Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ukazalo se vám to? HOOOOOLKYYY!!!! ááááááááá!! šaty jsou dáávno hotoví!!! ty mamlasove psaly strpeni ptž jim chybi udelat pouze bolerko a to proto ze na nej nemely miry!! ale ze by si o ne napsaly to je asi nenapadlo.. takze saty uz tam 2mesice lezi... 8-( :-N takze za 20minut utikam domu se domerit a v pondeli by mi ho mely zacit sit = v pátek by mely komplet odesílat!!!!! no kooonecne.. no ja se dneska opiju jak demeter snad..
Odpovědět
Profilova fotka
moc hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee Alka to je super zprava :-D :-D :-D
Odpovědět
no vidíš, to je super zpráva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je tak mega luxusni zprava ze se tu ted usmivam jak nejaky zhulenec,, a uplne jsem se z toho spotila :-D :-D boze.. za tyden mam saty.. neuvritelny.. no ja jsem asi tak stejne nervozni jako kdyz jsem delala absolutorium.. jezis me je lbe..:-D kdyby jste videly tu mega radost jakou mam.. jéééé x-)
Odpovědět
jj, to ti věřím že musíš mít mega radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo.. tak nevim jeslti mam z ty euforie bezet domu, nebo cvicit, nebo do banky.. nebo co vlastne.. jsem uplne jak vcela z jara:-) asi pujdu domuuu:-))) jůůů do banky pujdu az ve ctvrtek...:-D:-D juchůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu euforizovat o dům dál(domu) ale ted jsem v takový nálade..ze sem zas prijdu, jakmile prekonam vzdalenost mezi praci a domovem:-D juhůů..zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to je radost.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu..:-) a jsem zmrzlá:-)))) ale porad se semnju jako tydýt:-)
Odpovědět
jj, já též, teď jsem dodělala ty jmenovky, ještě mi chybí u nich vystřihnout prostředek, možná se ale na to vyprdnu a připevním je mini kolíčkama
Odpovědět
Profilova fotka
no ja premyslim ze prekopu alba.. jediny aktualni je to co máme.. mam 40minut nez prijde manza.. ze bych se do toho pustila? a nebo do novin?:-))
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, tak já začínám řešit květinářství- jak jste mi tu někdy před x stránkami psaly, že v čb žádné pořádné není, tak začínám mít strach!!! a chodit od jednoho k druhému a nechávat si vázat kytky na zkoušku - tak na to nemám fakt čas:))) takže moje otázka zní: odkud budete mít květiny vy?????? :-)
Odpovědět
jak chceš, máš hezký alba, já bych to neměnila, já ještě kouknu po pár obrázcích, dodělám stovku a založím album "co jsme chtěli a co máme", většinou už mám věci z alba vybraný, teď už je jen uskutečnit, potřebuju najít někde v albu harmonogram svatebního dne, vůbec mi to nemyslí a nemám představu. A svatební noviny nevím vůbec co napsat
Odpovědět
hranata: ahojky, nám je bude zařizovat hotel Štekl, jak výzdobu, tak i svatební kytici, tu květinářku neznám, ale se šteklem spolupracuje, doporučila nám ji vedoucí šteklu
Odpovědět
Profilova fotka
no kytky budu mit od jednoho kluka-teda spis kytici.. ja moc kytek nechci.. on si to asi nekde splasi, na schuzku jdu az v puli brezna takze sama prd vim.. janek- pekny mozna ale nejsou aktuální:-) aspon to co chci..:-) ale az prijdou boticky tak se do toho pustim:-) a tyrkysovou stuhu jsem sehnala..sice jinou.. ale sehnala, ale ta bude tak koncem brezna:_( to me docela zabrzdilo.. thyjo ja mam v novinach uz 18stranek a porad mi prijde ze je to o nicem:-( je tam titulni strana, pak mam nás a harmonogram dne + povidani (jako ze at se neleknou ze nemam bily saty a at si nechaj kecy pro sebe kdyz se jim neco nebude libit atd) pak tam je nase fotka, pak nejaky vtipky(klasicky vtipy uz zna kazdej tak tam mam chucka norise) no a pak tam mam jak svatba probiha v jinych statech.. a to mi nahnalao skoro 10stránek.. tak premyslim ze tam nejaky zeme uberu :-N jo jeste tam mam historii dne a místa...zase fotky..a tim jsem zatim skoncila.. ale mam tak asi jeste 30stranek veci co by se tam daly dát..
Odpovědět
alka: to vím, že ti to bude dělat nějaký kluk, jsi to psala, docela ti závidím, protože já kytky miluju, tak bych jich chtěla víc... janek: možná to bude znít trapně, ale nemohla by ses, prosím, zeptat tý koordinátorky, pokud bys s ní mluvila, s kým spolupracují??? děkuju moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja zas miluju jiny veci(takze te chapu):-) ja myslim ze kdyz do nejakyho kvetinarstvi prijdes se zeptat ze te treba nekam odkazou:-)
Odpovědět
zkusím ji napsat mailíky o kontakt a jestli má i web, když nebude mít žádný stránky, tak ti dám vědět po třináctým březnu ju?
Odpovědět
janek: děkuju mooooc
Odpovědět
já radši ty noviny ani dělat nebudu, bych se bála že si kluci z toho udělaj vlaštovky a kuličky :-D
Odpovědět
není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon je to taky zabavi a to je preci ucel:-):-)
Odpovědět
já taky noviny dělat nebudu, četly by je leda tak naše babičky :-D :-D :-D :-D myslím, že se zábava vždycky nějak rozjede, navíc my máme obřad ve 14:00, takže oběd bude tak nejdřív v půl čtvrtý, ten bude tak hodinu, do půl pátý a pak už jsou další věci jako krájení dortu, tanec... šup a je večer a to už by vůbec nikdo nečetl
Odpovědět
hranatá: tak jsem ji písla, buď ještě dnes nebo zítra dopoledne odpoví určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja davam noviny ráno a hlavni ucel je kdyz se budeme fotit...pak asi taky budou na podpal...:-D
Odpovědět
ženský máte už napsanej harmonogram? pomoooooc, já nevím jak dát časový mezistupy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj mam... ale jediny kde mam mlhu je ráno-- stezejni je cas obradu... takze jsme si napsala 13:00 a od toho casu jsem jela jak nahoru tak potom- takze kdyz to vemu dolu cca 11:00 prijedou hosté 12:00 odjezd 13:00 obrad, cca 15:00 obed 17:00 ostatní 18:00 krajeni dortu.. podrobneji to jeste nemam:-) jo a ze ja vstanu tak cca 7 a v 8 prijde kadernice a v 9 kosmeticka a foto... ale to je jeste takovy nastrel..to ráno mam fakt jen tzv baj oko
Odpovědět
já právě nevím kolik mám dát času kadeřnici a vizážistce a jestli je objednat najednou nebo postupně atd ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty si jeste nebyla na zkousce? to chce podle toho jak ti co zabere casu... ja vim ze muj uces i malovani je slozity tak proto tak dlouhý casovy intervaly :-) ale vy mate obrad brzy a uces si delas sama ne? tak to je na chvilicku... Jo a fotografka mi radila aby sem mela hlavu umytou uz den predem, ze ten den to pak dela takovy to chmiri:-) tak to jen takova rada:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?