze to je pravda... nejak tomu uz neverim :-N porad nevis na jakou hodinu? to uz je ale docela doba..to bych ji trosku popohnala:-) Nám v pátek prisel manzovo prsten.. tak dneska pro neho jdeme na postu.. uz se silene tesim:-) hlavne aby mu byl:-)) no tatka, ja jsem z neho uplne nadsena.. da se rict ze na nas celej zivot "kaslal" (no proste drel a vydelaval a s nama si nehral ptz na nas nebyl cas) a to ze ho neco o me zajima me uplne slozilo.. na to nejsem zvyklá:-) ale jak to rekl tak jsem se hned rozbrecela..tak to bude asi pekne urvana svatba:-D:-D je zajimavy jak si s maminou vymenily role.. tatka se ptá dokonce ho to i dojalo a mamce je to "uplne jedno" (prehanim, jen me zna a vi ze mam vse zarizeny takze se na nic neptá):-)) no to od babicky me mrzi.. je tam spatny pristup na auta.. o 80% se stizi muj plan "utajení" a hlavne pro mamku je to tam absolutne nepratelský uzemí.. takze taky na prd:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale určitě to dobře dopadne s odjezdem. se šatama tě chápu že už tomu nevěříš no.... A tu hodinu pořád nevím, teď sem jí zase psala...
Odpovědět
Profilova fotka
pr...ele...TOHLE UZ FAKT NENI NORMALNI:-( ja se snad rozbrecim:-// JA FAKT nemuzu mit nic normalne a v klidu... Tak arti napsala ze je sice poslaly ale ze nejaka slecna si objednala ctvery saty ptz je tehotna ze si je vybere az dorazi... no a vtip? ze je ten balík asi poslal vsechny k ní... i ty moje.. do háje, tohle uz neni normalni.. no a ted bude na pani, jestli mi je laskave preposle.. jak je mi jasny tak urcite ty se ji budou libit nejvic(aby ne kdyz byly na asapa pekne drahý) no a bude po prdeli.. ale to ti rikam.. to si tam dojedu osobne a ta mi je hezky rychle vydá ]-( ]-( boze ja jsem fakt hotová.. to je jednání..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Alka ty máš tedy zážitky, vůbec ti ty nervy nezávidim. Stejně bych se ještě neradovala, přeci jen jejich jednání je opravdu děs, takže ani já bych jim už nevěřila. Příští víkend by mělo být až 18°C, takže se holky máme alespoň na co těšit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tomu taky neverim... ty jejich kecy.. to uz rikaji takovou dobu.. ja myslim ze hezky bude az v dubnu... no tak kdyz uz napsaly tohle tak si fakt myslim ze je odeslaly.. ale bohzel si taky myslim ze k ní... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime.. hlavne ze uz budou v cr.. tady uz se dá dojet autem :-| a co vy holky.. taky stagnujete aq nebo neco resite?:-) ja se tesim dneska na ten prsten:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ted vůbec nic neřeším...ted nic kupovat nebudu. Počkám si až na léto, až budou mít nějké nevěsty po svatbách a budou svou výzdobu a doplňky rozprodávat :-D třeba se něco hezkého sežene...Všechno už je zařízené...jen mě v nejbližší době čeká zkouška účesu, líčení a schůzka s kameramanem a fotografkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samy hezky veci:-)) to je taky chytrý:-) ja uz taky nechci nic kupovat:-) uz mam vse... taky me nenapadlo co stim potom.. to asi prodám:-) uvidime:-)mozna ze bych to mohla odprodat bechyni, aby mely vic barvicek:-D no u nas je taky stop stav:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tedy na výzdobu asi taky nechci nic kupovat :-( Panskou by měli vzdobit oni a na večer mám toho dost...takže spíš nějaké doplňky...Já to asi po svtabě prodám...něco si třeba nechám na památku a nebo předámm svědkyni až bude mít taky svatbu :-) V dubnu plánujeme výlet do Plzně na prstýnky, tak se moc těšim, už aby byly doma...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
thyjo oni nam dstrihly net... tak jeste ze uz ted jde... na ty ocelový?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už sem zase tu. Alka: to s těma šatama je for? jakože by cizí šaty poslaly jedný ženský ať si vybere??? to by takhle mohl dělat každý ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nn petu ona si objednala 4saty který si taky zaplatila.. no a jak jich ma hodne tak ty moje mooozna pridaly k tem jejim..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo takhle...ale proč myslíš, že je přidaly k těm jejím. Snad to nejsou úplný debi...é ne? to bys už měla sakra smůlu
Odpovědět
Profilova fotka
no arti mi to psala... ze poslaly fotku tech jejich satu a mezitim byly zarazený mý a ze napsaly ze objednavka byla odeslana.. no a arti ze se boji ze to daly do jednoho baliku ze to jsou vsechny ty jeji... no prej nemam plasit...ale tak to jde asi dost tezko kdyz po 5ti mesicich je konecne odeslou a jeste k tomu s zenskou která má 4saty jen pro sebe.. jestli to zkazily tak me fakt klepne:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no to já bych už šílela!!!! no ale tak pokud by je tedy poslaly k ní, tak se to zjistí podle čísla balíku a prostě je paní bude muset poslat dál...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj z titanu... a přeposlala ti Arti alespoň fotku těch šatů? abys viděla jak je ušili a měla jistotu že jsou opravdu hototvé... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda bude muset.. arti má její adresu, takze si pro ne klidne osobne dojedu... no na cislo baliku opet cekám a opet nic..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo markét má pravdu, pokud Arti poslal fotku tak ať ti jí aspoň pošle...
Odpovědět
Profilova fotka
ne oni posilaly jen obrazky ty co jsme jim je posilaly my.. oni to nikdy nefotily
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pěkně naprd...bych jim řekla at je aspoň vyfotí než je pošlou, abys měla představu jak to vůbec zvládli...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to asap nikdy nedelal ani kdyz jsme je o to zádala.. v celý historii to nikdy neudelal.. ale o nejakou fotku mi nejde.. ted resim spis jestli to dorazi me a nebo jí a jak to z ní popr. dostat:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak pokud je normální tak šaty odevzdá bez problémů...Pokud ne tak asi opravdu nezbyde než si pro ně dojet. Ale poznáš to podle toho podacího čísla až ho pošlou.
Odpovědět
Profilova fotka
no stejne kdyz ho v patek odeslaly tak to je stejne divny ze to cislo neposlaly hned v patek.. a dneska tam za 2hodiny prestavaji pracovat..tak si tak nejak myslim ze uz dneska cislo nebude.. spis nez to odeslou ze mi zazvoni kuryr u dverí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: myslím že namá důvod si je nechávat. jen si myslím že by to měli řešit oni, popř. Arti, tvoje chyba to nebyla...si to klidně pošlou jinam a vůbec to neřešej, to se mi moc nelíbí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no taky je mi divný, že Arti nenapsali číslo rovnou když jí posílají obrázky šatů....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ted Alka, ty máš mega pech.... víš alespoň z jakého města je paní?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: vid, vždyt jí to museli napsat :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?