Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja taky nemám žádný oblíbený kadeřnictví,ted jsem zacala chodit za kamaradem do Studia21 a kdybych nešla k němu, tak zkusím v Mladým salon Matrix, byla jsme se tam jednou podívat a holky vypadali moc sympaticky, mladý, myslim, že by mohli být nápaditý,ale zkušenosti nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: až teď sem si všimla čokoládek a jsou nádherné!!!!
Odpovědět
edith: a má to studio nějaký webovky? a jak jsi spokojená? třeba bych se objednala k tomu tvýmu kamarádovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: nevím jestli jsme to už neřešily, ale odkud budete mít prstýnky a na kolik vás vyjdou jestli se můžu zeptat? a jaká šíře?
Odpovědět
pellu: už jsem to psala, ale nevadi, rada to napisu znovu - mame je uz doma, nechali jsme je vyrobit v Safine (staci dat Safina.cz). Koupili jsme je ve Vestci u Prahy a vysly nas oba na 7300 i s rytinou a byly hotove za 14 dni. jen mam je bez kaminku, chtela jsem, aby byly stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
hrana: omlouvám se...já taky chci bez kamínku. Jsou právě moc hezké
Odpovědět
pellu: neomlouvej se, to je v pohode, ja se taky tady vzdycky ptam na jedno a to samy :-D :-D :-D ale myslim, ze nemaji pobocku na jihu - ale koukni na webovky, jsou, myslim, v Plzni, v tom Vestci (kousek od Prahy), Praze, pak na severu Cech a na Morave... ale pani v obchode byla moc mila...
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, diky moc za pochvalu :-D hranata, webovky asi nemaji, sídlí v Nový ulici, zvenku to nevypadá nic moc,ale uvnitř jsou moc šikovní. Nechci ti kamarada doporucovat, jelikoz je v oboru snad jen jeden rok a ja jsem do nej vlozila svou duveru a zatim nevim co mi na hlave vytvori, takze si myslim ze bude lepsi kdyz pujdes spis na jistotu - vedouci se jmenuje Milan Kotlár a je šikulka(pokud ti nevadi že je tmavší pleti a mám podezření na jeho orientaci) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
edith: vubec mi nevadi :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak az budu na jihu, tak se k nemu zkusim objednat a uvidim, to je skoda, ze nemaji webovky... a kde se budes nechat cesat a licit ty? tady?
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: už sem si vzpoměla, nechtěla jsem po tobě náhodou reálnou fotku prstýnků?? a pořád nic :-D koukala jsem, že nemají pobočku na jihu. Holky já bych tak moc chtěla mít penízky abychom mohli jít vybrat prstýnky. Takhle pořád jenom koukám na netu a nic z toho ;-(
Odpovědět
pellu: jooo? ty brdo, tak to jsem asi nechytla :-) tak ja je zitra vyfotim a pak je se sem hodim.
Odpovědět
pellu: vubec se tim netrap, ja zase zbesile hledala restauraci a penzion, a protoze jezdime na jih tak jednou za 3 tydny, tak to taky nejde... ted jsme ale na dobre ceste, jen majitel restaurace chce osobni schuzku, na muj zvydavy mail moc neodpovedel, coz by me uplne kleplo... nechapu, ze lide v dnesni dobe nekomunikuji po internetu.. ja chapu, ze se musime dohodnout osobne, ale na zakladni otazky by mohl snad odpovedet... :-) a z pezionu se jeste neozvali, ale porad si rikam, ze jsme na dobre ceste :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cesat se necham tady u toho kamarada a licit u kamaradky, otevrela si kosmeticky salon a taky v ni vkladam duveru,jelikoz vzdycky kdyz ji vidim tak je vkusne oblecena i nalicena, presne to co se mi libi,takze si myslim ze nemuze nic zkazit :-D www.kosmetickysalonjarmila.wbs.cz Jinak k tomu Milanovi je potřeba se objednat tak tři týdny dopředu
Odpovědět
edith: vypada dobre:-) tak holky, dobrou!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou dobrou, taky jdu na kutě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - tak vas zase zdravim :) vcera mi dosla cervena stuha tak jsem to ve 3 rano zabalila hahaha S tema kadernikama a vizazist(k)ama je to slozity - ja mam stesti, ze jsem videla hodne prace vizazistky/kadernice, co jsem si vybrala - dela makeup pro modelling
Odpovědět
lenkaz: ahoj, tak šup sem s jejím kontaktem :-) ne, fakt, kdybys měla nějakou supr, která by byla ochotná líčit nejen tebe, tak mi, prosím, pošli na ní kontakt :-) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyy:-)
Odpovědět
ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
holky, jak budete děkovat rodičům?
Odpovědět
Profilova fotka
hranatakrakatice: ta moje vizazistka je v Humpolci - to ti asi moc nepomuze, ze jo?! Jo, rodicum asi nijak dekovat nebudeme - teda vubec me to nenapadlo - jeste to mozna budeme muset zvazit Holky - dneska jsem v jednom obchodu objevila hotovy maslicky - jsou teda na scrapbooking - ale budou to super vyvazky - jenom k nim pridam myrtu a je to hotovy - jo a zadny spendliky maji na rubovy strane dve samolepky (doprostred myrta a vyrizeno) zitra koupim jeste 5 baleni a je to z krku - jsou v albumu "ready" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranatice, my jim dáme každý dort ve tvaru srdíčka :-D a ještě jsem se chtěla zeptat, kde budete shánět myrtu? v nějakém zahradnictví?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer:-)
Odpovědět
to pellu: vyfotila jsem prstynek, ale nejde mi to sem nahrat, protoze je moc velky a ja nemam v pc ted nainstalovany photoshop, abych to zmensila... :-S tak, prosim, vydrz nebo mi posli do ip mail a ja ti ho poslu skrz mail :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kráásne rano(i kdyz uprimne ja jsem zas nasr...á kdyz vstanu a je znova napadaný cerství snih ]-( ) jinak co saty- opet nic.. zacinam to vzdavat a porozhlizim se uz po jinych satech... koukam tady na bazar a mam tam dvoje adepty...tak uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jo ten sníh je hnusnej!!! a jakej foukal vítr o víkendu, to byl taky hnus. Snad už to bude jen lepší!!! A co se týče šatů tak je mi to fakt líto, ale třeba ještě...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?