Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
janek: tombolu zatim nemam, ale uvazovala jsem o ni. ja bych dala ceny po jedny a namíchala tak 3:1. Nevím kolik máš cen a kolik svatebčanů, zase aby se to všechno prodalo
Odpovědět
Janek83: 100 cen? A tos i vymýšlela nebos někde našla 100 nápadů? My jí nakonec taky plánujeme, chceme aby vyšel v průměru1 dárek na člověka, takže tak 60 věcí. Ale s těma lístkama taky nevíme... Jestli prodat nebo rozdat, a jestli tolik lístků kolik cen... Zase 100 cen (i těch 60) zabere hrozně moc času než se rozdá... nevím, jestli to bude hosty tak dlouho bavit...
Odpovědět
Profilova fotka
jo ty si chtela na ty prsteny? tak to je uplne nekde jinde:-) nejaky zlatnictvi stoch... ja tombolu vubec nemam, jsem absolutne proti a nebyt beremka tak ani nevim ze se nejaka tombola na SVATBACH dela... prijde mi to takovy maturacky na svatbe to nema moc co delat..ale to je muj nazor:-) jinak edith myslim ze me zabije a da mi prednasku.. s nicim jinym tam ani nejedu:-) aspon se ho zeptam na ty veci co mi tam napsal.. a na tu RYZI kdyz je tak spatna proc ji tam mam,,,
Odpovědět
Tak my tombolu taky původně neplánovali, ale teď jsme byly na oslavě narozenin a tam měla tombola ohromný úspěch... Tak proč ne na svatbu... Navíc my nebudeme dělat žádné jiné tradice typu vybírání do střevíců a dražení podvazku, tak by to byla šance dostat nějaké peníze :-D Na těch narozkách se prodával1 lístek za 20 a za stovku 6. A prodalo se jich mraky... A ceny byly typu sklenice oliv, okurek, modelína, med... spousta z toho se na místě snědlo a pak se rozjel ještě výměnný obchod...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ona asi neni spatna... mozna pro tebe trebas nejidealnejsi priloha? ja fakt nevim, sem zvedava co ti na to rekne. Ja jsem se pustila do zavazku, ze si budu delat v praci termosku zelenyho caje a povine vypiju ten litr.... je skvelej na procisteni a jednou jsem ho takhle popijela po vecerech a rekla bych ze jsem ze nej zhubla.
Odpovědět
Profilova fotka
no jako vydelání je to dobrý napad... ale kde vzit ty ceny? myslim ze pro zvyseni rozpoctu bych do toho sla.. preci jen, nebude se drazit nevesta...ale vybirat do strevice bych chtela, a prodavat podvazek taky... nonekde se ty penize vybrat musi... je jeste neco co by se dalo zpenezit?:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: tak ja jsem rikala pritelovi ze bych chtela aby se vybiralo do strevicku za tanec semnou a ten to absolutne zavrhl ze mu to prijde jako vydirani a ze kdo nepujde tancovat tak to bude vypadat ze nechce dat a podobne.... zkratka ze se mu na svatbe nelibi zadny vybirani penez, takze ja vubec nevim jestli by mi neco proslo ;-) muj nazor je, ze to je naposled co ti nekdo da penize jen tak a myslim ze kazdej da rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-D tak to me zase vsechny tyhle barevny caje zakazal.. zeleny cerny bilý.. muzu jen ovocný a to 0,5l - ale je fakt ze v lednu jsem to nedodrzela jelikoz jsme mely v praci porad silenou zimu a ohrejvat si teplou vodu fakt nezvladam(jako vypit):-D tkaze jsem mela vic caje.. no ja ji tam mam prave napsanou na obedy a na vecere.... Tak podle teh jeho testu jsem podvyzivena a chybi mi snad uplne vsechno hlavne pry vlaknina a bilkoviny( vlaknina je fakt tezka kdyz nemuzu chleby) tak uvidim eco mi rekne.. ho zavalim otazkama:-) no ja ani nevim jaka je tradice toho strevicku.. ja myslela ze se jen chodi a vybirá... neco takovyho... holky musim letet....mamka jede
Odpovědět
no vymysleli jsme i nasli tady na beremku, takze vlastne pul na pul, no kdyz to vezmu, tak 57 nalezenych, 43 vymyslenych :-D . Budeme mit tak 90 lidí. Jinak vybirat do strevicku atd nebudeme, ani unos nevesty, mysak me vykoupi za poradnou flasku konaku. A listky jsme premyslely, tak tech symbolickych 5 korun, nebo kdo da vic da vic
Odpovědět
Edith: tak my jsme právě taky proti vybírání peněz, že je to takové povinné... a s tím tancem máme stejný názor... navícmy asi nebudeme mít dostdůstojný prostor protanec :-) ale ta tombola se nám oběma zalíbila, že je taková víc dobrovolná... lístky nebudeme prodávat my, ale někdo z kamarádů, a přemýšleli jsme o tom, že budeme rozdávat každému jeden zdarma, a kdyby chtěli víc, tak za korunky... nechceme na tom přímo vydělat, spíš aby se lidi zabavili a aby nám ty peníze pokryli to, co dáme za dárky... plus třeba pár kaček navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my ještě nevím, jak vybrat nějakou krunku.tombola nespíš nebude, jelikož to chce zase někoho,kdo ji musí vydávat a je to spíš takový plesový. I když jsem někde četla ty nápada a zdálo se mi to fajn.takže se ještě uvidí...
Odpovědět
Profilova fotka
tady to nějak umřelo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mě se teda taky vybírání peněz od svatebčanů moc nelíbí. Dostaneme od nich dary a pak ještě budeme mít šraňk, tak z nich nechci tahat další prachy ještě na hostině. Přítel by rád vybírání do střevíčku, ale mě se nějak nechce sundavat botu z mojí zpocený nožky :-N Ale sestřenice měla na to zajímavou alternativu. Družba rozdal svatebčanům tikety na šťastných deset nebo něco takovýho, my jim zakšrtali nějaký čísla a přihodili peníze. No a oni si něco vsadili a něco nechali.
Odpovědět
Profilova fotka
alka je pryc a je tu mrtvo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pellu, no kde si celej den? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
měla sem tu návštěvu a teď sem přišla z města, byly jsme se svědkyní okouknout obleky tady v táboře a našly jsme jeden, kterej byl celej černej ale lesklej za 5200 vč. kalhot A taky sem objevila podprsenku, která mi dělá nějaký prsa..jenže stojí 1200kč. Tak sem si aspoň koupila slevněnou z 690kč na 200kč
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, tak to je super cena.... to je ta samodržící? 1200,- je dost. Ja když neseženu v obchodě, tak mám vyhlídlou na internetu za 400,- tak bych to asi riskla objenat. Oblek je taky za penkou cenu, je potreba si to vsechno projit a pak koupit nejhezci a nejlevnejsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:_) tak uz jsem chytra jako kniha zase:-) jeste aby mi to vydrzelo:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka: tak co rejze? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak jak jsi Laka včera pořídila? já jsem se konečně dokopala k tomu dát do alba nějaké věci, které již máme nakoupené. Jinak Pellu: my kupovali novej oblek oblek v Česlavě a stál vč.košile cca 5500,- ale nevím jakou máš o obleku představu. Co se týče podprsenky, tak tu mít nebudu. už takhle sotva v šatech dýchám :-D ještě podprsenku a umřu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky, tak jsem vás konečně dočetla, včera jsem nebyla na pc, tak jsem nemohla ani sem na beremese.cz, a jak se máte? přeju krásné ranko.
Odpovědět
Profilova fotka
edith ryze je naprosto v poradku.. jinak by mi ji tam nepsaly ;-) ale zjistila jsem ze jsme delala chybu hlavne vecer.. (vecer proste nestiham ty odestupy casovy a to je pry taky velky minus) ..treba k tv jsem milovala grep.. nu tak to je uplne spatne:-) tak se ho budu muset naucit jist do 15:00:-) a dalsi vychytavky:-) a ta cokolada jak na ni mam porad chut jak tehotna, tak to je prej to ze v tom jidelnicku neco nedoladily a ze mi tam nekde chybi cukry... a ze si mam koupit hodne procetni horkou a kdyz bude tahle silena chut tak si mam dat.. no jinak vysledky byly kataastrofalni ale to jsem tak nejak vedela:-) ted jdu do sebe.. bohuzel vcera jsem nestihla ten aerobic(prijely jsme po) tak aspon dneska tu zumbu..ale reknu ti.. jsem uplne vyrizena.. vcera jsme tam porad tapaly..a dneska jsem nebyla schopna dojit ani do prace..tak to bude asi mazec:-)) jinak krááásné ráno vsem.. dneska by mi mel prijit prsten ale vzhledem k tomu ze jeste nepsaly ze odesilaji tak nevim kde se stala chyba-- zvlast kdyz mi rikala ze prijde jeste driv nez je dnesni datum.. ze by stejne postizeni jako se satama? arti mi vcera psala ze prý do konce tydne odesilaji.. tak ted jestli maji konec tydne pátek a nebo nedeli.. ale to uz se nepo...:-)) ja uz se tak tesííím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
market to mas uz taky hodne veci:-) a krasných veci:-) kdepak jste vzaly to album? to je uzasny!:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak alespoň ti poradil co dál. Taky si myslím, že rýže nemůže být tak strašná. Já tenkrát držela dietu že jsem po 17:00 nic nejedla a taky to docela pomohlo. Začátky byly strašný ale pak si člověk zvykl. jenž zhruba za půl roku jsem to jednou porušila a už se to se mnou vezlo, takže jsem se na to vyprdla. alka: to album jsem koupila na aukru :) stálo cca 250,- Kč, je fakt moc pěkný a jsou k němu i kartičky na popisky :-D holky mám dotaz. nevíte kde by se dalo sehnat takový to razítko v tužce, kde jsou počáteční písmena jmen? viděla jsem to tu jednou u někoho v albu ale neuložila si jej :-( zřejmě někde v tiskárně co...že bych si třeba nechala udělat PM a datum svatby a to bych tiskala na obálky jako takovouu pečeť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaarrkkeettkkaaaa: dobrý nápad, aporadím ti, kde to sehnat. bude to vypadat dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
market no ja koupila za hrisny penize alba(uz je mam pro vsechny-pro maminky a pro babicky ve formatu A5) no a tech velkych jsem vzala 3ks..(2rodice a 1 nám) no ale nepsaly tam moc podrobne..jako je náááádherný, ale kdyz jsem ho otevrela tak me malem kleplo.. je to takovy to na format fotek 9x13 a zasunovací!!! takze na ty rozevrený dvoj strane se vejdou 4fotky a jeste jakoby "na lezato" tak jsme myslela ze me klepne..takze pro nás schánim nejaky jiny.. libi s emi to samolepící, nebo do tech růžků:-)..tak hledám a porad nic nenacházím... tak razitka se daji sehnat tam kde vyrabeji razitka ne? ze tam budou dve pismenka tak to bude levný:-) a na nejakych webech svatebnich jsem to taky videla.. ale to fakt netusim kde.. sama porad hledam tu stuhu kde jsem ji sehnala..:-(( jéé PM jsou ted moje iniciály:-)) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to něco, tohle zasunovací není. já právě zatim koupila jen 1nám a po svatbě se kdyžtak koupí jiný. Mám obavy, aby nám ho někdo nedal a pak jich budeme mít plno, takže raději počkám. Stejně než budou fotky po svatbě bude trvat takže se nějaké sežene. tohle je na 10x15. zkusim se někde v Táboře mrknout na ty razítka.Každopádně kdyby někdo o něčem věděl nebo našel, písněte, budu ráda. Včera jsme byli v Budějkách, tak jsem koupila ještě nějaký krabičky v makru a už jich mám snad dostatečně :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak botky pro manžílka jsou fakt krásný, ale ted musíš opravdu sehnat nějaký stříbrný oblek nebo světlý. Ale ten bílej si myslím, že k těm tvým šatům moc nepůjde :-| zase abyste byli trochu sladěný...
Odpovědět
Profilova fotka
market tak ze bude svetly oblek je 100% ted jen jestli bílá / krem/ stribrnej.. me by se teda nejvic asi libil ten stribrnej:-) jelikoz mam za lubem mu koupit bilou kravatu(koupila jsem mu delux kravatu zlatou.. ale jak to tak vypada, tak ji dostane muj tatka :-N .. jj taky to chci mit sladeny.. no s bilym jsem se tak nejak uz rozloucila.. k tem sampan satum to bylo fakt priserny.. tak co potom zlutá...:-( no koncem brezna jedem do toho plus city tak se tesim:-) veru sebou i tatku, tak doufam ze si tam taky vybere nejakej peknej, taky ma prdlacku:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?