Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ona ale nama ani tu maturitu..nj ale maminka tam delá..tak ji pekne zaridila mistecko.. a ja prosla vyberovym rizenim(na stavebni urad) a predbehl me taky synator nejakyho znamyho:-/ takze ot je fakt na prd..:-(( jinak hooolky, zitra nebo ve ctvrtek mi prijde prstýnek!! jupíí ja uz se na nej tak tesim..sice jeste nepsaly coz je divny..ale na smlouve mam ze do 4.3. dorazi... tak snad to nebude jak se satama to by me trefilo
Odpovědět
Profilova fotka
Pellullinko - jen studuj. Ja uz jsem taky par let ze skoly (a z republiky) a minuly rok jsem zacla studovat Bc Business tady na NZ a podporuju kazdyho kdo to dela - preci jenom (a hlavne v Cechach) na tu vejsku na papire zamestnavatele hodne daj. Samozrejme, na druhou stranu, je to o schopnostech - videla jsem spoustu vysokoskolaku co byli k nepouzit v realnym zivote ...a naopak :) Kazdym svy, ze jo?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: chtela jsem napsat nema maturitu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu.. nj ja mam taky jen "nedulezity" známy...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: sestřenice má tatínka na městě v písku a říkala, že je to jenom o tom, že mohla dělat na sociálce na úřadě, že by samozřejmě výběrový řízení vypsali, ale předem by bylo jasný koho by vzali
Odpovědět
Profilova fotka
presne... taky jedna pani sla do duchodu a prejm tak si hlidejte vyvesku.. no tak tam chodim jak krypl 3mesice a to misto uz je dokonce mesic obsazeny.. amm pocit ze tady na to misto ani to vyberko nebylo..:-(proste des:-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky sakra!!!!celou dobu tu přemýšlím jak si dort a minizákusky nechám udělat v tom písku a teď mi došlo že budou mít prázdniny, takže to nikdo neudělá!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, pellu to je fakt pešek, to mi vubec taky nedošlo :-( a myslíš že tam přes léto nikdo není?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si chtela najmout z ucnaku tu obsluhu a taky mi napsal reditel ze to vyvesi jako letni brigadu ale ze stim ta skola nebude mit nic spolecnyho...:-( ta je zkus poptat
Odpovědět
holky, tak jsem to oznamko upravila, pismo prvni, vers druhy, je to v tom albu (2) jako poslední
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no mě právě taky ne, vůbec!!!Zkusím tam napsat
Odpovědět
Profilova fotka
janek: jojo takhle je to super!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janek, kdy mate vubec v planu dat oznameni do tisku? to uz mate za par :-D
Odpovědět
edithn: budem si je tisknout doma, takze to budem mit behem dne :-)
Odpovědět
pellu, dik, taky mi to prijde lepsi
Odpovědět
zensky, ted jsem si dala pul hodky ty zumby a reknu vam, ze mam dost, mam spocenej i zadek :-D
Odpovědět
vyrusil me tel, jinak bych cvicila dal, jsem se do toho zazrala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kam jste se vsechny podely?:-)
Odpovědět
ja jsem tuuuuuu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem tady porad :-D :-D :-D hledam levne helium, trosku se obavam ze nesezenu :-(
Odpovědět
ja jsem taky koukala po heliu ale pod litr za malou bombu
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem ochotna dat tak 500,- za tech 30 balonku.... ale to asi nesezenu :-|
Odpovědět
nejlevnejsi jsem videla 600 na 11 balonku
Odpovědět
holky ta zumba je bozi
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kolik z ty bomby bude balonku?ja se teda bez helia obejdu.. ale bylo by to fajn:-) no to je siiileny... jo? jde ti to? no tak to se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
pro tech 30 balonku to stoji normalne tak 1.000,- - 1.200,- ja se taky obejdu,ale libilo by se mi to
Odpovědět
to zalezi jakou bombu koupis, jak jsem psala, mala vyjde na tech 11 balonku no reknu ti, ze chvilkama nez se dostanes u kazdyho cviku do toho spravnyho pohybu, tak to byla prca, ale boli me z toho vsechno, to dvd ma hodinu a ctvrt, ja jsem shledla neco pres pul hodiny
Odpovědět
jj, nevyslo by to od nejaky firmy co ty balonky delaji, myslim ze Bory to ma
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: proc jsi to vlastne zrusila v tom Rondelu v JH?
Odpovědět
Profilova fotka
a nejde to koupit nekde u plynařů?:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?