Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak me taky prosím:-) Alkapinka@seznam.cz
Odpovědět
odeslano :-)
Odpovědět
Alka: taky odeslano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dekujiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
wááu teda ty luxusni zavoje jsou naadherný!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky: nikerlova@seznam.cz :-D :-D :-D díky
Odpovědět
Profilova fotka
holky co myslite..jak by vypadalo "blbe" ze by mel manzel stribrnej oblek tyrkys kosily a bilou kravatu a bily boty? me to prijde uplne luxusni:-) ale nechci aby byl za klauna:-) a nebo myslite ze by nebylo blby mit bílý oblek k tem mým žlutým satum? kdyz jsme to zkousely k sampan tak to vypadalo priserne... jo a vcera jak ty boty prisly.. jsou uuzasny:-) bilý, moc nejetý, a dokonce mu i jsou :-)) ale jak maji tu spicku tak ma nohu hrozne dlouhou.. prskal ze na ty noze s emu nelibi, ale na svatbu to prej bude stacit:-)(pak je dame mymu tatkovi):-))
Odpovědět
Profilova fotka
janek: děkuji jdu mrknout :-| holky tak budu teta. Bráchy přítelkyně nám dneska přišla oznámit že je těhotná :-D tak přeci ejns e to po 7 měsících povedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super:-) a kolik ze jim je?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ty potahy by měly být půjčený. Ten samý kontakt mi psala Glumbi (viz str. asi 115) a psala, že to je půjčovný. Ale i tak je to supr cena. ;-)
Odpovědět
holky tak je to za cenu půjčovného ten potah, jinak mi posílá ještě dva katalogy, a provozovnu žádnou nemá
Odpovědět
Profilova fotka
janek tak ta cena i tak je v pohodě. a poslala ti nějaký bolerka? že bych mrkla...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market: jeeee, gratuluju že budeš tetička :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem nasla obchod kde je snad tuna vseho a cenove celkem dobrý:-) a maji tam i bolerka:-) nu takze jsem si kouopila prisavky na auto, vak na šaty, a krabicky na vysluzky.. super:-) mam radost:-) je tady v bazaru.. kuurnik..jsme chtela objednat i kravatu.. no to si pockam.. az na oblek.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. za hodinku jedu..
Odpovědět
market: jj, ted mi poslala jeste jeden, kde je par bolerek a i ten potah
Odpovědět
Profilova fotka
alka: posli do IP adresu prosím :-D jedes za tim Havlíčkem? a on je Jihočech?
Odpovědět
market: tak jsem ti to poslala
Odpovědět
Profilova fotka
jj jedu za nim, nn je z prahy... jedu do praglu:-) na otocku opet:-) ten benzin uz me taky vysel na poradny penize:-/
Odpovědět
Profilova fotka
janek: taky sem tý ewulii psala ohledně těch potahů na židle, je to půjčovný ta 20kč za ks, ale chce vratnou zálohu 100kč na kus. já je mám za 30kč
Odpovědět
Janek83: prosím prosím taky poslat na adlenkaZAVINÁČcentrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik.. tak ted jsem nasla uplne deluxe prsteny.. ty s emi teda hooodne libi... :-x
Odpovědět
pellu: no vidíš tohle mi ani nenapsala, tak já potahy nesháním, co jsem koukala na Stekl, tak tam maji satenovy a kdyz mit nebudou, tak ozdobim zidle jen masli
Odpovědět
adleen: je to poslany
Odpovědět
adleen: poslala jsem ti to na 2x, blbne seznam
Odpovědět
alka: posli do ip link
Odpovědět
Profilova fotka
mas to tam
Odpovědět
Profilova fotka
alka: děkuji :-D :-D jsem zvedava co ti Havlíček řekne
Odpovědět
jj dik, jen jsem ty prsteny nenasla :-D
Odpovědět
holky, jak to mate s tombolou?mam 100 cen, ale nevím kolik udelat listku, jestli ty ceny dat nejaky po dvou ci trech nebo jen po jednom
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?