Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
janek: ja jsme stejna... neco si vyberu a pak kdyz to tvorim,tak nechapu jak jsem si takovou pakarnu mohla vybrat ;-)
Odpovědět
já jsem si vymyslela motýlky na skleničky, samý vystřihování, to včera když jsem si udělala šablonu a pak jich obkreslila 100, tak to jsem mela behem dvou hodin a ted se s tim patlam uz od deviti a mezitim ctu vas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: těhoenství bylo plánované, už jsme to zkoušeli na podzim 2008 ale nějak to nešlo, měla jsem taky jinou práci, dělala jsem servírku, takže nervy pracovaly, tahala jsem těžké věci tak to nešlo no a vrátili jsme se z dovči a vysadila jsem a po třech měsících se to povedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé edith to jsem mela puvodne v planu to ferero i s emi to hodi barevne,,ale pak sem nasla tak hezky skladany ubrousek, ze nevim kam bych to ferero polozila...uz nemam moc prostoru:-) a halvne aby mezi tou vsi dekoraci byl u me videt:-D:-D ale s jmenovkama si fakt jatra rvát nebudu.. kdyz bude nejhur tak to napisu ruco na papir a dam to tam jen tak ledabyle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, zrusily ji schuzku a carodejnice zrovna prijela.. hm:-/ uz aby bylo odpoledne(tak 6hodin):-)
Odpovědět
Jééé ferrero, to mě nenapadlo... hezký, snadný, udělám :-p Barvu svatby žádnou nemám, takže ladit to bude určitě :-) Mě tu dneska taky všichni pěkně... ale něco na mě leze, tak asi zmizím dřív...
Odpovědět
Profilova fotka
ja hodlam vysublimovat tak v 15:15 a prijde mi to nekonecne dlouuuuhýý
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste vsechny zmizely? =-)
Odpovědět
já jsem pořád tady :-)
Odpovědět
já bohužel taky... teď přemýšlím, jak to udělám s malováním nějakého svatebního obličeje... sama se moc nemaluju, a vizážistku žádnou nemám, a z jižních čech žádnou neznám... a i kdyby, tak na zkoušku jezdit na jih... ach jo, jak to máte vy?
Odpovědět
úplně stejně, taky se maluju jen vyjímečně, jednou jsem se na maturák nechala namalovat od kosmetičky a vypadala jsem jak vosková panenka, děs. Jenže svatba je vyjímečná, nejdřív jsem se chtěla namalovat sama, jenže si říkám že budu hodně na fotkách, tak jsem radši zvolila profíka, já taky na jihu nikoho neznám, tak jelikož v den svatby budem vyjíždět ze Strakonic, tak jsem vizážistku zvolila tam, naslepo
Odpovědět
Úplně naslepo? Jako i bez předchozí zkoušky? To já se právě bojím, že by na mě něco napatlala, a buď bych vypadala blbě, nebo by se to za hodinu rozteklo, nebo nevím... Já se na maturiťák nechala česat, přišla jsem domů, pobrečela jsem si a šla si umýt vlasy a šla s rozpuštěnýma... Což mi připomíná, že za svou kadeřnicí si z jihu do prahy klidně dojedu (jedeme na jih už týden před svatbou na kola a tak). Ale tajně doufám, že ona přijede za mnou, musím se k ní teď nějak objednat na stříhání, tak uvidím. Ale s tím malováním, no asi si objednám nějaký kvalitní make up a stíny a budu trénovat...
Odpovědět
Článek se načítá
To ne, zkoušku budu mít v polovině března, ale horší je, že nevím jaká je, jestli mi bude vtlačovat její názor atd. Docela se toho bojím, taky sem přemýšlela, ale já si právě make-up nedávám, jen stíny, linky a řasy, toť vše, takže na fotkách to zrovna moc nevynikne
Odpovědět
Profilova fotka
jeslti by jste chtely vizazistku z cb tak ráda doporucim:-) uz jsme byla na zkousce a budu ji nosit na rukou jestli to znova zopakuje:-)
Odpovědět
Aha, tak to držím palce, ať to dobře dopadne. Hehe, já si běžně nedávám na obličej nic kromě krémů... a když už, tak řasenku, občas pudr, ale abych použila i stíny, to už musí jít minimálně o divadlo... make up si právě taky nedávám, ale našla jsem tu nějaký tip na lehký make up od YSL, ale už tu diskuzi nemůžu najít...že bych se kvůli svatbě plácla přes kapsu...
Odpovědět
Alka a myslíš že by byla ochotna jet do strakonic kdyz bych ji to zaplatila?
Odpovědět
Profilova fotka
adlen tak jestli si to sama budes nacvicovat tak ja si myslim ze by to nemel byt problem, je to tak 50 na 50 ze se nevesty lici samy anebo maji vizazistky...jedna je tu velice proslavena(aspon jeji fotka) a ta se malovala sama:-) kdyz se to do ty doby naucis:-) tak neni problem:-) aspon to budes mit podle sebe:-) ja se teda maluju asi podle nálady.. kluci v praci ze me sou asi "paf" ptz jednou prijdu zmalovana upravena a jako číča, a druhej den prijdu otekla, ani rasy nenamalovyn.. a to jsme proste já.. jak s emi ráno chce, tak se ráno utvorim:-))
Odpovědět
Janek83 jestli Alka doporučí a jestli budeš zjišťovat, jestli by dojela do Strakonic, tak sem dej vědět, za mnou by musela až do Sušice :-( To s tou proslavenou myslíš ironicky? Abych nedopadla jak Marfuša... já bych radši, kdyby mě někdo namaloval, ale v Sušici... nebo jak se to skloňuje :-)
Odpovědět
:-) teď jsem koukala na mapy, a z Budějc je to do Sušice hodina a půl... to je jak do Prahy :-) Prostě to potrénuju, v nejhorším mě snad fotograf vyretušuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja taky planuju, ze se necham nalicit... make up a stiny vubec nepouzivam,takze netusim jak se s tim pracuje, navic si chci ten den uzit a nechat se hyčkat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janek kdyby si ji zaplatila cestu tak si myslim ze jo. ale to je muj nazor, kdyztak ti na ni dam mail at se domluvite:-) ne prave ze je nadherna ta nevesta, a licila se sama:-)No jako marfuša-tak to muzu taky "doporucit" na maturka me tak zmalovala ze bych trumfla leckterou vlastnim telem vydelavajici se...:-/
Odpovědět
Alka: tak jo, a jaká je? vnucuje ti nazor, nebo te necha co si prejes?
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se na to taky tesim jak me namaluje.. je mi to vzdy hrozne prijemny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak je trosku od rány(ale my jsme si byly hodne podobne takze to bylo super:-)) ale myslim ze by ti urcite na ferovku rekla svuj nazor.. ale jestli by ti ho vnutila, to si nemyslim..spis by te na neco upozornila a bylo by na tobe jeslti to bude po tvym a nebo po jejim.. jinak uprimne radsi maluje výrazne, (néé marfusu) ale jemne to taky umí:-) nás ted licila na flamenco s kamoskou.. kamoska je naadherna holka sedla si a ona na ni spustila ze ma prisernou plet a ze v jejim veku by neco mela delat(mela pravdu) ale byl to docela mazec..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale prace byla víc nez profi..:-) mam fotky na FB kdyby vas zajímalo dílo:-)
Odpovědět
tak jo, kouknu se rada
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se taky podivala,ale nenasla jsem tvuj profil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hodim vam odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
jj, perfektni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?