Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
janek: dej si do googlu "harmonogram svatebního dne" a vyjede ti tam spousta odkazů, já je teď pročítala a myslím, že by to celkem mělo sedět, co tam píšou :) hlavně si nech pořádnou časovou rezervu na ten přejezd ze Strakonic na Hlubokou... nikdy nevíš, co se může stát... my (moje polovina rodiny) pojedeme z Prahy a trochu se toho děsím :)))
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice -ty mas obrad tady v cb? praha -cb jsme to mely neeejdyl za 2hodiny:-)
Odpovědět
na první zkoušku jdu až 19, ke kadeřnici 18, chtěla jsem mít rozpuštěný vlasy, jenže já je mám od přírody vlnitý a oni si dělaj co chtěj, kolikrát i kadeřnice má co dělat aby mi je učesala, tak jsem se rozhodla než si plácat na hlavu tužidlo či lak, tak profíka
Odpovědět
dobrej nápad, mě to fakt nemyslí, jsem zblblá z toho vystřihování, jj, to už jsem koukala na mapu a cesta trvá třičtvrtě hodiny, tak jsem si dala na tohle rezervu tak necelou hoďku a půl
Odpovědět
Profilova fotka
janek -sikovna:-) a co by si chtela? nejaky drdůlek ?
Odpovědět
no u mě je to těžký, když drdůlek, tak bych musela mít něco do čela, nejlíp pramínky, patka mi nesluší a mám vysoký čelo, jenže když budu mít pramínky, tak bude každej jinak, přemýšlela jsem neco romantickýho, něco mezi svazanýma a rozpustenyma, budu mit korunku a zavoj
Odpovědět
alka: to jo, normalne to jezdime za hodinu a pul, ale znam se, budu plasit :))) rozhodne bych nechtela prijet pozde :-D :-D :-D jinak my jsem chteli taky svatbu v JH v Rondelu, jako ty, ale taky jsme nenasli nejakou normalni hospudku s ubytovanim... tak jsme vsadili na tradici pritelovy rodiny - brat se na Hluboky... janek: me taky bude cesat a licit profik, holcina prijde ke mne domu... uprimne: trochu me mrzi, ze nemam svatbu doma - v Praze, ale pritel je Jihocech a nechtel kvuli urcitym duvodum svatbu tady... s temi duvody souhlasim, ale stejne me tak trochu mrzi, ze me tatka nebude vyvadet z domu a tak... tak premyslim, ze nez aby me vyvadel z hotelu, tak budu chtit, abychom se videli az na obrade
Odpovědět
Profilova fotka
taky si zjisti jak dlouho dopredu tam máte být? jelikoz me prekvapila ta fotografka ze pry minimalne pul hodiny pred...korunka a zavoj jde prakticky ke vsemu:-)
Odpovědět
my budem vyjíždět z hotelu, ale uvidíme se až na obřadu, dřív ne, já bych to měla složitější, nedokážu si představit že bych víc jak tři hodiny ve svatebních šatech v autě, přemýšleli jsme o Praze, ale přítel řekl že jedině za Prahou, že na svatbu je to moc divoký. Tak jsme vybírali jinde
Odpovědět
já budu mít závoj pře hlavu, miláček hrozně touží mi ho pak vyhrnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice..ja uz taky nejsem v rondelu:-)) tak kdyz odsud nejste tak to ma svoje kouzlo..ale ja kdyz na ni denodenne koukam tak to pro me naprosto ztraci smrnc:-)) krakatice, no vidis.. me taky mozna tata nebude vyvadet z domu:-((
Odpovědět
janek: to je hrozně roztomilý, jak se tvůj přítel pořád angažuje - dort, závoj, šaty... navíc je to voják, že? to můj důležitá rozhodnutí dělá se mnou, ale třeba závoj, barvu svatby nebo moji květinu fakt neřeší... to nechává na mě, aby se mi to co nejvíc líbilo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janek joo to je krásny.. to s emi taky libi:-)
Odpovědět
hranatá: jj, je super, angažuje se, ale vše řešíme spolu, i když ani není tak co k řešení, protože, ať ukážu já nebo on, tak budeme oba vědět že se to tomu druhému bude líbit, máme úplně stejnej vkus :-D ohledně barvy, jsme chtěli žluto bílou a jelikož jsme oba detailisti, tak jsem koukala po doplňcích a zjistila jsem že bude problém sehnat stejnej odstín, tak jsme se rozhodli pro čistě bílou, miláček řekl že to nechce mít strakatý a já souhlasila, že bílou nic nezkazíme :-)
Odpovědět
tak to chapu, my budeme mit bilou jako zaklad a pak doplnkove ruzovou a hnedou... ja mam rada neznost ruzove, pritel cokoladu :-D :-D
Odpovědět
to může vypadat zajímavě :-)
Odpovědět
no hlavně já mám ráda jednoduchost, takže čisté ubrusy, růžové květiny a čokoládový dort :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Alko to je úžasná zpráva s těma šatičkama!!!!!!!!!!!!!Už se těším až ti přijdou!!!!A nemá ta tvoje vizážistka nějaký stránky? mě bude dělat kytky maminka svědkyně...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, venku zase nádherně, tak šup na procházky :-D Jinak Alko, moc ti to přeji, že se také konečně dočkáš šatiček, alespoň konečně víš na čem jsi. Jen bych asi pro jistotu požadovala nějaký foto, zda tě netahaj za nos. Pellu: jsme na tom stejně, také mi bude dělat kytky svědkyně maminka. Ted řešim spíš potahy na židle, možná bych si je nechala ušít :-| koukala jsem na různý fotky a přijdou mi ty mašle na nich mnohem hezčí než jen na židlích. Ted jen čekám na cenu od kamarádky, kolik by vyšel 1potah a uvidí se.
Odpovědět
Profilova fotka
market: Záleží na tom, jaký židle budeš mít. Mě se třeba potahy vlastní výroby vyplatí, protože nebudu mít zakrytý nožičky, ale pouze sedák a opěradlo. Našla jsem si na netu látku za 30Kč metr a potřebuju na každou židli půl metru, takže jeden potah za nějakých 20 Kč, když připočítám práci (svojí) ;-) Akkorát něž jsem se rozhoupala ke koupi, tak látka už tam v nabídce není, ale času dost, určitě se ještě nějaká objeví. Ale jestli chceš potahy od shora dolů, tak to bude asi drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: jj chtěla bych od shora dolů. kamarádka má právě tátu, kterej vlastní firmu, kde šijou, takže by to mohlo být za dobře. jsem ochotná dát max.40Kč za kus. Pokud to bude dražší tak na to prdim. Samovýrobu neplánuji :) jsem totální antitalent na nějaké šití...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám vystudovanou oděvní školu, takže tohle zvládnu levou zadní. :-) Nejdražší položka je na tom ta látka, tak záleží z čeho by ti to udělali.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to neni o čem dikutovat ;-) to určitě zvládneš...já si myslím, že stačí nějaká obyč látka, bylo by to jen na hostinu, takže na tom asi až tak nezáleží. I když je pravda aby to trochu nějak vypadalo, vid...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky v plánu nějakou úplně obyčejnou látku. Když přes to hodíš ještě mašli, tak to nebude vypadat špatně. A oni maj určitě ceny látek jiný, jako velkoodběratelé, tak ti třeba udělají cenu. A popravdě si myslím, že potahy na židle řeší spíš jenom nevěsty. Hosté si ani většinou nevšimnou, na čem sedí a ani to neocení. Ale pro můj pocit je tam mít budu!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, také si myslím, že na to nidko koukat nebude, ale pro můj pocit je to lepší. Přijde mi to elegantnější. Příští týden by mi měla říct cenu, tak uvidíme. Určitě nějaká obyč.látka nemůže být až tak dahá, né?Jak řikáš, mašle to zakreje a nemá cenu dávat nějaký satén, když na tom budou jen sedět....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markét, já sem potahy na židle vůbec nechtěla, přišlo mi to zbytečný vyhazování peněz, jenže když sem viděla ty židle co v tý hospodě mají tak to sem řekla, že vážně nepřežiju, takže si potahy budu půjčovat. Jinak holky kolik oznámení necháváte tak tisknout?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky původně chtěla jenom mašle, ale červený platový židle se mi fakt nehodí, takže potahy musí být.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) market a proc nemas potahy od bechyne? oni to pujcujou za 30kč za ks.. nikde jsem to nenasla levneji.. takze si to beru od nich:-) dneska bylo fakt náádherne:-) zase jsme daly tour:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: no já ještě uvidím, jak to udělám. Jinak oznámeních budem dělat cca 40-50ks. alka: mám za to, že je již má zamluvené jedna slečna, která má hostinu v hodovně :-( má to ve stejný den... takže musím vymyslet plán B. I když na panské ty židle nejsou až tak hrozný...
Odpovědět
Profilova fotka
holky- kolik kg dortu potrebuju? mam cenu za kg, a nevim kolika kilovy dort je potreba :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?