Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
juj ted si me dostala.. ted nevim jestli yadin a nebo yasmin:-D jsou nejaky nejlepsi na trhu(aspon to rikal doktor) a stoji me ticku.. ale myslim ze jsou to ty yasmine:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty jsou drahý...no tak než to budete plánovat tak vysad
Odpovědět
Profilova fotka
jj ty jsi otehotnela po jaky dobe?:-) a nebo si poridim tu nejlevnejsi a uvidime:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem otěhotněla po třech měsicích po vysazení ant.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krásny:-) to by s emi taky libilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale zkoušeli jsme to už jednou, ale to jsem dělala v hospodě, roznášela jsem a tahal jsem těžký věci, věčně na nervy a to nám nešlo pak jsem začala znova brát anti a pak jsem vysadila po dovolené u moře a tři měsíce a bylo to
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem taky vecne na nerv z ty moji prace:-(no asi clovek fakt musi byt okej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěřila sem tomu ale asi to tak bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime:-) mam na to tak rok a pul minimalne
Odpovědět
Profilova fotka
ještě hodku a jdu domu...konečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to se mas.. ja jdu taky za hodku a pul domu.. ale pak letim hend na trenink:-(( holky ja jsem tak zhyckana.. koukam kam bychom jely na svatebni cestu a nejak s emi nic nelibi:-( vsechno mi prijde takovy stejny.. takovy masový.. a kdyz uz s emi neco libi, je to uuplne mimo nasi cenovou kategorii:-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych někam vyrazila...ale bohužel...pojedeme jen na Zvůli asi na týden tak aspoň něco.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ja premyslim ze bychom jely nekam treba do italie(nizko) nebo nekam takhle.. djerba s emi uz nelibi.. recko je silene predrazeny.. nasla jsme kraasny hotely ve spanelsku..ale to je rána tzv. 30 za ks :-N na kube neni sezona.. mauritsius je od 50ti vejs.. no silenosti.. to je prave blby ze ja uz jsem vsude byla.. tak mi to jako svatebka neprijde.. jela bych nekam do irska..anglie...tour de Eu.. ale manza chce more(ja taky, ale jen 50%)...tak fakt nevim
Odpovědět
Profilova fotka
je to všechno hrozně drahý vid? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no sileny.. jako za recko se ty ceny pohybujou kolem 16tis lepsi hotely 19 a výš a mas tam JEN polopenzi(rekla jsme ze jediny kriteirum mam all inclusive a more):-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo se vším všudy je to nejlepší, stejně to tak vyjde, nemůžeš tam být bez pití tak z aty prachy stejně nakoupíš...tak proč si nepřiplatit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne.. ja kdyz zazila all v tunisu a turecku tak jsem se musela smat.. to je takova okuchana plná penze..:-D jj hlavne kuli tomu piti to chci
Odpovědět
Profilova fotka
ted jen vybrat místečko aby se líbilo jak tobě tak i manželovi vid...a cenově výhodné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my plánujeme mimi po svatbě. raději dřív, když by to nešlo. brácha s přítelkyní se snaží 7měsíců a furt nic, tak ted chodí na nějaký cvičení, takže se uvidí, jestli to pomůže. Vzhledem k tomu, že já mám už šatičky doma, tak musíme počkat po svatbě. pak bych se do nich totiž nevešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmaarrkkeettkkaaaa toho se taky bojím ale všichni říkají že to bude v pohodě, že mi je upraví ...měli tam dost rezervy po stranách ty co jsem si vybrala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si myslim ze my jsme svatebku koupili hodne dobre: Rhodos, all incl. 4*, 8 dní za 15.500,- / osobu... mám radost, už to tam nemají, takže se to opravdu vyprodalo. market a kolik je tobě a budoucímu jestli se můžu zeptat? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak zítra...mějte se pěkně, jdu domu papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét, na koho tady nenarazím :-D . Já už tedy chodím skoro jen na koníka, ale člověk sem jednou zavítá a hned tu vidí známou tvář. Už se těším na duben, až budeme vyrábět. Aspoň zavzpomínám :-D . Ostatním se omlouvám, že vám sem lezu... :-) . A krásné přípravy přeji, ono to tak strašně rychle uteče.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem vás dočetla :-) My dneska byly na plavču, pak na procházce a teď mám chvilku. O víkendu sem byla ve škole, takže sem byla ráda že sem doma..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pellu, teda ty jsi vytížená maminka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no jo, abych se jen nenudila doma, přece jen to leze na mozek a když sem ve škole, tak si Kubíka aspoň užije i taťka!!!! :-) edithn udělala jsi krásné vývazky! Holky musím vám říct, že moje sestřenice se vdává 24.4. a dort a zákusky si nechávají dělat na učňáku u nich a ceny jsou bezva. Tak to možná taky zkusíme. Přece jen písek je kousek a v pátek bychom to vyzvedli a hned dovezli do restaurace do chlaďáku
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: mas super ze to nekdo vyzkousi pred tebou a pak ti daji vedet :-D ja myslim ze kdyz to bude ok, tak je to super....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tery :-D co to že jsi zavítala do Jižních Čech? to jo taky se těším, budu ráda když mi pomůžete. Janina je na tohle šikovná, tak toho musím využít :-) jinak Edith: 22 a 24 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo ona už od nich měla dort sestřenice kamarádka. A sestřeničim snoubenec má v písku hotel a často tam dělají svatby a říkala, že ten dort i ochutnala a byl moc dobrej. Zkusím najít fotku
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem, je v albu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?