Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a proč vám nedoporučoval titan a zlato, když jej sám nabízí? nebo to vám řikal zase někdo jiný ? :-S
Odpovědět
to byl někdo jiný... on naopak myslím že i nabízí doživotní záruku... jiný zlatník nám řekl, že tím, že to není slité, ale jen slepené, tak se v těch drážkách mezi tím usazuje špína...
Odpovědět
Profilova fotka
to je asi názor od názoru. já vůbec necítím prst, jak sem jela tou kuličkou na myši :-) má tedy opravdu velký výběr, asi bych se taky pro nějaký rozhodla. uvidím, bud zvolím jeho nebo Kubíka...
Odpovědět
asi jo, ono nám bylo nakonec celkem jedno co budeme na tom prstu mít, na šperky si tak moc nepotrpíme, za ty peníze už bych mohla mít nový snowboard nebo postel do ložnice :-) Podmínka bylo, aby se to přítelovi moc nelesklo. Ale nosit je budeme oba dva, to jo. Na kubíka jsou tu super ohlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás právě taky ne a za ty peníze si raději pořídíme něco jiného.stačí mi když tam bude rytina, aby bylo poznat že je svatební a je to :-) Ten Kubík mi přijde, že ty prstýnky má ještě levnější, ale zase ne moc velkej výběr, jako Bém. A do Prahy jezdíme poměrně často, takže by to bylo jednodušší. Do Plzně rozhodně cestu nemáme :-|
Odpovědět
Já si na netu u Kubíka právě taky nevybrala, a chtěli jsme je vidět na živo,takže u nás to bylo jasný. Jojo, rytinu máme taky a stačí to.
Odpovědět
Profilova fotka
tak alespon někdo má stejný názor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoooolkyyyyy- dojdu domu a hned mi prijde sms ze prsten prave odeslaly.. juhůůů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: co jsi rikala ze je kombinace podobna bilymu zlatu? titan a stribro nebo ocel a stribro? a Rydl mi udela jakykoli prstynky v tyhle kombinaci nebo jen ve zlate?
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze rydl ti udela jen zlato /stribro.. ocel urco nemá... ale to se zeptej jeho
Odpovědět
Profilova fotka
napsala jsem email, ale taky si myslim ze to nevyrobi.
Odpovědět
Kdybych měla seřadit od nejsvětlejší po nejtmavší... tak stříbro,ocel, bílé zlato, titan.Ten titan je opravdu tmavší, nejlépe v něm vynikne stříbro, to úplně svítí, ale to je zase nejměkčí a rychleji se poškrábe. Bílé zlato s titanem ladí, je jen o něco světlejší, a ocel v titanu je něco mezi tím. Rozdíl mezi zlatem a stříbrem v titanu je dost vidět tady - 4. a 5. odspoda - stejný prsten, jednou se stříbrem, jednou ze zlatem. http://www.beem.cz/snubni-prsteny-prs... A taky myslím, že rýdl ocel ani titan nedělá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krááásníéé rááno
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak se máte?já jsem naštvaná, to je tak protivnej chlap, neni schpopnej si nic udělat sám, prostě všechno za něj dělám já...ted jsem dostala vynadáno, proč mu nefunguje mejl...myslím toho druhýho šéfa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky miso:-) si rikam kdo:-) nj, to ti verim ze to je na prd.. me tu zas oxiduje carodejnice a ja uz jsem z ni docela hotová... dokonce jsem ted zacla premyslet ze dám vypoved a pujdu nekde na svy triko... pekne si udelat salon(proto to tak zeru, je to muj konicek)..vsechno jsem mela behem 5ti minut vymysleny.. ooo... nj tak ted zase tvrdej pád na zem..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alkkapinka: já tady asi nevydržím tak dlouho jak sem si myslela, to nejde s ním...ráno jsem přišla říkala sem si je pátek, tak to vydžím, a on přijde a nasere mě hned ....skoro nepozdraví..všechno za něj děláš...no děs.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je asi dvojce ty carodejnice tady.. ta jen prode a uz jsem nasrana.. uplne silene me deptá, ale co vsechno si vymysli... sedime vedle sebe.. kopirka je od nas obou 4metry a ona prijde hodi mi papir na klavesnici na ktery pisu(nejlepe) a rekne prosimte tohle mi okopiruj jo? no proste nezáájem, jsem tu ten nejnizsi clovek, ona nic nedela já to delam za ni a pak se mým prezentuje.. fakt.. kazdy den chodim uplne napruzena.. takhel vytocit me dokaze jen ona.. chjo.. jsem z ni vyrizena.. j sem rikala ze do svatby budu sedá.. nehlede na to ze to je sektářka a ze s emi jemne ale jiste snazi vymyvat mozek..no priserny.. kazdy den si hledma jinou praci, ale ted je to tak na prd:-(( dneska jsem sla do prace a videla jsem jeden doookonalej volnej prostor.. nadhera.. pro salon idealni a dokonaly.. hned se mi to v hlave zaclo ujasnovat.. tady fakt byt nechci... nejen ze tak do pul roku zkrachujem:-((
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka:. je to na prd s prací, to máš pravdu, jo jo taková myšle :-) nka na salon vid...to by bylo něco tam pučuvat ty šaty nebo prodávat...jo je to taková pěkná práce, a tohle ne...obvolala jsem ty lidi a najednou když sem jim poslala tu adresu já tak mejly přišly, je to zvláštní, kdo ví co jim dával debil jeden. už když ho vidím v těch dveřích....tak zuřím.
Odpovědět
Profilova fotka
naštěstí jede pryč tak jsem ráda, konečně pozitivní zpráva, sehnala jsem ty růžičky v tmavší barvě, ve dvořákovi je prodejna ambrozia a tam jim dováží čokoládové růže ale barevné, a ty my zkusili zavolat do té firmy odkud je berou a oni mi je udělají tak jsem ráda....marcipán nemusím tak aspon budou z čokolády.
Odpovědět
Profilova fotka
taky te "lituju" to chce fakt mit "mlhu"...kdyz nekam prijde nevidet ho, kdyz neco mele, neposlouchat hoo.. tak uz studuju rady jak zacit s podnikanim... tohle je takovej muj sen uz asi 4roky :-N ale porad jsem , no jak to rict, no posrana strachy ze do mesice zkrachuju.. tak jsem se nikdy nedokopala...:-( fakt az tatka pritahne(ostrilenej podnikatel) tak bych to snim asi probrala... on je hodne negativista tak jsem zvedava co mi na to rekne.. ja myslim ze kdybych sehnala nejaky kapital, a nebo nejakyho spolecnika tak by to bylo fajn.. ten prostor pronajimaji tak za 50tis mesicne.. to mi prijde hrozna řacha.. žiš ta snehová vanice??? no to si delá srandu??wááuu nevidim na metr z okna
Odpovědět
Profilova fotka
říkali to v rádiu že v čn sněží..ale až tak.... jo je to drahý to podnikání...sehnat dobrej prostor, kde by se neplatilo tolik nájem nebo tak vid
Odpovědět
Profilova fotka
no tohle je luxusni prostor.. primo ve stredu mesta.. prosklenej.. dvoupatrovej , tocity schody.. hm hm to by bylo mistecko.. ale jak rikam nejdriv se to musi poradne priparavit, takze si myslim ze jestli do podnikani fakt pujdu tak za dva 3roky..ale taky si rikam co stim... jestli budu chtit mimco tak je to uplne zabity vsechno.. a to mimco chci.. tak si asi delam zbytecny nadeje.. fakt si je sehnala? no to je super:.-) a ta cokolada je fakt lepsi nez marcipan:-) taky nemam rada marcipan:-) no vanice uz je lepsi.. uz jen huste snezi, to byl asi takovej ten prvni proud jak se to sem priritilo
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ty to mas za chvilicku!:-) to je parada:-) a to mas na cerveny lhote?:-) to uz se tesim na fotecky:-) ja jsem si rekla ze se svatbou ted dam pokoj- pauzu.. nejsou penize , vse je vymyslené..takze bude pokoj:-) brezen bude hodne nárocnej financne, tak zase az v dubnu budu moc zarizovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju dobré ráno :-) Měla bych tu uklidit, ale vůbec se mi nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
tak neuklizej:-)) ja mam doma taky bordel tak dneska bych stim fakt chtela zahybat...ale prijde mi ze to je prostor kterej bude porad vypadat jako neuklizenej:-/
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka, alkapinka holky jsme na tom stejně taky celej týden uklízím a nedostala, tak snad dneska
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já musím, ale ještě to chvilku počká, je tu strašnej bordel... Včera sme byly s mamkou ve městě a byly jsme se podívat do jednoho zlatnictví tady u nás a docela se mi tam líbily prstýnky a byly za dobrou cenu, jeden tak kolem 3500-4000kč. Samozřejmě měli i dražší, ale v týhle cenový relaci bych si vybrala.
Odpovědět
Profilova fotka
no a me je o to vic trpane ze chodim domu v 6-7 manzel je doma, ja prijdu vyrizena jen uvarim a bordel tam stále pribyva, zvlast kdyz on je celou dobu doma.. sileny.. to uz chci dat vsechno do kupy.. nj chybi nam tam jedna srkin a to je hodne znát...
Odpovědět
Profilova fotka
no ale právě si v práci, co já když sem doma a nejsem schopná to uklidit
Odpovědět
Profilova fotka
ty si ale zase v plném nasazení:-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?