Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
petu- aha tak to by mi dal taky neschopenku:-D tady je to mega stres kazdej den... janek tak jestli pojedete tak to ber pozitivne ze preci jen pojedete:-)hm?:-) usmev:-) mas vojáka, tak je hold problem s casovou dobou.. my si taky s manzou nemuzem planovat dovcu jak chcem...:-( proste ji dostane pridelenou a hotovo...:-( a to vzdy uplne blbe:-(
Odpovědět
jj holky, ani si nedokážete představit jak mě je to líto. Jsem si řekla že i kdybych měla jít v pytli od brambor, tak svatba bude, tu nám nikdo nepřekazí
Odpovědět
Profilova fotka
to si nerikej! urcite najdes kráásný saty! a mozna jeste lepsi nez ve francii ;-)
Odpovědět
jj ja vim, ale je to proste tezky, hodne tezky. Tak snad se to povede aspon na ty 4 dny, jsem rikala, ze aspon si to poradne uzijem, stejne to mam dnes dostat a ta predstava ze ve Francii chodim na verejny zachodky byla silena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janek: jojo jak říká alka, určitě najdeš krástný šaty a výlet nakonec bude :-) alka: s tou neschopenkou to záleží na těhulce, pokud si o ní řekne....
Odpovědět
Snad jo no, koukala jsem i na salony v Praze a mají hezké šaty :-)
Odpovědět
jj holky, kez by jste meli pravdu, ja jsem hroznej pesimista a kdyz zacnu konecne necemu verit, tak se to zkazi a ja jsem pak z toho vyrizena
Odpovědět
pellu: líbí se ti to první písmo i ten první verš nebo ten kratší?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsme na tom uplne stejne.. ale satu je po republice fakt zpousta.. v praze jsou kráásny modely tak bych nejdriv zajela tam:-) pak vim o necem v rakovniku-vim ze sama jsem tam chtela jet, ze tam maji vetsi cisla a krasny saty.. mas vyhodu ze uz vsechny salony maji nové kolekce takze saticky budou krasne nove:-) myslim ze to dopadne vic nez dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
janek: písmo se mi líbí spíš to první ale s tím veršem si nejsem moc jistá. Já sem spíš na ty kratší, ale nevím no... Pokud vyloženě vybíráte mezi těmito dvěma tak já sem pro druhý.
Odpovědět
ja mam vyhlidnuty jedny v chomutove, je to nova kolekce a jeste pry nebyli ani zkouseny, tak doufam ze jsou jeste na prodej
Odpovědět
Pellu: pro druhy s prvním písmem? taky si myslím že to je lepší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, Janek určitě to dobře dopadne...šatů je všude plno... allka: tak alespoň závoj je hotovej :-) ještě šatičky a můžeš zkoušet od rána do večera...
Odpovědět
Profilova fotka
jj pro druhý verš a první písmo :-) Šatky určitě budou!!!!!!!!!!!Ale být tebou tak bych opravdu už radši něco vyhlídla, přece jenom to máš za chviličku
Odpovědět
holky tady je na ne odkaz http://www.lesitedumariage.com/mariag...
Odpovědět
Profilova fotka
to druhy se mi libi vic, jestli to bude taky okousaný jako to první oznamení:-) market, to si pis ze az prijdou saticky tak v nich budu 6hodin denne:-)))
Odpovědět
pellu: dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Alka: kam jdeš na zumbu? Já byla jednou ve fight clubu v Metráči a byla jsem hrozně zklamaná. Ale dneska jdu podruhý na jumping a ten mě tedy chytnul.
Odpovědět
Profilova fotka
janek: šatky krásný.... oznámení hezčí druhý, písmo první :-D
Odpovědět
já jsem si zumbu stáhla na dvd tak budu cvicit doma :-)
Odpovědět
edithn: jj, děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si po tý hodině říkala, že to vyjde úplně nastejno, jestli DVD nebo zaplatíš za lektora
Odpovědět
jinak ve skutečnosti jsou ty šaty ještě krásnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenra no je to v besedě:-) jdu ve čtvrtek tak jsem zvedava:-) snad mi tam daji do tela:-) uz to potrebuju:-) a zitra jdu na ten aerobic to jsem taky zvedava, pry je to neco spesl na hubnuti a zpevnení , ne kalsickej hopsa aerobic:-)(ten mi nic nedelal, tak snad tohle zabere):-) uz se tam tesim:-)
Odpovědět
tak já za dvd zaplatím 10 korun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenra fakt? to je to tak "o nicem"? ja myslela jen ze to je nejaky blaznivy skákaní na hudbu:-) ono to ma nejaky " predpisy"?:-D:-D jinak me teda dvd nic nerika... mam doma 4dvd a pustila jsme to jednou.. proste se nedokopu.. to vázání- nekam chodit- to uz me dokope:-) a je to lepsi nez kdyz reknes ja si cvicim doma:-)) u me se doma vyskytne vzdy neco dulezitejsiho nez cviceni:-D
Odpovědět
koukala jsem na tu zumbu a vypada to dobre, me moc klasickej aerobic nebavi, spis dance aerobic a ta zumba je trosku neco takoveho i kdyz pomalejsi
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, tak pak dej vědět, jak se ti to líbilo. Učí to tam jedna holka od nás ze školy. Se mnou zase nedělala nic zumba, jelikož jsem se akorát snažila okoukat nějaký kroky a jinak o ničem. Tak nevím, jestli je to lektorem nebo zumbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: hodně dobrý na zpevnění je pilates. jsou to osvědčený cviky, který se dělají víckrát za sebou a když se dělají správně je to vážně makačka. lenra: jumping nedoporučují hlavně gynekologové. kamarádka teď chodí na alpining a je to cvičení na spešl pásek na chození jako jsou v posilovně a prý je to taky fajn, hlavně je to přirozenej pohyb...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak v metráči to funguje způsobem, že holka přijde, pustí písničku, na tu si jede svojí choreografii, nic neřekne, nic nevysvětlí, nic neukáže. Pak pustí další písničku, na tu si jede jinou choreografii..... :-D A tak pořád dokola. Přijdeš příště, pustí ty samý písničky, ty samý choreografie... To mě fakt neba a za tohle vyhazovat prachy nebudu. Tak jsem právě zvědavá, jak to funguje jinde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?