Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
danuš: já taky. teď nejsou penízky, takže jen čekám na šatičky. pak objednám výzdobu a musíme sehnat oblek petrovi
Odpovědět
Profilova fotka
jinak s tou školou... mě bakalář ještě bavil, ale ted na magistrovi... už je to fakt úmorný... už abych to měla za sebou... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já hlavně nemám ted vůbec čas (skrz tu školu)... jirkovi jsme koupili oblek minulý týden v marks and spencer za 4 tis. a fakt je dobrej... tak jen takový tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? a kde je mark and spencer? my právě potřebujeme oblek koupit za dobře :-) no mě ta škola nebaví vůbec, ať už to byla střední nebo teď. závidím ti, že už mám bc. za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
marks and spencer je v jihalvě a v budějkách, my ho koupili tady v brně... a líbí se mi, je takový lehoučký... navíc tam mají i celkem dobré košile z čisté bavlny (já kupovala 2 za 900)
Odpovědět
Profilova fotka
jj Pellulli.... marks and spencer je v ČB a pak vím že v Praze a ty jsou o dost větší než u nás. z Tábora je určo lepší vyrazit do Prahy třeba na Chodov
Odpovědět
Profilova fotka
pell mě to celkem překvapilo, že to jirkovi fakt sedělo... a za tu cenu taky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a danuš do kdy myslíš že budou mít nějaké slevy? sjeli bychom tedy na chodov, tam jsme za chvilku...a kdybyste měli cestu v budějkách někdo tak mi tam můžete na ty slevy mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím... my tam byli před týdnem... a bez té slevy stál 5 a půl, to si myslím, že pořád celkem jde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krááásné ráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mark spencer je tady v cb..ale kde? taky jsem rikala ze se tam pujdeme podivat, ale co jsem tak obchazela mesto tak jsem to nenasla:-) holky vcera kdyz jsem dorazila domu tak tam byly boticky pro manzilka.. teeeda, vypadaji fakt luxusne:-) mam je nafocený ale bohuzel doma.. takze bud vecer a nebo zitra... a taky jsem si konecne sedla a udelala serpy na auta:-) jsou uplne obycejny ale docela se mi to povedlo.. ze zbytku co se mi mely puvodne sit saty tak mi tam zbyl stribrny leskly tyl.. tak z toho jsem si udelala serpu na svý auto... do V jeste to trosku vytunim a pak tam dokoupime nejakou kytku a bude hotovo:-) asi to bude divocina jelikoz jsem ty šerpy delala "baj oko" takze to doufam na ty auta bude sedet:-) ale vypada to celkem hezky:-) taky mam nafoceno, ale taky az vecer:-)
Odpovědět
Ahojky holky, teď se mi ozvala pani z Ewulie, že dělají potahy na židle za 20 kč jeden
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janek a ewulie je nejaky salon? a to je pujcovny a nebo prodej?:-)to by bylo fajn a je to celopotah?? nebo jen masle?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka: teda ty jsi se na to vrhla... jsem zvědavá na foto já včera udělala první fyzickou čokoládku a vypadá super.... až je udělám všechny, tak dám do alba fotky. Marks a spencer je v ČB v tý ulici když pokracujes dál z Lanovky na náměstí, jak je tam italská zmrzlina. Nevím jak se ta ulice jmenuje (pokud ho tedy nepřestěhovali)
Odpovědět
Profilova fotka
janek: to je super cena :-o :-D ja mam za 30,-
Odpovědět
Profilova fotka
edith, tak ja se vcera nudila a ty role se mi tam valely..porad jsme pres to padala.. tak manza si zabavil pc, tak jsem se do toho dala.. rada delam neco manualniho pri televizi:-) nebylo to tak tezky...z jedny role udelat 3 ks... a ty jen zamotat na koncich:-d prakticky za pul hodky to bylo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem chtela je vytunit... dat tam na to krepák.. myslite ze krepak to vydrzi? tu jizdu autem? byly by to jenom "fáborky":-) aháá tak tu mam primo tady pred prací:-D:-D tak to se tam zitra kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: kdyz nebude prstet,tak to vydrzi :-D :-D :-D holky chci koupit pritelovi k narozkam, mimo jine, spolecnou jmenovku na dvere. Přítel má přezdívku Mikeš a trošku to vychází z jeho příjmení a nevím jeslti na jmenovku napsat Mikátovi nebo Mikešovi, popřípadě Mikešů. Bydlíme v bytě, takže na zvonku normálně bude Mikátovi, ale na dveřích si myslím že by klído mohla být ta přezdívka, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky alka: krepák bych moc nedoporučoval, jízdu by možná přežil, ale jestliže by jen trochu pršelo, tak se příšerně rozmoční a barví., potom by ses o to otřela a měla špinavý šaty. Ale pokud bude hezky, tak by to nemuselo být špatný. Já si na tohle všechno vyhrazuji ten víkend v dubnu, jak budou Velikonoce, tak to snad všechno zvládnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to nevim.. prezdivku bych tam asi nedavala.. max mikešovi:-) market, no jeslti bude prset tak bych to odmonotvala a nebo to tam nechala.. autu to snad nevadi ne?(vim ze silene barvy) a ja nevim jak bych se k tomu dostala.. jelikoz to bude jen na kapote a ja vylejzam ze zadu.. tkaze ohledne satu je to okej.. to spis jestli ostatni.. mam ho totiz doma z nejaky jiny akce a je presne tyrkysovej jak já potrebuju, tak bych ho vyuzila:-) nikdy jsem velikonoce neprozivala ale tentokrat se na ne nejak silene tesim:-) asi stárnu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith: já myslim, že Mikešovi, by tam klidně být mohlo :-D alka: jak myslíš, kyž se ti hodí i barevně, tak proč ne :-D , já se na Velikonoce taky těšim, protože budu mít většinu příprav za sebou a čekání před sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt to uz bude půl dubna- to uz bude skoro za chvliku:-) no to ja uz budu mit asi uz vse- co se tyce "zarizovani" v mých silách.. to uz budem asi jen setrit na hostinu... no, ted jsme uprimne docela v nejistote jestli ho tam dat a nebo nedat:-))
Odpovědět
oni šijou závoje, mají tady inzerci na beremku, včera jsem ji psala ohledně katalogu na závoj, tak mi dnes ráno odepsala, A psala, že kromě závojů dělají bolerka a štoly a šijou univerzální potahy na židle za 20 kus, myslím že to je prodej, se jí zeptám a dám hned vědět
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky za názor :-D ja Velikonoce nikdy moc neprožívám, spíš je super že je volný pondělí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je nejaky podezdreli.. jo tak to je tahle ewulie.. nu ty ja moc neduveruju :-N znam dve holky, ktery zaplatily a zavoj nikdy nedostaly.. komunikace nulova... no a znam 3 který to mely uplne v pohode..takze to je takovy 50 na 50...:-) tak ja bych usetrila 700 tak pro me by to bylo velice zajimavá nabidka:-) a pak bych je mohla prodat dál
Odpovědět
tak mám vybraný závoj, je suprovej. Mají tam plno nádherných :-)
Odpovědět
no uvidíme, já peníze předem posílat nebudu, to už si ho radši koupím v salonu, v tomhle jsem nedůvěřivá. V mailu jinak byla příjemná
Odpovědět
Profilova fotka
janek: tak dej nějaký kontakt nebo odkaz, ráda se mrknu, také závoj shánim...děkuji
Odpovědět
market, mohla bych ti to jedine poslat na mail, ona zadny stranky nema a katalogy mi poslala v priloze, je to v powerpointu
Odpovědět
Profilova fotka
o.k. takže mmaarrkkeettkkaaaa@seznam.cz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?