Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
alka: jj, ve svatebnich satech to bude urco prca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tak skola by me znicila, nejsem studijni typ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu mam stejny predstavy:-))) janek tak to si minimalne hustá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: http://www.tanecniskola.cz/ tady určitě někoho seženete http://www.plaminek.cz/ http://www.pasion.cz/tango.htm v budějicích bude dost možností
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: velký obdiv jak tancuješ, já kdysi taky chodila na tancování a hrozně mě to bavilo, ale jak jsme se přestěhovali, tak se nikam nedokopu. musela bych dojíždětb a to se nikdy moc pak nechce :-( z těch 3jsi určitě nejlepší...a 2měsíce po porodu? vážně obdiv velikej...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: sakra, nevím proč sem ti dala odkazy na prahu :-p to poslední jsou ale budějice edithn: mě to taky ničí!!!!ale Petr má pocit, že když budu mít vejšku, tak se líp uplatním a budu domů nosit lepší peníze, tak se snažím...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D si z tebe dela vydelecnej podnik?:-D mysleno v dobrym:-) jako ze si te ziskuje:-)) no taky se snazim manzu dokopat na vejsku..:-D:-D ja uz to mam za sebou.. a uz se fakt nikam nechystam..ja bych zase radsi brala praxi.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jo, pořád mi říká, že kdyby přišel o práci tak sme v prd...takže musím studovat abych pak uživila rodinu :) Má pravdu, ale mě to tak strašně nebaví!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to ma recht.. ale kdyby prisel asi kdokoli o praci tak jsou v pr.. my taky.. já nebo manza.. tak jsme taky v pr... a pekne hluboko..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to určitě. Ale jak to mám udělat, abych to měla už za sebou? teď mi začal teprve 2.semestr, naštěstí mám nejdřív Bc. a zatím neplánuju Mgr. toho si kdyžtak případně dodělám až pak. Ještě jestli vůbec po mateřské najdu práci
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude asi taky ocistec..a kdy ti konci materska?a jaky mas obor?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak u nas by to bylo stejny.... ja si zase myslim ze to neni o tom mit vejsku,ale ty schopnosti.... ja napr. nejsem schopna delat nejakou odpovednou praci a uz vubec ne ridit nekolik lidi pod sebou, takze me by byla vejska k h.... ale pritel je sikula a jinej v tomhle, takze vydelavaní penez nechavam na nem a doufam ze se nikdy nestane ze to bude na me :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith -uplne presne.. taky bych musela mit nad sebou nekoho... ale ted je to na prd stim jak prace vubec neni:-( ja uz pul roku schanim nejakou "brigadu" a na nic jsem snad nenarazila.. ani na ten výklad nakladaku...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mateřskou mám na 4 roky, ale plánuju, že kuba půjde v září (až mu bude 3,5) do školky a já do práce. studuju podnikání a administrativu. prostě ekonomika atd. edithn: no tak nikdy nevíš co se stane. A když koukám na nabídku práce, tak někde prostě vyžudou vysokoškolské vzdělání. Je jasné, že je to o schopnosti,ale ten papír je prostě důležitej. A já nechci být závislá na chlapovi, chci být rovnocená takže doufám, že najdu dobrou práci a budu domů nosit dobré peníze, aby se nikdy nestalo, že bude říkat, jak je živitel rodinny atd. A navíc nikdy nevím, kdy se co stane ;-) přece jenom je to řidič, denně najezdí nějakých 300km takže je to dost riziko
Odpovědět
Profilova fotka
tvuj manza je ridic? jezis a jezid cr nebo cizinu? to se skoro nevidite ne? to musi byt strasny..
Odpovědět
Profilova fotka
tak pravda je, ze nikdy clovek nevim.... ale ja to asi budu resit az bude potreba 8-) ja to obdivuju, nedokopala bych se jit studovat. Kazdopadne, ja to beru tak ze nemusime byt oba ve vsem stejne dobry, ze on je lepsi v necem a ja zase v necem jinem.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja porad premyslim jestli nezacit podnikat v necem...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: je řidič, ale nejezdí kamionem, má autodopravu a jezdí dodávkou pro pekárnu :-) takže je doma každý den :-) edithn: jojo Petr mi pořád říká, když já sem na učení blbej (má učňák), tak aspoň ty musíš být ta chytrá... Já kdybych nebyla na mateřský a měla práci, tak mě asi nikdo nedonutí jít studovat, ale jak sem doma, tak aspoň až budu někde dávat životopis, tak tam nebudu mít díru, takže nikdo nepozná že sem byla na mateřský...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já co vidím doma tak ona to není žádná extra výhra. Jasně má lepší plat než takovýhle řidiči, ale hlavně má štěstí že mu pekárna platí a včas. Jinak jsou to samý papíry, dovolenou si nemůžeš vzít, marodit nemůžeš jít...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: me by se to taky libilo... po škole me to ani nenapadlo a ted si rikam ze by to mozna nebylo spatny ,ale zase vidim tu drouhou minci a to je, ze clovek ma asi malo casu, nemuze si x let dovolit miminko, nemuze odjet na dovolenou aby tady po nem nezustalo x prace a podobne. Ale kdyby do toho sel pritel a tu zodpovednost si vzal na sebe, tak ja bych ho urco podporila a pracovali bysme na tom spolecne.
Odpovědět
Profilova fotka
mě už by do školy taky nikdo nedokopal. Po maturitě jsem řekla a dost a školu už nechci ani vidět. Myslím že jde o to být ve správnou chvíli na správném místě a nebo mít kontakty. Když je člověk nezaměstnanej a dělat chce,m tak práci vždycky najde. Si myslim.
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ted jsem koukala na ty tvoje fotky a na tý jedný vypadáš jak jeho starší sestřička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét: jojo asi jo, jen jde o to, že prostě někteří lidi nepůjdou za kasu a tak. Já bych třeba chtěla docela dělat někde na úřadě, jenže to bych musela mít na městě nějaký známý, jinak se tam nedostanu. A já nikde žádný známý nemám!!!!!!!!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
markét: no jo, taky mi to všichni říkají a všude po mě chtějí občanku a tak
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: to je pravda, ale zase na druhou stranu, když člověk nic jinýho nesežene, tak já osobně než abych byla doma zadarmo, tak bych an tu kasu šla, než bych sehnala něco jiného. a o tý známosti je to hodně :-( ani se nedivim, vypadáš ještě mladší než jsi :-D ale obdivuji tě, jak to všechno zvládáš. já se toho strašně bojím :-) ale zároveň se těším. a plánujete druhý ?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: a presne v tom je zakopanej pes.... titul potrebujes hlavne kdyz chces do statni sfery, jenze tam musis mit znamy, aby ses tam dostala :-( :-( :-( taky by se mi libilo pracovat na urade... kamaradka nema vejsku a presto tam ma super penize
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no právě, dneska je to všude tlačenka... zpět k dortu, jak ses ptala kolik chtějí v tom písku za kg, tak mi sestřenka psala že to bylo buď 135 nebo 156 za kg, což je super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
carodejnice je tady.. tak mam asi utrum:-(( tak "kamaradka" nema ani maturitu a dela ma magisttratu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to neva ze ma maturitu, hlavne ze ma znamosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: sakra proč já nemám známosti!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?